klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

evett demiştinn..inşallahh rabbim nasip ederde o yumoş benim evladım olurr...dualarında bizi unutmaaa..mucizenede söylee söylesin bizimkilere bizi çok bekletmesinlerr...

amin canım amin inşallah hep dua ediyorum inan Rabbim hepimize annelik duygusunu tatmayı nasip etsin en kısa zamanda inşallah

amin canım amin inşallah hep dua ediyorum inan Rabbim hepimize annelik duygusunu tatmayı nasip etsin en kısa zamanda inşallah

kız yedıklerıne dıkkat edıyon dımı kahve cay vs. proteın ye sut ıc falan bırde hergun cevız yee bademde ben yıyom bebıs zekı olsun folıtasıt ne yaptın ya sen acaba yarın bır gıtsenmı dr haftaya bır daha gıdersın :KK34:

canım adetlerim düzensiz benim ben söktürücü içmeden adet olamıyorum cuma günü eşimin doğum günü çok güzel bi zamana denk geldi nasip olursa cuma günü gidicez

canıım benimde 3 kasımda insallah banada hamile kaldığımı ögrenmek doğum günü hediyem olur.daha ötesi var mı... :KK1:

kız yedıklerıne dıkkat edıyon dımı kahve cay vs. proteın ye sut ıc falan bırde hergun cevız yee bademde ben yıyom bebıs zekı olsun folıtasıt ne yaptın ya sen acaba yarın bır gıtsenmı dr haftaya bır daha gıdersın :KK34:

bugün çıkışta alıcam canım ceviz badem falan ilaçlarımda da eksik yok ev ecza deposu gibi şu anda kullanmam gerekenler folik asit progestan aspirin hepside evde vardı başladım hemen canım

kızlarr ben geldim dr dann :) :) benim yumoşş uyumuşda büyümüşşş...ama şimdide çokmu büyümüşş nee kist olmazz inşallah şimdide onun endişesine düştüm..anamm nasıl işler bunlarr yaaa...büyüdümü çatladımı ..tuttumuu...tutundumuu...oyy oyy rabbim dermansız dert vermesinn...

dr um gün geçtikce dahada tatlı geliyorr...benimle yavrum yavrum diye ilgilenmesi dahada güzeldii..baktıı böle sessiz sesiz tabi benim kalp yerinden çıkacakkk...

bakk yumurtan büyümüşş..büyümez diyorduk çatlamak üzare dedi..bendee ciddimisinizz deyinceee 3 çizgi oluşması gerekiyordu sende başlamış dedii...hemen çatlama iğnesi yazıyorum algel acilde vursunlar dedi..gittim aldımm amamm 77 tl ymiş iğne şok oldumm :) hemen vuruldum...2 gece ilişki verdi..cumartesi sabah gel dedii :Ş şimdide cumartesi heycanı basdı banaaa....

kızlar kaç cm sormayı unuttum...ama elimdeki ultrason kağıdında öncekinde. 1.37 cm yazıyor..dr ozaman bana 13 mm demişti....şimdiki kağıdımdada 2.2 cm yazıyor...buda 22 mm demekk...bu çook büyük değilmiiii...kist olmaz inşallahh...

normalde 18 mm diye biliyordum ama 22 mm görünce bi tırstımm...

canım büyük değil bence harika...önemli olan sağlıklı bir yumurta elde etmiş olman.doğal olarakmı bu ay deneyecen yoksa asılamamı yapılcak.iğneni otriville almısn sanırım ben pregnly aldım 20 tlydi..

şimdi size bişey anlatıcam kızlar benim pazar günü göğüslerimde aşırı hassasiyet oldu aşırı sızlama falan pazartesi sabah kesin yoktur diye gebelik testi yaptım tabi negatif çıktı pazartesi öğleden sonra eve gittim tuvalete girdim test çöpün üstündeydi bi bakıyım dedim çok ince ve çok silik 2. çizgi çıkmış tabi ben aptal oldum olamaz dedim üstünden kaç saat geçti doğru değildir dedim sonra 1 saat falan bekledim tekrar bi test yaptım onda daha belirgin 2. çizgi çıktı hemen tabi ben şoklarda pazartesi gecesi sabaha kadar uyuyamadım şaşkınlıktan dün sabah tekrar test yaptım o da silik ama çift çizgi çıktı ama bi türlü inanamadım saat 5 e kadar 2 test daha yaptım onlarda da çift çizgi çıktı toplam 5 test yaptım yani sonra evin yakınında bi polikliniğe gidip kan verdim 1 saat sonra sonuç çıktı 140,1 pozitif yani kızlar hamileyim :nazar::nazar: ama hala inanamıyorum bi türlü

Oooooleeeeeeeyyyyyyy ooooooollleeeeeyyyyyyy. Oooooolllleeeeeeeyyyyyy. İşte bu ya , sonunda oldu. Rabbim yüzümüzü güldürdü. Şeytanın bacağını kırdık. Yeniden umudumuz oldun elifim. Nasıl sevindim bilsen. Pazarda güldenizden ilk msj geldi, okudum ve önümdeki adama tosladım şaşkınlıktan :)) msj şokunu atlatamadan deniz aradı, telefon açıp çığlık atmak istedim sevinçten ama yandaki pazarcılardan domates biber çığırtısı geliyordu:))) denizle ve güldenizle msjlaştık ama aklım hep burda kaldı. Ancak geldik

rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde bebişini kucağına almayı da nasip etsin cnm benim. İnş sorunsuz bi hamilelik geçirirsin. Tekrar tekrar tebrikler taze anne adayı :))) :KK54:

elif sen susma yaa anlat hep bugün cok mutlu oldum haberinle.belirtilerin nelerdi? özel bişey yaptınmı yeme içme gibi.bide bu ay öyle salladınmı yoksa ben dikkat ediyimmi dedin kendine (iş güc anlamında)

Oooooleeeeeeeyyyyyyy ooooooollleeeeeyyyyyyy. Oooooolllleeeeeeeyyyyyy. İşte bu ya , sonunda oldu. Rabbim yüzümüzü güldürdü. Şeytanın bacağını kırdık. Yeniden umudumuz oldun elifim. Nasıl sevindim bilsen. Pazarda güldenizden ilk msj geldi, okudum ve önümdeki adama tosladım şaşkınlıktan :)) msj şokunu atlatamadan deniz aradı, telefon açıp çığlık atmak istedim sevinçten ama yandaki pazarcılardan domates biber çığırtısı geliyordu:))) denizle ve güldenizle msjlaştık ama aklım hep burda kaldı. Ancak geldik

rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde bebişini kucağına almayı da nasip etsin cnm benim. İnş sorunsuz bi hamilelik geçirirsin. Tekrar tekrar tebrikler taze anne adayı :))) :KK54:

canım benim teşekkür ederim arzum bende hala şoktayım bi türlü inanamıyorum canım gerçekten de mucize oldu inşallah benden sonra bu mucizeler sırayla devam eder Rabbim inşallah senin gibi 32. 33. haftaları görmeyi nasip eder canım

elif sen susma yaa anlat hep bugün cok mutlu oldum haberinle.belirtilerin nelerdi? özel bişey yaptınmı yeme içme gibi.bide bu ay öyle salladınmı yoksa ben dikkat ediyimmi dedin kendine (iş güc anlamında)

canım doğru dürüst bi belirti olmadı pazar günü göğüslerimde çok hassasiyet oldu dokunamıyodum bile onun dışında ağzımda metalik tat vardı 4-5 gündür bide uykum geliyodu sürekli beniö hiç beklentim olmadığı için hiç bişey yapmadım hiç dikkat etmedim tam tersi koşu bandını bile kaldırdım -2-3 gün önce

arzum sana sorucaklarım var benim aynı adet olucakmış gibi belim kasıklarım ağrıyo rahime bıçak saplanır gibi ağrıyo giriyo bazen bunlar sende de oldu mu ? normal mi acaba bişey olucak diye korkuyorum ya

Atty elifim hamileymissin son sayfayi gormemisim bile canmmmmmm ilk test yaptigim gune dondum rabbim hayirli ugurlu etsin bitanem coooooooooooookkkk sevindim rabbim tamamina erdirsin ben kacirdim ne zaman ogrndin cabuk anlat bana uzun uzunanlat oooooohhhhhh be cok sukur ya darisi hepinizin basina insallah arkadaslar hepimiz hepinize duaciyiz butun hamileler olarak

Atty elifim hamileymissin son sayfayi gormemisim bile canmmmmmm ilk test yaptigim gune dondum rabbim hayirli ugurlu etsin bitanem coooooooooooookkkk sevindim rabbim tamamina erdirsin ben kacirdim ne zaman ogrndin cabuk anlat bana uzun uzunanlat oooooohhhhhh be cok sukur ya darisi hepinizin basina insallah arkadaslar hepimiz hepinize duaciyiz butun hamileler olarak

saol canım benim Allah razı olsun pazartesi günü öğleden sonra öğrendim bak kopyalıyım sana tekrar yazdıklarımı

Elifff sevinncten aptal oldum ama okudum seninki de benimkinin aynisi olmus cok sukur bu gunleri de gorduk ya Allah daim etsin bu haberleri

Elifff sevinncten aptal oldum ama okudum seninki de benimkinin aynisi olmus cok sukur bu gunleri de gorduk ya Allah daim etsin bu haberleri

amin canım amin inşallah hepsi tek tek mutlu haber vericekler inşallah ben inanıyorm bende önce keseyi görüp sonra kalp atışlarını duyabilirim inşallah ya ilki düşük oldu ya hep korkuyorum tekrar öyle olursa diye

X