klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

zeynep benim kendimden umudum yok.az once bisiler durttu test alip yaptim.ikinci cizgiden eser yok.silikte olsa cikardi diye dusunuorum.artik regli bekliorum

canım erken değilmi test için.daha cıkmaz baksana daha 1 hafta sonra gecenlerde cıkanda oluyormus.bekle sakın söktürücü falan kullanma.bugun kacıncı günün?

Ben pek hatırlamıyorum o akıntıyı gördüğümü canm bence takma kafanı öyle şeylere ıgne herseyı halleder merak etme hamıle kalmazsan hemen adet olursun yanı benım öyle oluyordu pco lu olmama ragmen

zeynepcim slmlar.ben pko yum ama bu ay doktor değiştirdim ilk aşılamamı oldum.bundan önceki denemelerimde progestan hap vermişti doktor. eger hamile olursan tutunur eger olmazsada adet olursun diye.bu doktor ilaç milaç vermedi.yani adet olurmuyum sence?

Günaydın kızlar ben bı gırıp bı çıkıyorum elıfım çıkmış. Ben gelene kadar guldenız sen nasılsın canm aysun senden umutluyum çok rabbım bosa çıkarmasını hiçbirinizin emegını gözümüz görse artık denızımızın de hamıle oldugunu gerısı gelırdı gercekten hadı gelsın ınsallah bebıslerrr

Waw senın adın neydı ben Zeynep canm

memnun oldumm zeynepp...benn waww diyimm daha net olurr..öbür türlü karışıyor isimler devam lı :) :) bide bende hala bitanıdık çıkar endişesi olduğundan isim verme endişesi varr..zamanla geçer inşallahh :) :)..dualarına yürekten aminn diyorumm...

zeynep benim kendimden umudum yok.az once bisiler durttu test alip yaptim.ikinci cizgiden eser yok.silikte olsa cikardi diye dusunuorum.artik regli bekliorum

oceannn öyle deme yaaaa...bence çokk erken daha acık daha bekleee...en az 15 günn diyorlarr..hele 15 gün bi geçsinn..bide testi atmaa bak arkadaşlarda geç çıkmış 2. çizgii..
Ben pek hatırlamıyorum o akıntıyı gördüğümü canm bence takma kafanı öyle şeylere ıgne herseyı halleder merak etme hamıle kalmazsan hemen adet olursun yanı benım öyle oluyordu pco lu olmama ragmen

aslında çok doğru diyorsunn hiçç takmıyayımm..olursa olur olmazsa olmazz...bende pkoluyumm..hemde baya inatcıı benimkii...çok sağoll yüreğimi ferahlattınn..

mrb aşılama mı olacaksınız??? çatlatma iğnesini bunun için mi kullandınız

yok aşılama olmadımm..klomen kulanıyordum yumoş gelişti ve çatlama iğnesi vurdu dr..
canım iğne vuruldum ben tam 36 saat sonra akıntı geldi anlıyorsun 37 38 40 saate kadar işte ilşkiye gir kesin.sen saat kacta olduysan o saatten itibaren say canım.

tamam canımm sayıyorumm ...anammm gece 4 de denkk gelyoooorr:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ayyy eşimle acıkk dalga geçeyimm bariiii:KK9::KK9::KK9::KK9: ayyy vallahi kendi kendime güldümm...baya baya hesap yaptım..dün saat 3 gibi vuruldum..bugun saat 3 de 24 saat olacak..gece 3 de 36 saat :) :) 4..5..6 gibi uyanık olmam lazımm :KK9::KK9::KK9:

yaww şimdi aklıma ne geldii...bu kadın bana iğneyi yumoş 22 mm deyken burdu bu 36 saat içinde dahada büyüdüyse yumoşş..inşallah kist felan olmasss...

canım sanmıyorum olmaz.ilk defa aklıma geldi böyle bşy alllah seni şimdi akloma şüphe düşürdün :KK1: waw yaaaa

geldim beeen kızlar.dısarıdada dolasamadım market gezmesinden baska bişy yok.

Merhaba.burdaki bi arkadasla bizde zekai tahir burak hastaneşne gdyrz.hangı doktra gdyrşun ne zamandan beri bu hastanedsn

mrb muhammedomer.. yani uzun zaman olmadı aslında başlayalı.. birde doktor seçme hakkın var gibi görünsede zaten.. o bölümde doktorlar sürekli değişio.. o yüzden hangi oda ise muayene olduğun yer o o dada olursun canım.. benim şuanki doktorum demet hanım 112 nolu oda.. çokta iyi bi doktor saolsun..

mrb muhammedomer.. yani uzun zaman olmadı aslında başlayalı.. birde doktor seçme hakkın var gibi görünsede zaten.. o bölümde doktorlar sürekli değişio.. o yüzden hangi oda ise muayene olduğun yer o o dada olursun canım.. benim şuanki doktorum demet hanım 112 nolu oda.. çokta iyi bi doktor saolsun..

kızlar slm bende simdi özedl bi doktora gidiyorum ama cok maliyetli oluyor.zekai tahir burak hastanesine gitcem siz ankaradamısınz.calıstıgım için hafta içi ghideccegimi sanmıyorum ama hafta sonuda kapalaıdır değilmi?

bnm adim Zera,2.5 senelik evliyiz,1,5 yil önce duşuk yaptim ve ondan sonra hiç korunmadik,ama olmadi bebiş.butun tahillerimi,hsg falan herşeyi yaptim,hormonlarda sorun yok ama ultrasonda yumurta sayin çok iyi gözukmuyor dedi, bugun klomen kullanmaya başladim,gunde 1 yazdi doktor,5 gün kullan dedi ve 10 gun sonra gel dedi,çatlama iğnesi yapicakmisiniz diye sordum,yok 6 ay içinde klomen etkisini göstermezse ancak o zaman yapariz dedi,bu çok üzun geldi bana,o kadar beklemek hiç istemiyorum,başka doktora gitmek istiyorum,ya artik hiç sabrim kalmadi,çabuk olsun ıstıyorummmm, sizce 6 ay çok uzun bir süreç degilmi?

bnm adim Zera,2.5 senelik evliyiz,1,5 yil önce duşuk yaptim ve ondan sonra hiç korunmadik,ama olmadi bebiş.butun tahillerimi,hsg falan herşeyi yaptim,hormonlarda sorun yok ama ultrasonda yumurta sayin çok iyi gözukmuyor dedi, bugun klomen kullanmaya başladim,gunde 1 yazdi doktor,5 gün kullan dedi ve 10 gun sonra gel dedi,çatlama iğnesi yapicakmisiniz diye sordum,yok 6 ay içinde klomen etkisini göstermezse ancak o zaman yapariz dedi,bu çok üzun geldi bana,o kadar beklemek hiç istemiyorum,başka doktora gitmek istiyorum,ya artik hiç sabrim kalmadi,çabuk olsun ıstıyorummmm, sizce 6 ay çok uzun bir süreç degilmi?

Genelde öyle diyorlar. Normal süreç öyleymiş galiba. Ama sendeki gelişmeye, senin isteğine ve doktorunun düşüncesine göre değişiyor. İlk bir iki ay gelişme olmazsa tedavini değiştirir bence. Sen de isteğini söylersen ona göre tedavini oluşturur.
Allah yardımcın olsun. Moralini yüksek tut. Bir doktor söyledi diye moralini bozma. :)

canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun atıyorum şimdi numaramı gerçekten de dualar çok önemli Rabbim çok şükür mucizesini gönderdi en kısa zamanda bütün arkadaşlarımıza da nasip olur inşallah sende oğlunu sağ salim kucağına alırsın inşallah canım
Saol cnm...amin..
Aradım ama ulaşamadim sana...
Ne tatlı telaşlarin vardır simdi seniiiiiin :)
kızlar siz bu hamilelik cetvelini nerden eklediniz.olurya ihtiyacım olur belki :!:

Canim önce forum ayarlarım,
Sonra profil ayarlarim diosun.
Orada bebeğinin muhtemel doğacağı tarihi mi
son regl tarihini mi ne soruo,
Ona cevap ver, değişlikleri kaydet de.

Aysun,
Ben iğneden sonra 9.gün idrarda negatifi gorup,
14.gune kadar bsi yapmamistim hatirliosun.
14.gün kan testine gittim.orda cikti.
Ve tüm belirterim ya regl, ya kist diyordu
Ama gebeymisim meger...sabret canim..

yani bencede uzun ama yaşın kaç belki yasın gencse zaten küçük diye deneyelim demiş olabilir bide senin adetlerin düzenliyse ve catlama sorunun yoksa gerek duymuyorlar zaten iğne için.benim hem adetlerim düzensiz hem yumurta tembelliği var hem de catlama sorunu var.simdi senin yumurta sayının cok iyi gözükmediğini söylemiş ama yumurta rezervini amh testi ile öğrenmişti benm doktorum.canım doktorun ilgilimi ilgisizmi bu cok önemli.bu konu cok önemli cunku bastan savmayla olmaz yani....

Saol cnm...amin..

Aysun,

canım benim çok çok teşekkür ederim aradığın için telefonda da dediğim gibi hala inanamıyorum rüya gibi geliyo canım

Infertilite bölümüne mi gdyrsun?ben jinekoloji bölümüne gdiyrum.yani direkt aşılamaya mi gectin onu anlayamadm.kendindn biraz bhsedbilir msn?

sen kaç aydır klomen kullanıyorsun ?? ara vermeden diyet yapsan..hazır rahim ve yumoşlar kıvama gelmişken..[/B]

ben sanırım 5. dozu kullandım ama bu ay 2 kutu kullandım ilk 2 ay yumurtladım ama döllenme olmadı sonraki ay hsg çektirdim 1 ay ara vedim sonra ramazan girdi filan derken 2 ayda yine kullandım yumurta oluşmadı işte bu ay 2 kutu birden bide iğne bakalım hayırlısı bu gün 11. gün eşimi eczaneye gönderdim test yapacam bakalım dayanamadımmm

sen kaç aydır klomen kullanıyorsun ?? ara vermeden diyet yapsan..hazır rahim ve yumoşlar kıvama gelmişken..[/B]

ben sanırım 5. dozu kullandım ama bu ay 2 kutu kullandım ilk 2 ay yumurtladım ama döllenme olmadı sonraki ay hsg çektirdim 1 ay ara vedim sonra ramazan girdi filan derken 2 ayda yine kullandım yumurta oluşmadı işte bu ay 2 kutu birden bide iğne bakalım hayırlısı bu gün 11. gün eşimi eczaneye gönderdim test yapacam bakalım dayanamadımmm

Hadi pozitifi gorürsn insallah

canım benim çok çok teşekkür ederim aradığın için telefonda da dediğim gibi hala inanamıyorum rüya gibi geliyo canım

ayyy çok sevindim allahın işi bak tüp bebek olmamıştı senin mucizende böyle oldu bakalım bizimki nasıl olacak epeydirde hamiş yoktu iyi oldu yeni bir umut oldun bizlere dr ne zaman gideceksin günün ne kadar geçmişti......canım allah sağlıklı ve mutlu bir hamilelik nasip etsin sana

zeynepcim slmlar.ben pko yum ama bu ay doktor değiştirdim ilk aşılamamı oldum.bundan önceki denemelerimde progestan hap vermişti doktor. eger hamile olursan tutunur eger olmazsada adet olursun diye.bu doktor ilaç milaç vermedi.yani adet olurmuyum sence?
Canm bana da aşılama ayrı verdi progestanı ama fıtıldı benımle arzunun aynıydı ınsallah sende de ıse yarar

memnun oldumm zeynepp...benn waww diyimm daha net olurr..öbür türlü karışıyor isimler devam lı :) :) bide bende hala bitanıdık çıkar endişesi olduğundan isim verme endişesi varr..zamanla geçer inşallahh :) :)..dualarına yürekten aminn diyorumm...

Ben de memnun oldum canm

oceannn öyle deme yaaaa...bence çokk erken daha acık daha bekleee...en az 15 günn diyorlarr..hele 15 gün bi geçsinn..bide testi atmaa bak arkadaşlarda geç çıkmış 2. çizgii..

aslında çok doğru diyorsunn hiçç takmıyayımm..olursa olur olmazsa olmazz...bende pkoluyumm..hemde baya inatcıı benimkii...çok sağoll yüreğimi ferahlattınn..

yok aşılama olmadımm..klomen kulanıyordum yumoş gelişti ve çatlama iğnesi vurdu dr..

tamam canımm sayıyorumm ...anammm gece 4 de denkk gelyoooorr:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ayyy eşimle acıkk dalga geçeyimm bariiii:KK9::KK9::KK9::KK9: ayyy vallahi kendi kendime güldümm...baya baya hesap yaptım..dün saat 3 gibi vuruldum..bugun saat 3 de 24 saat olacak..gece 3 de 36 saat :) :) 4..5..6 gibi uyanık olmam lazımm :KK9::KK9::KK9:

yaww şimdi aklıma ne geldii...bu kadın bana iğneyi yumoş 22 mm deyken burdu bu 36 saat içinde dahada büyüdüyse yumoşş..inşallah kist felan olmasss...
Canm hakkında hayırlısı hangısıyse o olsun ınsallah
Saol cnm...amin..

Aysun,
Rabıaaaa canm gecen cevap veremedım kusura bakma ben dev özledim sıZı ama zıyaretcı olarak gırebılıyordum sımdı çok sık olmasa da gırıyorum ıstee

X