klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

daha erken değilmi iğne yaptırmıştımmm:KK43:((( yaaa nolurki yapsam dayanamıyom :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Canm keske sabahı ılk ıdrarla yapabılsen o kadar çok ıyı olurdu kı ama benım gıbı sabırsızsan tabıkı bekleyemezsın de ınsallah böyle de cıkar

Slm kzlar, bugün işlerden hiç gelemedim. Daha popomun üstüne yeni oturdum. :KK1:Çok yorgunum.
Sizler nasılsınız?

Canm keske sabahı ılk ıdrarla yapabılsen o kadar çok ıyı olurdu kı ama benım gıbı sabırsızsan tabıkı bekleyemezsın de ınsallah böyle de cıkar
Zeynpcgm seninle bi denk gelemdk.ben bijdgn gbi ilcsz bekliyrm tatlim
Slm kzlar, bugün işlerden hiç gelemedim. Daha popomun üstüne yeni oturdum. :KK1:Çok yorgunum.
Sizler nasılsınız?

Ya senin doktr isin ne oldu

arzuuu özledım senıı
Ben de özledim kuzum, bugün hiç uğramamışsın nerdeyse, geçmiş okudum da
Zeynpcgm seninle bi denk gelemdk.ben bijdgn gbi ilcsz bekliyrm tatlim

Ya senin doktr isin ne oldu
Göbeğimde tosuncuk taşıyoum cnm :KK1: Dr böyle giderse 4 kilo doğabilir dedi. Şu an kilo 2250 gram boy ise 45 cm miş. Şimdiye kadar toplam 7 kilo almışım :KK31: Bana çok gibi geldi ama dr süper dedi. Herşey normalmiş. Bebişim hiç yüzünü göstermior ama hep elleiyle kapatıyor yüzünü :KK50:

Göbeğimde tosuncuk taşıyoum cnm :KK1: Dr böyle giderse 4 kilo doğabilir dedi. Şu an kilo 2250 gram boy ise 45 cm miş. Şimdiye kadar toplam 7 kilo almışım :KK31: Bana çok gibi geldi ama dr süper dedi. Herşey normalmiş. Bebişim hiç yüzünü göstermior ama hep elleiyle kapatıyor yüzünü :KK50:

Canım beni maasallah Allah nazarlardan saklasin. . .7kilo bencede cok güzel

olsun olsun kılolu dogsun guzel oluyolar bizim bır akrabanın oyle dogdu tombik cok tatlııı :KK16: yuzunude goreydın ıyıydı ama saglıklı olmasına sevındım :KK53:

artık kk az ugruyorum canım :KK34: arada bakıp okuyup gıdıyorum

Annemdeyim cnm salı günkü dr kontrolünden beri. Eşim ctesi akşam gidecek. Umut eren keyiflerde. Burda geceleri hep uyuyor :KK1::KK1:Sabahlar 8 de zor uyanıyorum

oh oh uyusunda buyusun :nazar: yesın onu teyzesı topısın ılk bebısı o sonrada aysegul dımı pes peseydı o nerde ne yaptı kım bılır

Canım beni maasallah Allah nazarlardan saklasin. . .7kilo bencede cok güzel
sağol cnm, darısı en kısa zamanda başınıza

olsun olsun kılolu dogsun guzel oluyolar bizim bır akrabanın oyle dogdu tombik cok tatlııı :KK16: yuzunude goreydın ıyıydı ama saglıklı olmasına sevındım :KK53:

artık kk az ugruyorum canım :KK34: arada bakıp okuyup gıdıyorum
olsun da taşıması zor oluyor :KK1: İyi yapıyorsun cnm, kendine uğraş buldun mu?

sağol cnm, darısı en kısa zamanda başınıza

olsun da taşıması zor oluyor :KK1: İyi yapıyorsun cnm, kendine uğraş buldun mu?

buldum adı guldenız :KK60: valla 24 saat benı oyalıyor kızz :KK31: ankarada ama sankı hep yanımda gıbı her anımı ona yazıyom rahatlatıyor gun içindekı endıselerımı falan dınlıyor :KK1:

selam kızlar...
bu calısma ne zor ısmıs ya... eve sımdı geldım ıkı gun boyunca gelır gelmez yattım... evle ılgılenemıyorum ayyy calısan bayanlara hayran kaldım sımdı :) ne var ne yok dıye bakcam sayfayı okuyabılırsem ıyı olacak ...

oh oh uyusunda buyusun :nazar: yesın onu teyzesı topısın ılk bebısı o sonrada aysegul dımı pes peseydı o nerde ne yaptı kım bılır
İlk ben mi vermişim müjdeli haberi :)) ayşegül çok nadir geliyor. Onun doğum tarihi benden 3 gün önce sat a göre ama onun geç döllenme olmuştu sanırım. Dr bana 2 hafta önde gidiyor dedi. Babaına çekecek galiba :KK1:

selam kızlar...
bu calısma ne zor ısmıs ya... eve sımdı geldım ıkı gun boyunca gelır gelmez yattım... evle ılgılenemıyorum ayyy calısan bayanlara hayran kaldım sımdı :) ne var ne yok dıye bakcam sayfayı okuyabılırsem ıyı olacak ...

oku oku suprızz var sayfalardaa:KK49:

İlk ben mi vermişim müjdeli haberi :)) ayşegül çok nadir geliyor. Onun doğum tarihi benden 3 gün önce sat a göre ama onun geç döllenme olmuştu sanırım. Dr bana 2 hafta önde gidiyor dedi. Babaına çekecek galiba :KK1:

evett test tarıhı degılde acabaları falan senın test yapmam uzun surmustuuu:13:

anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

şok şok şokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

eliffffffffffffffff hamıleymıs olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kız maslalah allahım tamamına erdırır ınsallah.... ayyyyyyyyyyyyyyy napcamı bılemedım vallah :):KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

tebrıkler canım....

X