klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

rabbim korusun sizi

canımm ben çatlama iğnesi oldumm yaaa...çatladımı çatlamadımı diye bakacak...ama benim göbeğimde ağrı varr..sanırımm kist oluştuu...sancı değill ama kasıklarımın üstünde bi ağrı var genel bi ağrı...

canımm rabbim şifasını versinn..inşallah herşey yolunda gider ve bebeğin vakitli doğarr...

allah bebeğini ve anneciğini korusun.....hersey yoluda gider insallah.

kalbini rahat tut canım inşallah yavruna zamanında kavuşursun geçmiş olsun stres yapma kendinide yormaaaa :nazar::nazar::nazar::nazar:

Hülya kızı saglickla kucgna alcn Allahn izniyle. . .sen kendine dikkat et

Allah yardımcın olsun canım. İnş. zamanı gelince normal,sağlıklı bir doğum yapar sağ salim kurtulursun. :)

Hulyacim saglicakla bebisi iyi vakti zamani saati gelince kucagina alirsin insallah
sağol canlarımmmmmm allah razı olsun sizlerdennnnn iyiki varsınızzzzzzzz allah hepimizin yardımcımız olsunnnnnnnnn allah gönlünüze göre versinnnnnnnnnnnn

canım çok sağoll evet benim kızımdaaaaa yüzünü göstermiyorrrrrrrrr ayyyyy canım kızımı merak ediyorummmmmm buarada teyzesiiii tekmeleriii kuvvetlenmişşşşş onun tekmelerini hissediğim zaman dünyalar benim olurrrrrrrr çok güzel bi duyguuu allah herkeseeee bu duyguyuuuuu tattırsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

Kızlar bugün hayırlısı-afiyetlisiyle çatlatma iğnemi vurundum. Bu çatlatma iğnesi hemen mi çatlatır? Yoksa yarın filan mı etki eder?
canım hayırlı olsun çatlama iğnesi olmuşsunnnnn inşallahh bebişin seninle olsunnnnn buarada 36 saat içerisinde çatlarrr bugünleriii kaçırmayınnnnnnnnnnnn

ne demek canım benımmm
ben de coook sevındım senın o mutlu sesını duyunca :)
kendı heyecanlarımı hatırladım
hayırlısı ıle salı ya da crs keseyı de bı gorun ınsallah..esın nasıl oldu:)
ılk heyecanları gectı mı?gozyasları durdu mu sevıncten ? :)
ben ılk gece uyuyamamıstım,sankı ne yöne yatsam bebege zarar verecekmısım gıbı hıssedıodum :KK70:
Ben eşime gebe olduğumu öğrendikten sonra, ilk dogum gününde
Üzerinde babam beni seviyooooo yazan bi bebek zibini aldim elif :)
Hem bebeğine aldığım ilk hediye oldu,
Hem de esim bayildiiiii :)
Insallah keseyi de ardından bebeği de göreceksin cnm..
Konuştuğumuz gibi ...

kızlar sonuçları aldım 229,67 ye yükselmiş , ilki 140 çıkmıştı sizce nasıl ? ilk testi akşam 5 te vermiştim bunu sabah 9 da verdim yani aradaki zaman tam 2 gün değil 1,5 gün oluyor
Cnm her sey normal..
Sen haftaya gideceğini randevuna odaklan...
Koy elini tahminin üzerine..
Bol bol dua oku, SALAVAT çek taze anne :)
slm kızlar o tatlı kızımı gördümm yüzünü göstermedii ama ayaklarını gördükk bebişim kilosu 687 gr bende kansızlık çıktıııı.. buarada kızlar erken doğum riskim devam ediyorrrrrr düşünün doktoruma sordum doğum ne zaman yapıcam dedim bana dediki senin doğum yapacağın tarih belli değilll heran erşey olabilir dediii haftada bbir iğne vuruyorummmmmmm..kızlar bize çok dua edinnnnn kıyamam ben kızımaaaaaaaa
Cnm benim...
Rabbim korusun sizi...
Dualarimdasiniz..
günaydın hanımlarrr
Gunaydin canim...

gunaydinnn

cildiyeden randevu almistim.suratim sivilce dolu.doktor merhem falan verir oraya gidiorum simdi.

bu ay doktora gitmicem 3.gun serophene baslicam.zaten 13-14.gunlerde buyuo.ins kendiliginden catlar.normaldede doktor catlatma ignesi yapmicakti zaten bu ay ama hazir gitmisken yapti.sonra da duphaston icicem.artik tedaviyi bilioruz zaten:-)kist olursa da sansimiza artik.

yok deniz yaaaa.regl olcam kesin.cok agrim war.sokulup gelecek.
aslinda gelmisken tahlil yaptirim dedim ama 75 tl dediler vazgectim:-)

Kızlar bugün hayırlısı-afiyetlisiyle çatlatma iğnemi vurundum. Bu çatlatma iğnesi hemen mi çatlatır? Yoksa yarın filan mı etki eder?

canımm kaç mm di vurulduğunda yumoşunn...ona görede değişiyorr..sen vuruldukdan sonra boş geçmee...dene devamlıı...bende 3 gün önce vuruldumm 22 mm di yumoşumm...inşallah bebiş olurr hepimizinkii...

gunaydinnn

cildiyeden randevu almistim.suratim sivilce dolu.doktor merhem falan verir oraya gidiorum simdi.

bu ay doktora gitmicem 3.gun serophene baslicam.zaten 13-14.gunlerde buyuo.ins kendiliginden catlar.normaldede doktor catlatma ignesi yapmicakti zaten bu ay ama hazir gitmisken yapti.sonra da duphaston icicem.artik tedaviyi bilioruz zaten:-)kist olursa da sansimiza artik.

canımm yaaaaa inşallah hiçbirine gerek kalmazzzz...adet olmadın daha dimii...ayy inşallah olmazsınn...olursandaa olsunn nasipde yoksa boşş herşeyyyy...ben şimdi böle diyoruumdaa...10 gün sonra sen bana bunları dersinn ozaman bunları anlamıyor çünkü kıtt kafammm...

kızlarrrrr ben geldimm dr dann....yumoşumm çatlamışş..bundan sonrası nasip dedi allaha kalmışş...

sancılar iğnenin etkisiymişşş...ben kist diye korktumm...yaaa bidee bendeo yumurtaakı gibi denen şey olmamıştı ondan tırsmıştımm..ama demekki olmadanda çatlıyormuşşş

kızlarrrrr ben geldimm dr dann....yumoşumm çatlamışş..bundan sonrası nasip dedi allaha kalmışş...

sancılar iğnenin etkisiymişşş...ben kist diye korktumm...yaaa bidee bendeo yumurtaakı gibi denen şey olmamıştı ondan tırsmıştımm..ama demekki olmadanda çatlıyormuşşş

yumurta akı olmadıysa nasıl oldu canım bu sayfayıda izliyorum ben :KK1: klomen kullanmıştım ya

yok deniz yaaaa.regl olcam kesin.cok agrim war.sokulup gelecek.
aslinda gelmisken tahlil yaptirim dedim ama 75 tl dediler vazgectim:-)

hormon tahlılımı devlette yaptırsana :KK6: ucretsız özelde cok pahalı testler gecen ben merkezde 3 taneye 130 tl verdım hemde vardı neymıs 1 ay suresı gecmiş:KK31:

yumurta akı olmadıysa nasıl oldu canım bu sayfayıda izliyorum ben :KK1: klomen kullanmıştım ya

kızz ne bilemmm...dr sormadım ama ben hep bekledimki o gelsin gelmeyincekesin kist oldu dedim ama..bide dr dedi sıvısı halaburda var dedi..belkide daha akmamıştır ne bilimm :) :)

rahim duvarını sordum aklıma geldii..oda güzel dedi 8mm dedi ..gerisi nasip..sen dedikten sonra pasoo narr yiyorumm eldivenleri takıp elimee...işe yaradı demekki..

Son düzenleme:
:26::26::26::26::26::26::26::26:

:18::18::18::18::18::18::18::18:

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

:44::44::44::44::44::44::44::44:

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: :KK43: :KK43:

:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

azcık stresımı ve duygularımı buraya yansıtıyım