klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

oh oh cnm masallah. nerdeyse 2 katina cikmis. iyi bence

işte aslında benimde biraz o kafama takıldı canım ya hep diyolar ya normal bi gebelikte 2 günde bi 2 katına çıkması lazım diye benimki tam 2 katına çıkmamış ama ilk testi akşam 5 ten sonra yaptırdım 2. testi sabah 9 da arada 1,5 gün var tam 2 gün yok ondandır diye düşündüm sonradan

QUOTE=elifyesiller;32478401]kızlar sonuçları aldım 229,67 ye yükselmiş , ilki 140 çıkmıştı sizce nasıl ? ilk testi akşam 5 te vermiştim bunu sabah 9 da verdim yani aradaki zaman tam 2 gün değil 1,5 gün oluyor[/QUOTE
herşey gayet iyi yükselmesi iyidir boşver sen şimdiden bunlara kaygılanma daha koskoca 9 ay var allahım yüzünü güldürsün heppp takılma doya doya hamileleiğinin keyfini çıkar biraz nazlan bazı şeylerin acısını çıkarrrr sefasını sür yaniii :))))))

bırak elifcim 2 katı sayılır işte takma artık rahat ol.hamilesiiiiin.keyfini cıkar ama dinlen bu aralar fazla bsy yapma dikkat et kendine....

kızlar beni ates basıyor ya dinlemeyim kendimi diyorum.olmuyor.bi yanıyorum bazende üşüyorum.

kızlar sonuçları aldım 229,67 ye yükselmiş , ilki 140 çıkmıştı sizce nasıl ? ilk testi akşam 5 te vermiştim bunu sabah 9 da verdim yani aradaki zaman tam 2 gün değil 1,5 gün oluyor

canımmm çokk güzelll..bence tam 2 katııı...dediğin gibi saat farklılıkları varr....ee şimdi dr gittinmi hiç ?? ne zaman gidilir dr a kese ne zaman görünür acabaa.....??

bide dr u napacaksın nereye gideceksinnn...??

ben erdeme gidiyordum ya artık gitmiyorum zaten ters taraftaydı bana..medipole gidiyorum yoluda daha iyi dr larıda..bakalım inşallah ugur getirir bana..

kızlar beni ates basıyor ya dinlemeyim kendimi diyorum.olmuyor.bi yanıyorum bazende üşüyorum.

allah allahhh neden böle bişi oluyorkiii...senin adet zamanın ne zaman?? kaç gün olduu...sanırım ben 15 kasıma kadar beklicem bu gidişlee...tabi yarın drkontrolüm varr...kist var demezsee...

allah allahhh neden böle bişi oluyorkiii...senin adet zamanın ne zaman?? kaç gün olduu...sanırım ben 15 kasıma kadar beklicem bu gidişlee...tabi yarın drkontrolüm varr...kist var demezsee...

canım benim bugun asılamadan sonra 4. gün. sen yarın ne için gidiyon doktora

slm kızlar o tatlı kızımı gördümm yüzünü göstermedii ama ayaklarını gördükk bebişim kilosu 687 gr bende kansızlık çıktıııı.. buarada kızlar erken doğum riskim devam ediyorrrrrr düşünün doktoruma sordum doğum ne zaman yapıcam dedim bana dediki senin doğum yapacağın tarih belli değilll heran erşey olabilir dediii haftada bbir iğne vuruyorummmmmmm..kızlar bize çok dua edinnnnn kıyamam ben kızımaaaaaaaa

Son düzenleme:

rabbim korusun sizi

canım benim bugun asılamadan sonra 4. gün. sen yarın ne için gidiyon doktora

canımm ben çatlama iğnesi oldumm yaaa...çatladımı çatlamadımı diye bakacak...ama benim göbeğimde ağrı varr..sanırımm kist oluştuu...sancı değill ama kasıklarımın üstünde bi ağrı var genel bi ağrı...

canımm rabbim şifasını versinn..inşallah herşey yolunda gider ve bebeğin vakitli doğarr...

akcaa merb canım.. eğer memursan tabki bırakamazsın işini... ben hani özel sektör falansa die dedim dedim..ama hastane rapor verio sana zaten.. kamuda calısıosanda cok rahat raporunu alırsın bunlar sorun değil kesinlikle..yaşında 29 olmus bekleme başla biran önce vede ne sormak istiosanda seve seve cevap veririm tabki allah yardımcın olsun

tsk ederim canım bu forumun en cok neyini seviyorum biliyormusun kimseye anlatamadıklarımı paylasmayı ve beni anlayan benim durumumda olan insanların varlığını.yoksa kimse anlmıyor amaaan sen cok takıyon diyorlar.bu yüzden tüm arkadslara tsk ederim.bakalım asılama tutrda insallah gerek kalmaz baska hastanelere.

allah bebeğini ve anneciğini korusun.....hersey yoluda gider insallah.

waw sen neden böyle evham yapıyorsun bak ymurta konusundanda öyle yaptın.hersey güzl olcak ben inanıyorummm lütfen sende inan.

haayat cok merak ettim sonucunu genelde silik çizgiler hamile olluyor umarım seninde öyledir.

yaa dayanamadım yaptım tekrar test bu gün iğneden sonraki 12 gün gene silik çıktıııı valla bilmiyomki hafta sonu bi geçsin eğer hasta olmazsam dr gidiyim bariiii:))))bi zahmetttt

waw sen neden böyle evham yapıyorsun bak ymurta konusundanda öyle yaptın.hersey güzl olcak ben inanıyorummm lütfen sende inan.

bilmiyorumm öyle karışık duygular yaşıyorumkii anlatması imkansızz...keşke çalışıyor olsADYIIMM..evde oturunca vakit geçmiyorr..düşünmücemm artıkk...

yaa dayanamadım yaptım tekrar test bu gün iğneden sonraki 12 gün gene silik çıktıııı valla bilmiyomki hafta sonu bi geçsin eğer hasta olmazsam dr gidiyim bariiii:))))bi zahmetttt

aayyyyyy çatlattınn kızz beniiiiiiii......gidip kanda baktırsaydın yaa bugünn nasılda sakinsinnn...allah banada versin bu sakinliğii....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…