klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Anasına çekmiş mi kızlar????

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 18
inşallah canım inşallah bu arada o kaynanaya sen iyi dayanıyosun ben olsam çoktan parçalardım heralde ya insan kendi torunu için öyle şeyler söyler mi ya

Canm benım de parçalayasım geliyor ama ne yapalım oğlunun hatrı var zaten anası aynaya baksa hıc kımseye laf etmezde bakmıyor ısteeee

Canm benım de parçalayasım geliyor ama ne yapalım oğlunun hatrı var zaten anası aynaya baksa hıc kımseye laf etmezde bakmıyor ısteeee

doğru söylüyosun gerçi sana diyorum ama bende benimkine 6-7 senedir daha kırıcı bi laf bile etmedim edemem de ama gerçekten çok ayıp etmiş kaynanan

Canm bana benzedı dıye begenmedı bızımkı yanı maksadı benım sen de benım gıbı kaynana derdı cekenlerdensın ahhhh ahhhh ben de artık fazla takmıyorum omerımle ılgılenıyorum dogunca da ınsallah daha cok bağlanacam ona da dıgerlerıne aldırmıycam

Canm bana benzedı dıye begenmedı bızımkı yanı maksadı benım sen de benım gıbı kaynana derdı cekenlerdensın ahhhh ahhhh ben de artık fazla takmıyorum omerımle ılgılenıyorum dogunca da ınsallah daha cok bağlanacam ona da dıgerlerıne aldırmıycam

aman bence de konuşsun konuşsun dursun kendi kendine boşver sen oğluşunla vakit geçirirsin

günaydınn kızlarr hayırlı cumalarrr...rabbim hepinizin gönlünde hayırlı olanları yazsın kaderinize inşallahhh...

gunaydinnnn

zeynep telde resmini gormedim yakisiklinin.pcyi acinca bakicam.

waw 6 aydir klomen kullaniorum 3 tanesinde basarili olabildik ama sonuc yok.

bu sabah cekmecede duran erken gebelik testini de yaptim ve negatifi gordum.cektigim kasik agrilari reglin habercisi demekki.hayirlisi olsun.doktora ara verim dicem ama yumurta buyumuo regl gecikio.amannnnnn valla napcami sasirdim.sogan kuru mu yapsam.

yokk yokk sakınn şuanda bişii yapmaaa...ee sen daha önce klomenle yumurtladın..hamile değilsen adet olmadınmı pekii ?? yanii adetini bekle öncee..sonra soğan kürü felann...ben hayıt suyu içiyordumm..yumoş büyüdükten sonra bıraktımm..olmazsa bebiş sonra yine devam edicemmm...

yaww sen içimdeki umudu bitirdinn...daha önce 3 kere yumurta gelişti ve gebe kalamadınn..ben bu ay yumoş olunca ahan bu ay olacak diye ümitlendimm...

peki neden olmuyorr diyor dr bi sebebi vardır elbetkii..nasipde var amaa..yani tüplerde sorun yokk..spermde yok..rahim duvarın kalınlıgı ne kadar oluyorr?? bak oda inceyse tutunamazmış döllense bilee...benim gecen ay öyle olduu...o yüzden paso nar ve nar suyu yedimm..

oceannn benidee kendine benzettinn...iyi düşünelim iyi olsunn du bakalımm bence hala erken bunlar için inşallah gebesindirr..

günaydınn kızlarr hayırlı cumalarrr...rabbim hepinizin gönlünde hayırlı olanları yazsın kaderinize inşallahhh...

yokk yokk sakınn şuanda bişii yapmaaa...ee sen daha önce klomenle yumurtladın..hamile değilsen adet olmadınmı pekii ?? yanii adetini bekle öncee..sonra soğan kürü felann...ben hayıt suyu içiyordumm..yumoş büyüdükten sonra bıraktımm..olmazsa bebiş sonra yine devam edicemmm...

yaww sen içimdeki umudu bitirdinn...daha önce 3 kere yumurta gelişti ve gebe kalamadınn..ben bu ay yumoş olunca ahan bu ay olacak diye ümitlendimm...

peki neden olmuyorr diyor dr bi sebebi vardır elbetkii..nasipde var amaa..yani tüplerde sorun yokk..spermde yok..rahim duvarın kalınlıgı ne kadar oluyorr?? bak oda inceyse tutunamazmış döllense bilee...benim gecen ay öyle olduu...o yüzden paso nar ve nar suyu yedimm..

oceannn benidee kendine benzettinn...iyi düşünelim iyi olsunn du bakalımm bence hala erken bunlar için inşallah gebesindirr..

rahim kalinligi da normal cikio.sebepsiz yani.adetim 5 kasimda henuz olmadim.ama olucam

Aysuncum sen niye hemen olumsuz düşünüyosun tatlım ya benim 1 gün sonra kanda 140 çıktığı halde
pazartesi günü çok çok silik çıktı testte sen testi erken yaptın bence hemen olumsuz düşünme canım

akça a.slm öncelikle.. tabki hafta sonu kapalı.. durumunu yaşını kaç yıllık evli olduğu bilmiorum ama canım benden sana bi tavsiye eğerki maddiyattan dolayı cok sarsılmayacaksan işi gücü bırak hastaneye tedavine koş derim ben.. çünkü bende senin gibi çalıstım para daha cazip geldi hastaneye gitmedim.. ve birde baktımkii yıllar geçmiş gitmiş, yaş sınıra gelmiş:KK43: zekai tahir hastanesi gerçekten cok iyi bi hastane tek sıkıntısı sıra biraz bekliosun ama devlet hastanelerinin hepsinde oluo sıra.. eğer izin alabilirsen işindende ben başla derim sevgiler

canım ben 29 yasındayım memurum işi gücü bırakamam yani anlıycaaan.özel olsa cesaret ederdim ama devlette olupta işi bırakmak biraz sıkıyo.yani yasamak için calısmakda zorundayım biyandan. bakalım canım o hastaneye gitmeye karar verirsem görüşelim olur mu? deneyimli birinin fikrine ihtiyacım var....

Son düzenleme:
gunaydinnnn

zeynep telde resmini gormedim yakisiklinin.pcyi acinca bakicam.

waw 6 aydir klomen kullaniorum 3 tanesinde basarili olabildik ama sonuc yok.

bu sabah cekmecede duran erken gebelik testini de yaptim ve negatifi gordum.cektigim kasik agrilari reglin habercisi demekki.hayirlisi olsun.doktora ara verim dicem ama yumurta buyumuo regl gecikio.amannnnnn valla napcami sasirdim.sogan kuru mu yapsam.

canım test için hala erken bence 15 günü bekle derim.

yaptigim test erken gebelik testi.normal test diildi.21 ekimde vurulmustum.en gec cars yumurta catladi.yani hcgnin salgilanmis oldugunu dusunuom ben.aman neyse uzulmicem

yaptigim test erken gebelik testi.normal test diildi.21 ekimde vurulmustum.en gec cars yumurta catladi.yani hcgnin salgilanmis oldugunu dusunuom ben.aman neyse uzulmicem

canım bilmiyorum erken gebelik testi nasıl bişey. yinede kanda baktır derim. bu arada kmseye günaydın demedim GHÜNAYDIN ARKADASLAR HAYIRLI CUMALAR bu mübarek günde bebeklerimiz bizimle olsun dualarımız kabul olsun insallah.

kızlar sonuçları aldım 229,67 ye yükselmiş , ilki 140 çıkmıştı sizce nasıl ? ilk testi akşam 5 te vermiştim bunu sabah 9 da verdim yani aradaki zaman tam 2 gün değil 1,5 gün oluyor

X