klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

günaydın kızlar.ya beni bi yku basıyor anlatamam bu aralar.özellikle 2 gündür.aksam 9.30 da pat yataktayım.sabah kalkıyorum 6.30 ama yinede cok uyuyorum.aksam yazısmısınz yine.izinliyim ya sabah buraya abone oldum.hemen bi gelişme var mı diye acasım geliyor.eeee napıyonuz bakeyim

canım inşallah sende bu ay hamile kalırsın peş peşe güzel haberler gelir

insallah elifcim ya beklemek cok zor.sence testi 12. gün yada 13. gün yaptırsam cıkar mı?kanda.yada beklemelimiyim.artık eczaneden aldıgım testlere bakmak istemiyorum bıktım cunku negatif görmekten.heyecanlı heyecanlı beklıyorsun tek cizgiyi görünce dünyan yıkılıyor.öenmsemeyim diyorum ama aklımdan cıkmıyor.yapamıyorum.

canım 25 mm kist bile sayılmaz normalde 30 mm yani 3 cm üzeri kist sayılıyor benim bildiğim inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın sende

yaa bu kadarımı bilmiyordum . . . ya bu arada ben bu kadar okumama takip etmeme ramen doktorumun verdiği ilacı yanlış kullanmışım geçen ay.aslında bana aşılama yapılacaktı ama yapılamadı bu sebepten şimdi yeniden başladım şimdi senin gibi bende bir mucize bekliyorum hayırlısıyla inşllh... :nazar::nazar::nazar::nazar: değmesin sana da maşallah diyelim de :)

kızlar siz bu hamilelik cetvelini nerden eklediniz.olurya ihtiyacım olur belki :!:

insallah elifcim ya beklemek cok zor.sence testi 12. gün yada 13. gün yaptırsam cıkar mı?kanda.yada beklemelimiyim.artık eczaneden aldıgım testlere bakmak istemiyorum bıktım cunku negatif görmekten.heyecanlı heyecanlı beklıyorsun tek cizgiyi görünce dünyan yıkılıyor.öenmsemeyim diyorum ama aklımdan cıkmıyor.yapamıyorum.

canım bence 14. günü bekle biliyorum sabretmek çok zor ama daha önce yapılan testler yanıltıcı olabiliyor canım unutmak gerçekten çok zor Rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah canım

yaa bu kadarımı bilmiyordum . . . ya bu arada ben bu kadar okumama takip etmeme ramen doktorumun verdiği ilacı yanlış kullanmışım geçen ay.aslında bana aşılama yapılacaktı ama yapılamadı bu sebepten şimdi yeniden başladım şimdi senin gibi bende bir mucize bekliyorum hayırlısıyla inşllh... :nazar::nazar::nazar::nazar: değmesin sana da maşallah diyelim de :)

insan zamanla herşeyi öğreniyor inşallah senınde en yakın zamanda gelir mucizen canım

canım bence 14. günü bekle biliyorum sabretmek çok zor ama daha önce yapılan testler yanıltıcı olabiliyor canım unutmak gerçekten çok zor Rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah canım

canım inasallah.ya bende sen gibi burada girip müjdemi ilk sizle paylascam.biraz sakinlesince yakınlarımı arıycam.bunu söylerken bile okdar mutlu oldumki anlatamam.birazdan meryem suresni int.dinliycem duamız hepimiz için olsun arkadslarım.insallah sednde keseyi görür kucagına sag salim alırsın bebeğini

evet canım normal eğer bu ay da olmazssa dr aşılama yapalım dedi ama ben pek istemiyorum biraz ara vermek istiyorum bir diyetisyene gitcem 2 ay kadar ilk olarak bir 8 kilo vermem lazım kilo almadan önce normal adet görebiliyodum o yüzden benim kesin kilo vermem gerek:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

aynenn canımm..hatta ben bugün başladım bile diyeteee...ama ben 27 kilo verdim adetim gelmedi halaa..gerçi bikaç ay ara vermedim vaktinde ilacımı içtim adet oldumm...bilmiyorum kendi haline bıraksam gelirmii..

sen kaç aydır klomen kullanıyorsun ?? ara vermeden diyet yapsan..hazır rahim ve yumoşlar kıvama gelmişken..

aysuncum umutsuz olmayalım birbirimizin umudu olalım diye buradayız değilmi pozitif düşünelim.diyene bak diyorum içimden.dün aksam esim gelince ona elifin haberini verdim.topikten bi hamişimz cıktı dedimm.sanki yıllardır tanıyormus gibi anlattım böyle olmus söyle olmus diye.güldü aferim ordanda bi arkads grubun mu var dedi.bende hheee dedim nolmus ki onlar benim arkadslarım ve beni daha iyi anlıyorlar.hafta sonu misafir cagıracam bana bi menü verin dostlar ne yapıyım sizce.

:) :) benim eşimde şaşıp kalıyor bazenn..ben burda yaşananları anlatınca..başlarda çok kızıyordu dikkat et çok erkek kayıt olanda var sapıklık yapıyorlar diyeee...şimdi salıverdi benii :) :)

kızz bende haftasonuna menüü arıyorumm ve aklıma hiçbişi gelmiyorr yawww :) :)

slmmm kızlarrrr..nasılsınızzz..dilerim herkez bomba gibidirr...

yaww hani herkezdiyor yaa yumoş çatladı yumurta akı gibi bişi geldi felann...ben iğneyi dün oldum biliyorsunuzz..ama gelen giden yok :) :) herkezde geliyormu o acabaa...bide iğne etkisini ne zaman gösterir acaba..ne zaman çatlatırr...şimdide yaa çatlamazda kist oluşurr korkusu sardı benii :) :)

Günaydın kızlar ben bı gırıp bı çıkıyorum elıfım çıkmış. Ben gelene kadar guldenız sen nasılsın canm aysun senden umutluyum çok rabbım bosa çıkarmasını hiçbirinizin emegını gözümüz görse artık denızımızın de hamıle oldugunu gerısı gelırdı gercekten hadı gelsın ınsallah bebıslerrr

Waw senın adın neydı ben Zeynep canm

zeynep benim kendimden umudum yok.az once bisiler durttu test alip yaptim.ikinci cizgiden eser yok.silikte olsa cikardi diye dusunuorum.artik regli bekliorum

Ben pek hatırlamıyorum o akıntıyı gördüğümü canm bence takma kafanı öyle şeylere ıgne herseyı halleder merak etme hamıle kalmazsan hemen adet olursun yanı benım öyle oluyordu pco lu olmama ragmen

zeynep benim kendimden umudum yok.az once bisiler durttu test alip yaptim.ikinci cizgiden eser yok.silikte olsa cikardi diye dusunuorum.artik regli bekliorum

Bugün kaçıncı gunün canm hemen umudunu kaybetme bıde ılk ıdrarla yapmadan emın olma son olarak ta testlerını atma ben ertesı sabah gormuştum sılık cızgıyı bak elıf te geç gormuş sonra da cıkabılıyor

gunaydinn

ben bu ay da kirmizi karti yicem sanirim.suratim sivilce dolu.kaslarimin icinde cikmis yaaa.hayirlisi rabbimden.her ay bir umut bir umut ondan sonrasi yine hayal kirikligi oluyor.isyan etmicem ama rabbim dogru zamani bilir

elifim kotamiz doldugundan pc den neti acamiorum.actigimda listede guncellicem seni:-)

aysuncum umudunu yitiirmee bendede sivilce çıkmıştıı ve halende çıkıyorrr bide canım test yapmıssın bence erkendiirrr danırım buğün 11.günn.. biraz daha bekleeee

yaww hani herkezdiyor yaa yumoş çatladı yumurta akı gibi bişi geldi felann...ben iğneyi dün oldum biliyorsunuzz..ama gelen giden yok :) :) herkezde geliyormu o acabaa...bide iğne etkisini ne zaman gösterir acaba..ne zaman çatlatırr...şimdide yaa çatlamazda kist oluşurr korkusu sardı benii :) :)

mrb aşılama mı olacaksınız??? çatlatma iğnesini bunun için mi kullandınız

canım iğne vuruldum ben tam 36 saat sonra akıntı geldi anlıyorsun 37 38 40 saate kadar işte ilşkiye gir kesin.sen saat kacta olduysan o saatten itibaren say canım.

X