klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

evet waww internette görsellerde arıyordum ben de ayyy hurma kolay doğum içinde faydalıymışş
canım arada al ye onların koyu renkli olanları tatlı oluyorr ben sadece öyle olursa yiyorum yoksa Allah affetsinde ben de

benimki cennet hurmasıydı evet Medine hurması hakkındada güzel şeyler okudum Hz Meryem'e tavsiye edildiği rivayet olmuş
hadi hayırlısı inşallah büyüyorlardı çatlamışsA belki de hamilesindirrr
ağrı ne zaman oluyormuş ? benim 2 gündür varda gribim felan üşüttüm mü diyordum

Ayy, inşallah ama zannetmiyorum. Sanki ben hiç hamile olamayacakmışım gibi geliyor. Nedense kendimi koyverdim. Şarkıdaki gibi kapıldım bahtın rüzgarına gidiyorum. :)
Yumurta çatlarken rahimde ağrı oluyormuş. Ben de olmadı. Ya da ben farketmiyorum. Kasıkların mı ağrıyor? Üşütmüş olabilirsin. Çünkü çatlama ağrısı uzun süren bir ağrı değil anlık bir ağrı galiba.

bazen benimde moralim çok bozuluyor bıkıyorum kendimden lakin
Allahtan umut kesilmez ve her şeyde hayır vardır
anlıkmı
ozaman ben ya üşüttüm onlarıda yada pkodan ağrıyor pofffffffffff

bazen benimde moralim çok bozuluyor bıkıyorum kendimden lakin
Allahtan umut kesilmez ve her şeyde hayır vardır
anlıkmı
ozaman ben ya üşüttüm onlarıda yada pkodan ağrıyor pofffffffffff

Yaa moralini bozma. Büyüyor olabilirler. Büyürken de ağrı oluyormuş.

Selam kızlar

nasılsınzı bakım...
Kızlar ben ptt alımlarına başvurmuştum. Olmuş...hafta ıcı evraklarımı hazırlayıp 11 kasımda goreve baslayacagım.. Memleketıme atandım... Esımden bır sure ayrı olacagım... Bu yuzden cocuk işini rafa kaldırdık hakkımda hayırlısı olur ınsallah... Gıdecegım yerde ınternetım olmayabılır. Bu haftada aarar ara gırer yazarım sıze... Sızlerı takıp edıyor olacagım:)

İyi senin adina sevindim memur oluyosun anladigim kadariyla ama esinde de ayri duscekmissini hayirli hasretli bulusmalarda bebis belki supri yapar size

ayyyy yazmayı özlemişim buraya
elif yeni işin hayırlı olsun Hakkınızda hayırlısı olsun...
ben hala hastalanmadım adet sökücünün sonuncusunu çarşamba sabahı içmiştim elifyeşillerden sonra belki bende haileyimdir diye hayaller kurar oldum
Deniizzz nasılsın canım

İyim canim sen nasilsin dondunmu eve

kaptan hayirli olsun.kac puanla atandin???hangi pozisyona?benim kpss puanim dusuktu basvuramamistim

Hayırlı olsun cnm, senin adına sevindim. Bebek işi biraz askıya alınacak ama olsun. Sen de çalışırsan tüpü iyi bir tüp bebek merkezinde yaptıracak maddi gücün olur en azından. Rabbim herşeyin hayırlısını versin
kimler gelmiş kimler .... Özledik kıııızzzz.inş sana da bebiş sürpriz yapar cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…