klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

slm kızlar o tatlı kızımı gördümm yüzünü göstermedii ama ayaklarını gördükk bebişim kilosu 687 gr bende kansızlık çıktıııı.. buarada kızlar erken doğum riskim devam ediyorrrrrr düşünün doktoruma sordum doğum ne zaman yapıcam dedim bana dediki senin doğum yapacağın tarih belli değilll heran erşey olabilir dediii haftada bbir iğne vuruyorummmmmmm..kızlar bize çok dua edinnnnn kıyamam ben kızımaaaaaaaa

kalbini rahat tut canım inşallah yavruna zamanında kavuşursun geçmiş olsun stres yapma kendinide yormaaaa :nazar::nazar::nazar::nazar:

aayyyyyy çatlattınn kızz beniiiiiiii......gidip kanda baktırsaydın yaa bugünn nasılda sakinsinnn...allah banada versin bu sakinliğii....

ya valla kaç aydır böle heycanla gidiyom yaptırıyom hep hüsran şimdi de iğneye yoruyorum bekliycem artıkın üzülmek istemiyorum testleri atmadım gelip gidip bakıyorum umut oluyooooo :18::18::18::18::18::18::18::18:

cm kqnda cikar artik bence

ya nebiliyim bu gün o kadar yoğundum ki sabah yüksek lisans dersim vardı öğlen kızımı okula götürdüm ordan işe geçtim sonra gene kızımın veli toplantısı vardı filan hiç vaktim olmadı bide emin olmak istedim pazar günü tam 14. gün pazartesi olmazsam gidierim dr. birazda korkuyorum:KK43:((
:18::18::18::18::18::18::18:

canımm ben çatlama iğnesi oldumm yaaa...çatladımı çatlamadımı diye bakacak...ama benim göbeğimde ağrı varr..sanırımm kist oluştuu...sancı değill ama kasıklarımın üstünde bi ağrı var genel bi ağrı...

canımm rabbim şifasını versinn..inşallah herşey yolunda gider ve bebeğin vakitli doğarr...

çatlama iğnesinden sonra sızı veya batma gibi ağrılar oluyo bide ben iğneyi yaptıktan 9-10 saat sonra beyazımsı yumurtlama akıntısı geldi çok yoğun böle yumurta akı gibi baya fazla hissetmemen mümkün değillll yumurtladığını gösteriyor canımmmm dikkat ettiysen fark edersin yani

kızlarrr ben 4 yılı geçti bu sitedeyimm..4 yıllık tanıdığım insanlar varrr...bunca sene hep korktum tanıdık çıkarmı diyee..bilmiyorum çıktımı hiçç...

sizlerle ağlıyorum sizlerle gülüyorumm bazen sizi çokk merakda ediyorumm...ama çogu zamanda hiç merak etmiyorumm sizi görmeden bilmedenn duygularınızı hissediyorumm...

eşim izin vermiyordu gizli gizliekledim bi kaç resim..geçen zeynep arkadaş ekleyince garip oldum..konuştugum kişiyi görünce...olurda beni merak eden varsadiye dedim...buraya ekleyemem herkezeacık yaa.. o yüzden albümeekledimm :) meraklı heycanlı wawww ıı:KK55:

çatlama iğnesinden sonra sızı veya batma gibi ağrılar oluyo bide ben iğneyi yaptıktan 9-10 saat sonra beyazımsı yumurtlama akıntısı geldi çok yoğun böle yumurta akı gibi baya fazla hissetmemen mümkün değillll yumurtladığını gösteriyor canımmmm dikkat ettiysen fark edersin yani

valla dikkat ettimdee benden öyle bi akıntı gelmedii..oyüzden birazda telaşımm..onu görmedimm acaba çatlamadıda kistmi oldu diye telaşlandımm...

slm kızlar o tatlı kızımı gördümm yüzünü göstermedii ama ayaklarını gördükk bebişim kilosu 687 gr bende kansızlık çıktıııı.. buarada kızlar erken doğum riskim devam ediyorrrrrr düşünün doktoruma sordum doğum ne zaman yapıcam dedim bana dediki senin doğum yapacağın tarih belli değilll heran erşey olabilir dediii haftada bbir iğne vuruyorummmmmmm..kızlar bize çok dua edinnnnn kıyamam ben kızımaaaaaaaa

Hülya kızı saglickla kucgna alcn Allahn izniyle. . .sen kendine dikkat et

bilmiyorumm öyle karışık duygular yaşıyorumkii anlatması imkansızz...keşke çalışıyor olsADYIIMM..evde oturunca vakit geçmiyorr..düşünmücemm artıkk...

evet bende 1 haftadır evdeyim,izindeyim. girmediğim site kalmadı asılama bebekle ilgili.calısırken unutuyordum hiç olmazsa.

Sanki böyle daha ıyı göründü degıl mı
maşallah cnm, rabbim nazarlardan korusun

gunaydinnnn

zeynep telde resmini gormedim yakisiklinin.pcyi acinca bakicam.

waw 6 aydir klomen kullaniorum 3 tanesinde basarili olabildik ama sonuc yok.

bu sabah cekmecede duran erken gebelik testini de yaptim ve negatifi gordum.cektigim kasik agrilari reglin habercisi demekki.hayirlisi olsun.doktora ara verim dicem ama yumurta buyumuo regl gecikio.amannnnnn valla napcami sasirdim.sogan kuru mu yapsam.
hemen umutsuzluğa kapılma cnm, adet olana kadar umut var

ne demek canım benımmm
ben de coook sevındım senın o mutlu sesını duyunca :)
kendı heyecanlarımı hatırladım
hayırlısı ıle salı ya da crs keseyı de bı gorun ınsallah..esın nasıl oldu:)
ılk heyecanları gectı mı?gozyasları durdu mu sevıncten ? :)
ben ılk gece uyuyamamıstım,sankı ne yöne yatsam bebege zarar verecekmısım gıbı hıssedıodum :KK70:

rabia cım tekrardan teşekkür ederim canım bende senin cıvıl cıvıl sesini duyunca mutlu oldum inşallah dediğin gibi keseyi de görürsem biraz daha rahatlıycam heycanım biraz daha geçti sakinleştim canım eşim sevinçten ağladı hemde baya bi ağladı bugün de eşimin doğum günü çok güzel bi hediye olmuş oldu bende 2 gece uyuyamadım canım
Eşin ömrü boyunca daha güzel hediye alamazdı.
arzucum senin paşan da tosun gibiymiş maşallah ya canım benim az kaldı kucağına almaya canım hasret sona erecek zeynepcim senin ömerin de maşallah ne kadar net çıkmış yüzü falan gayette yakışıklı bi oğluşun olucak canım :nazar::nazar:
Sorma cnm . 5-6 hafta kaldı işte :18:
kızlar sonuçları aldım 229,67 ye yükselmiş , ilki 140 çıkmıştı sizce nasıl ? ilk testi akşam 5 te vermiştim bunu sabah 9 da verdim yani aradaki zaman tam 2 gün değil 1,5 gün oluyor
Bence normal sonuçlar cnm, kendi kendine kuruntu yapma
gözün aydın cnm, senin kız da benimki gibi hep yüzünü saklıyor galiba. Rabbim ikinizide korusun. Sağ salim kucağına almayı nasip etsin

ya nebiliyim bu gün o kadar yoğundum ki sabah yüksek lisans dersim vardı öğlen kızımı okula götürdüm ordan işe geçtim sonra gene kızımın veli toplantısı vardı filan hiç vaktim olmadı bide emin olmak istedim pazar günü tam 14. gün pazartesi olmazsam gidierim dr. birazda korkuyorum:KK43:((
:18::18::18::18::18::18::18:

ha senin bi kızın mı var ?

Allah yardımcın olsun canım. İnş. zamanı gelince normal,sağlıklı bir doğum yapar sağ salim kurtulursun. :)

Kızlar bugün hayırlısı-afiyetlisiyle çatlatma iğnemi vurundum. Bu çatlatma iğnesi hemen mi çatlatır? Yoksa yarın filan mı etki eder?

Kızlar bugün hayırlısı-afiyetlisiyle çatlatma iğnemi vurundum. Bu çatlatma iğnesi hemen mi çatlatır? Yoksa yarın filan mı etki eder?
Genellikle vurulduktan 36 saat sonra çatlıyor, o nedenle dr lar iğneden 36 saat sonra ilişki öneriyor. İnş bebişin sana gelir. Sen çalışmaları aksatma

Ben çıkıyorum kızlar, yoldayız şuan ve nerdeyse eve vardık sayılır. Ayakkabılarımı ancak giyerim :)) vakit olursa gene gelirim. Bu kız gene mi geziyor demeyin :KK17: Utanıyorum valla söylemeye. ...

X