klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ankaa sen o kadar yumurtayı nası elde ettin iğneyle mi?bence doktoru dinleme calıs sen belki biri tutar bilemezsin.7 8 i tutacak diye bişey yok.bide boutları 18 mm demi ne olmalıymıs....

Evet, iğneyle menogon diye bir iğne kullandım. Baya etkili bir iğneymiş. Doktor ilk kez bu kadar büyük ve çok yumurta elde ettik dedi. Bana 15 dedi. Daha da büyürmüş. Cuma tekrar gideceğim çatlatma iğnesi verecek. O zamana ne olur bilmiyorum. Rabbim gönlümüze göre versin. :)

Kızlar şimdi benim baya yumurta oluştu ya. Eğer gebelik olmazsa o büyüyenlerin hepsi atılacak mı yoksa bir kısmı orada mı kalacak? Çatlatma iğnesi hapsini etkiler mi? :)

Kızlar şimdi benim baya yumurta oluştu ya. Eğer gebelik olmazsa o büyüyenlerin hepsi atılacak mı yoksa bir kısmı orada mı kalacak? Çatlatma iğnesi hapsini etkiler mi? :)
ins.etki eder ve hepsi catlar catlamayanlar kist olma ihtimali oluyor ama igne etkili bir igne merak etme catlarlar

Kizlar nerelere gittiniz waw hakkinda hayirlisi olsun canm insallah tutar senin ve diger arkadaslarimizin deniz senin de az kaldi degil aysun mu once test yapacak sen mi bakalim hanginizin bebegi once gelecek

aayyyyyy az kalmışş seninnn ne güzell...ben daha bugün yaptırdım iğneyii...sen doğal yollamı deniyorsun..aşılama felan yaptırdınmı ?? inşallah adet olmazsın canımm..

evet canım normal eğer bu ay da olmazssa dr aşılama yapalım dedi ama ben pek istemiyorum biraz ara vermek istiyorum bir diyetisyene gitcem 2 ay kadar ilk olarak bir 8 kilo vermem lazım kilo almadan önce normal adet görebiliyodum o yüzden benim kesin kilo vermem gerek:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Kizlar nerelere gittiniz waw hakkinda hayirlisi olsun canm insallah tutar senin ve diger arkadaslarimizin deniz senin de az kaldi degil aysun mu once test yapacak sen mi bakalim hanginizin bebegi once gelecek
aysun once yapcak canim o yuzden ilk haber ondan
ama tabii suprizlere acigiz belki baska bir supriz olabilir

fitilden sonra sagli sollu agri oluyor elliiiff kiz benim bir oglum bir kizim mi olcak nee
:KK60: :KK60:

Son düzenleme:
Herkese günaydın. . , rabiacgm oglunu saglickla kucgni alirsn insalla
Kiz deniz 1hafta kaldı
Arzu sen nerelerdsn?
Çoook sal guldenizcim
Rabbim her isteyene nasip etsin.amin.
şimdi size bişey anlatıcam kızlar benim pazar günü göğüslerimde aşırı hassasiyet oldu aşırı sızlama falan pazartesi sabah kesin yoktur diye gebelik testi yaptım tabi negatif çıktı pazartesi öğleden sonra eve gittim tuvalete girdim test çöpün üstündeydi bi bakıyım dedim çok ince ve çok silik 2. çizgi çıkmış tabi ben aptal oldum olamaz dedim üstünden kaç saat geçti doğru değildir dedim sonra 1 saat falan bekledim tekrar bi test yaptım onda daha belirgin 2. çizgi çıktı hemen tabi ben şoklarda pazartesi gecesi sabaha kadar uyuyamadım şaşkınlıktan dün sabah tekrar test yaptım o da silik ama çift çizgi çıktı ama bi türlü inanamadım saat 5 e kadar 2 test daha yaptım onlarda da çift çizgi çıktı toplam 5 test yaptım yani sonra evin yakınında bi polikliniğe gidip kan verdim 1 saat sonra sonuç çıktı 140,1 pozitif yani kızlar hamileyim :nazar::nazar: ama hala inanamıyorum bi türlü

saol canım benim Allah razı olsun ben hala inanamıyorum heralde kalp atışlarını duyana kadar da inanmıycam ama inşallah Allah bütün herkese nasip etsin tüm isteyenlere inşallah

Canimmmm...
Nolur ozelden telini yaz,ben de sesini duymak istiyorum
Bak ben gebelik günlüğü tutuyorum

Her şeyi hatırlıyorum
Kese kalp atışı bebek ilk ne zmn görülür..
Ne yapmalı Su hassas dönemde..
Ya yazamiorum
Okula geç kaldım
Akşam ariiim seni yavrum nolur tel yaz..

Ya maşallah sanave bebise..
Ismen dua ne önemli iste :))))
Belki de dua icabet saatine denk geldi :))

Allaha emanet olun..
Darısı diger kızların basina...duvarlara dewam..amin..

gunaydinn

ben bu ay da kirmizi karti yicem sanirim.suratim sivilce dolu.kaslarimin icinde cikmis yaaa.hayirlisi rabbimden.her ay bir umut bir umut ondan sonrasi yine hayal kirikligi oluyor.isyan etmicem ama rabbim dogru zamani bilir

elifim kotamiz doldugundan pc den neti acamiorum.actigimda listede guncellicem seni:-)

günaydın kızlar.ya beni bi yku basıyor anlatamam bu aralar.özellikle 2 gündür.aksam 9.30 da pat yataktayım.sabah kalkıyorum 6.30 ama yinede cok uyuyorum.aksam yazısmısınz yine.izinliyim ya sabah buraya abone oldum.hemen bi gelişme var mı diye acasım geliyor.eeee napıyonuz bakeyim

gunaydinn

ben bu ay da kirmizi karti yicem sanirim.suratim sivilce dolu.kaslarimin icinde cikmis yaaa.hayirlisi rabbimden.her ay bir umut bir umut ondan sonrasi yine hayal kirikligi oluyor.isyan etmicem ama rabbim dogru zamani bilir

elifim kotamiz doldugundan pc den neti acamiorum.actigimda listede guncellicem seni:-)
aysuncum umutsuz olmayalım birbirimizin umudu olalım diye buradayız değilmi pozitif düşünelim.diyene bak diyorum içimden.dün aksam esim gelince ona elifin haberini verdim.topikten bi hamişimz cıktı dedimm.sanki yıllardır tanıyormus gibi anlattım böyle olmus söyle olmus diye.güldü aferim ordanda bi arkads grubun mu var dedi.bende hheee dedim nolmus ki onlar benim arkadslarım ve beni daha iyi anlıyorlar.hafta sonu misafir cagıracam bana bi menü verin dostlar ne yapıyım sizce.

ins.etki eder ve hepsi catlar catlamayanlar kist olma ihtimali oluyor ama igne etkili bir igne merak etme catlarlar

mrb arkadaşlar bende geçen ay klomen kullandım fazla büyüdüğü için folükül kisti oluştu yani yumurta 25 mm ulaşmıştı ama sorun yaşamadım adetim düzenli bi şekilde oldu yine.. bu kist kendini kısa zamanda eritiyormuş bu kontrolümde hafif olduğunu söyledi doktoırum

Çoook sal guldenizcim
Rabbim her isteyene nasip etsin.amin.

Canimmmm...
Nolur ozelden telini yaz,ben de sesini duymak istiyorum
Bak ben gebelik günlüğü tutuyorum

Her şeyi hatırlıyorum
Kese kalp atışı bebek ilk ne zmn görülür..
Ne yapmalı Su hassas dönemde..
Ya yazamiorum
Okula geç kaldım
Akşam ariiim seni yavrum nolur tel yaz..

Ya maşallah sanave bebise..
Ismen dua ne önemli iste :))))
Belki de dua icabet saatine denk geldi :))

Allaha emanet olun..
Darısı diger kızların basina...duvarlara dewam..amin..

canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun atıyorum şimdi numaramı gerçekten de dualar çok önemli Rabbim çok şükür mucizesini gönderdi en kısa zamanda bütün arkadaşlarımıza da nasip olur inşallah sende oğlunu sağ salim kucağına alırsın inşallah canım

gunaydinn

günaydın canım aysuncum sakın öyle düşünme sen benim yüzümü bi görsen şu anda 3-4 tane var sivilce hemde ağrılı falan hiç belli olmuyor yani sen umudunu yitirme canım

mrb arkadaşlar bende geçen ay klomen kullandım fazla büyüdüğü için folükül kisti oluştu yani yumurta 25 mm ulaşmıştı ama sorun yaşamadım adetim düzenli bi şekilde oldu yine.. bu kist kendini kısa zamanda eritiyormuş bu kontrolümde hafif olduğunu söyledi doktoırum

canım 25 mm kist bile sayılmaz normalde 30 mm yani 3 cm üzeri kist sayılıyor benim bildiğim inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın sende

X