klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

arzumda geldıı :KK53::KK53::KK53:
:)))
canım benim teşekkür ederim arzum bende hala şoktayım bi türlü inanamıyorum canım gerçekten de mucize oldu inşallah benden sonra bu mucizeler sırayla devam eder Rabbim inşallah senin gibi 32. 33. haftaları görmeyi nasip eder canım
inş cnm , kızzz sen bir de tarlusal içmiştin di mi? Kaç gün önceydi tarlusalı içmen

arzum sana sorucaklarım var benim aynı adet olucakmış gibi belim kasıklarım ağrıyo rahime bıçak saplanır gibi ağrıyo giriyo bazen bunlar sende de oldu mu ? normal mi acaba bişey olucak diye korkuyorum ya
Cnm benim de oldu aynen öyle , dr kontrolüne gidince söylersin. İlaçlarını ona göre verir. Beim o ağrı ve sancılar nerdeyse 3. Ay bitene kadar devam etti.

sofra hazırlıyoruz , o nedenle giri çıkıyorum cnm

:)))

inş cnm , kızzz sen bir de tarlusal içmiştin di mi? Kaç gün önceydi tarlusalı içmen

Cnm benim de oldu aynen öyle , dr kontrolüne gidince söylersin. İlaçlarını ona göre verir. Beim o ağrı ve sancılar nerdeyse 3. Ay bitene kadar devam etti.

sofra hazırlıyoruz , o nedenle giri çıkıyorum cnm

evet canım içtim ama kardeşimin karısıda ilk yeğenimde içmişti 1 kutu bişey olmadı çok şükür bi zararı yokmuş onun içeriği de progestan a yakınmış canım sanada sürekli soru soruyorum ama ilk gittiğinde doktor sana ne vermişti kullanman için canım kolay gelsin bu arada tatlım

evet canım içtim ama kardeşimin karısıda ilk yeğenimde içmişti 1 kutu bişey olmadı çok şükür bi zararı yokmuş onun içeriği de progestan a yakınmış canım sanada sürekli soru soruyorum ama ilk gittiğinde doktor sana ne vermişti kullanman için canım kolay gelsin bu arada tatlım
Cnm progestan verdi. Artı kan sulandırıcı aspirin bir de iğne yaptırıyordum. Sonra progestan dokununca crinone jel diye bir ilaç vermişti. İğnenin adı da hibor . Folik asit ve estrofem hamilelikte kesti. Öncesinde kullanmıştım. Hamileyken folik astin bi faydası olmuyormuş

canım büyük değil bence harika...önemli olan sağlıklı bir yumurta elde etmiş olman.doğal olarakmı bu ay deneyecen yoksa asılamamı yapılcak.iğneni otriville almısn sanırım ben pregnly aldım 20 tlydi..

evet otriville aldım.ne bilem dr onu yazmışşş...ben doğal denicem bu ayy...aşılama planımız bidahaki aya diyorduk ama dr yumoşu görünce oda şaşırdıı..hemem in iğneni ol ve 2 gece çalış dedi :) bende aynı şokla dediklerini yaptımm..ikimizinde umudu yokdu çünkü benim lh hormonum çok yüksekti 20 civarıydı ve gelişmez büyük ihtialle dedi..

bana aşılama diyeydi aşılama derdim ama demedi..benimde aklıma gelmedii..rabbimden ümit kesilmezz..inşallahh bu yumoşş bebiş olurr..

dr a inanmıyorum inanmıyorum diyorum böle bakıyorr:KK53::KK53: dedim ben 5 yıldır bekliyorum onun büyümesinii...o zaman oda sevindi benim kadarr...

Allah sana bagislasin bebegini ve kucagina almayi nasip etsin canm cok dua et sukur namazi da kil mutlaka bunlar gorevlerimiz sonra da kendine dikkat et hicbirsey olmaz insallah elifim cok mutlu oldum ne kadar anlatsam da yetmez sen de anlat icindekileri hepsini dok dinleyelim seni

kızlarr ilk defa çatlama iğnesi oldum benn...iğne olduktan kaç gün sonra gebelik oluşup oluşmadığı belli olurrr ???

Allah sana bagislasin bebegini ve kucagina almayi nasip etsin canm cok dua et sukur namazi da kil mutlaka bunlar gorevlerimiz sonra da kendine dikkat et hicbirsey olmaz insallah elifim cok mutlu oldum ne kadar anlatsam da yetmez sen de anlat icindekileri hepsini dok dinleyelim seni

canım benim amin inşallah sana hülya ya arzuma hepimize tüm hamilelere kucaklarında görmeyi nasip etsin Rabbim inşallah ne anlatıyım tatlım mutluyum valla şaşkınım bi tuhafım ya

Cnm progestan verdi. Artı kan sulandırıcı aspirin bir de iğne yaptırıyordum. Sonra progestan dokununca crinone jel diye bir ilaç vermişti. İğnenin adı da hibor . Folik asit ve estrofem hamilelikte kesti. Öncesinde kullanmıştım. Hamileyken folik astin bi faydası olmuyormuş

benimde evde vardı progestan aspirin ve folik asit başladım kullanmaya bakalım

regl günün ne zaman ?????? geciktiğinde anlarsın zatennn

ben ilaçsız adet olamıyorumkii...şimdi çatlama iğnesi oldum bebek olmazsa o çatlayan yumoş adetimi getirirmii..yani kendiliğinden adet olabilirmiyimm..eger öyleysee adet olmayı beklerim olmassa testttttt yaparımm :)

ben ilaçsız adet olamıyorumkii...şimdi çatlama iğnesi oldum bebek olmazsa o çatlayan yumoş adetimi getirirmii..yani kendiliğinden adet olabilirmiyimm..eger öyleysee adet olmayı beklerim olmassa testttttt yaparımm :)

bbilinçsiz ilaç içme sakın ..... hiç belli olmaz yumurtan çatladıysa eğer ilaçtan sonra döllenme olmazsa regl olursun döllenme olursa regl olmazsın canım bu ayyy bende ilaçsız regl olamıyorummmbu ay ilaç içmdim bitki kullandım bakakım hayırlısııı

Waw canm 12-13gun sonra testte cikar cikmazsa zaten hemen adet olursun merak etme igne zaten duzenleyicidir

Amin elifim diger arkadaslarimiza da nasip olur insallah onlarla beraber se boyle mutlu oluruz

inşallah güzel sonuçç verir tedavinn...bilmiyorum başka gonal f kullanan varmıı ama bende önümüzdeki ay iğneye başlıcammm inşallah bu ay senin yumoşun olur ve bebişin gelirr..iğneden sonra aşılama düşünüyormusunn?? bide iğneler kaç paraydı ??

waw mrb..evt aşılama yapılcak bana canım..bugün kontröle gittim 18 m olmus yumurta.. yarın tekrar gidicem ona göre catlatma iğnesi vericekler işallah..iğnelerin ücretinede gelince ben zekai tahir burak hastanesine gidiyorum devlet hastanesi yani ankarada..ordada ilacın yüzdesine 240 ytl ödedim 2 kutu aldımmecbur cünkü 1 kutu yeterli olmuo..1 kutusu 120 ytl yani yüzdesi bu şekilde ama para ile alırsanda tek kutusu 350 ytl dedi eczaneci..sen özeldemi yaptırcaksın iğne tedavini yoksa devlet hastanesimi? allah senide tez zamanda sağlıklı hayırlı cocuklar nasip etsin ( aminnn)

kızlarr ilk defa çatlama iğnesi oldum benn...iğne olduktan kaç gün sonra gebelik oluşup oluşmadığı belli olurrr ???
15.gun icinde adet olunmazsa test yaptirirsin yani ben 20.gun bile adet olanini duydum igneden sonraki gun sayiyorsun asilamada da asilamanin 11.gun adet oldum

yaaa bende çatlıycam meraktan ayın 20 sinde yaptırdım iğneyi bende ilaçsız adet olamıyorum acaba olacakmıyım olmayacakmıyım bu gün 10 gün oldu yaptıralııı 4 gün daha mı bekliycem tabi hasta olmazsammmm:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

duphaston tarzi bi ilac vermedi mi??ben de gecen ptesi vuruldum igneyi.bugun 10.gun.ctesi test yapicam.ama yarin netten siparis ettigim erken gebelik testi elime ulasirsa yarin da yapabilirim.

ben sonra duphastona basladim.o da bebek varsa onun tutunmasini saglio.yoksa reglin zamaninda oluo

Balık Burcu
20 Şubat – 20 Mart

Yakın dostlarınız tarafından desteklendiğinizi görmek sizi güçlendiriyor. Onlarında katılımlarıyla ortak düşünceler geliştirecek ve yeni planlar içinde olacaksınız. Yaptığınız işlerle yetinmiyor ve gözünüzü daha da uzak hedeflere dikiyor olmanız, karakteriniz gereği sıra dışı işler yapmaktan, hoşlandığınız içindir.
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

waw mrb..evt aşılama yapılcak bana canım..bugün kontröle gittim 18 m olmus yumurta.. yarın tekrar gidicem ona göre catlatma iğnesi vericekler işallah..iğnelerin ücretinede gelince ben zekai tahir burak hastanesine gidiyorum devlet hastanesi yani ankarada..ordada ilacın yüzdesine 240 ytl ödedim 2 kutu aldımmecbur cünkü 1 kutu yeterli olmuo..1 kutusu 120 ytl yani yüzdesi bu şekilde ama para ile alırsanda tek kutusu 350 ytl dedi eczaneci..sen özeldemi yaptırcaksın iğne tedavini yoksa devlet hastanesimi? allah senide tez zamanda sağlıklı hayırlı cocuklar nasip etsin ( aminnn)

Merhaba.burdaki bi arkadasla bizde zekai tahir burak hastaneşne gdyrz.hangı doktra gdyrşun ne zamandan beri bu hastanedsn

bbilinçsiz ilaç içme sakın ..... hiç belli olmaz yumurtan çatladıysa eğer ilaçtan sonra döllenme olmazsa regl olursun döllenme olursa regl olmazsın canım bu ayyy bende ilaçsız regl olamıyorummmbu ay ilaç içmdim bitki kullandım bakakım hayırlısııı

iyii güzelll ozamann bende ilaç felan içmiyimm..cumartesi dr gidicem ozaman progestan isteyecektimm..hani bebek varsa korur yoksaa adet gördürür diyee..ayyy inşallah olmam adett..

Waw canm 12-13gun sonra testte cikar cikmazsa zaten hemen adet olursun merak etme igne zaten duzenleyicidir

çokk sağol canımm yaa ben şimdi gün sayacagımm..kızarr ne zor şeymişş yaaa..ben koskoca 5 yılı geçirdim ama şu 15 gün zor geçecek sanırım hele benim aşılama felanda değill..

aminnnnn..inşallahh...canım sen çok güzele almışsın ilaçlarıı..yokk benn özeldeyimm..off okadar parada hiç az değill..inşallah ona gerek kalmazzz...

15.gun icinde adet olunmazsa test yaptirirsin yani ben 20.gun bile adet olanini duydum igneden sonraki gun sayiyorsun asilamada da asilamanin 11.gun adet oldum

çok sağoll canımm..bende şimdiden sonra 15 gün sayayımm..inşallah adet olmazsamm tahlilimi yaparımm..inşallah bu ayy topikcee adett görmeyizzzzzz....elifin bebişi ugur getirsin hepimizee..şimdi sende sıra inşallahh..

yaaa bende çatlıycam meraktan ayın 20 sinde yaptırdım iğneyi bende ilaçsız adet olamıyorum acaba olacakmıyım olmayacakmıyım bu gün 10 gün oldu yaptıralııı 4 gün daha mı bekliycem tabi hasta olmazsammmm:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

aayyyyyy az kalmışş seninnn ne güzell...ben daha bugün yaptırdım iğneyii...sen doğal yollamı deniyorsun..aşılama felan yaptırdınmı ?? inşallah adet olmazsın canımm..

duphaston tarzi bi ilac vermedi mi??ben de gecen ptesi vuruldum igneyi.bugun 10.gun.ctesi test yapicam.ama yarin netten siparis ettigim erken gebelik testi elime ulasirsa yarin da yapabilirim.

ben sonra duphastona basladim.o da bebek varsa onun tutunmasini saglio.yoksa reglin zamaninda oluo

iştee bende progestan içiyordumm..ama bugün heycandan unuttum sormayıı..cumartesi kontrolüm varr..o zaman isticemm...inşşallahh sende adet olmazsınn hep beraberr müjde verirsinizzz....sizin az kalmışş şükürrr...

X