klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Günaydın kızlar, törenden yeni geldim. Birazdan da doktor için çıkacağım. Sinirlerim çok bozuk. Üzgünüm. Görevlendirmem de sorun çıkmış çok zor bir durumda kaldım. Meb'den de öğretmenlikten de nefret ediyorum. Eşim sebep oldu. Şu an ondan da... Neyse. Dua edin ne olur.Dualarınıza ihtiyacım var.

İnsallah drdan moralin yuksek cikarsin
sinirini anlayamadim meb kizmissin esine kizmissin ????

slm arkadslar herkesin 29 ekim cumhuriyet bayramını kutluyorum.insallah bizde bu vatana hayırlı hizmetler verecek cocuklar doğurur ve yetiştiririz.benim belim agrıyor biraz.asılama sonrası hafif kanama old.kahverengi sekilde.aranızda böyle durumla karsılasan var mı?

mrb kızlar.. gonalf iğne kullanıyorum bugün iğnemin 6. günü y arın yine doktor kontrölüm var.. yumurta takibindeyim.. allahın izni ile yumurta geliştiği zaman aşılama yapılcak.. benimle aynı iğne tedavisi olan varmı? varsa burdan birbirimize destek olalım.. işallah rabbim hepimizin gönlüne göre versin aminnn

selam kızlar
ilk iş gunum guzeldı ama yoruyormus adamı :) bugun tatıldı alısverıs falan sımdı geldım eve... soru cozmem lazım cokkkkkkk ... ayrı kalınca herseyı unutmusum gıbı gelıyor ... neyse bakalım artık iş ev zor olacak gıbı bıraz ortalıkla ugrasıp derse oturcam...

Herkezin 29 ekim cumhuriyet bayramini kutluyorum...

Aman gulerken dikkat et insanin gobegi zipliyor bebek e zarar verme
Hi hiiii :)
Törenden geldim ben de...
Güneş altında ayakta...fenalastim biraz yine...sağolsun arkadaşlar ilgilendiler..
Bu son 10 günde 3.fenalasmam oldu..Rabbim korusun..

Kolay gelsin cnm..
Ilk is günün de hayirli olsun :)

Goyaaaa
Topigi ben terk etcektim
Sssiiiiiiiizzzzzz Terk etttiniz

Bende test yapinca sonucu ogrenince size soylemicem.........

inşallah güzel sonuçç verir tedavinn...bilmiyorum başka gonal f kullanan varmıı ama bende önümüzdeki ay iğneye başlıcammm inşallah bu ay senin yumoşun olur ve bebişin gelirr..iğneden sonra aşılama düşünüyormusunn?? bide iğneler kaç paraydı ??

iyi akşamlarrr kızlarrr...bugün boll boll yürüdüm benn tatil olması iyi oldu bugün geçmez diyordum eşim evdeydi geçti gitti...yarın drum var inşallahyumoşum büyümüştür....

bide ben size bişi sorucamm...büyümemişse iğneye başlıcaz bidahaki ayaa...şimdi sizden bi kaç fikir istiyorum....iğne vericem dedi yaa

puregon dedi ama hiç onu kullananla karşılaşmadım...genelde gonalf duyuyorum sizlerden...doktordan gonal fmi isteyeyim..puregon verirse onumu kabul edeyimm ???

bide bi ay daha klomenle denesemmi diyorumm klomenin dozunu arttırarakk..günde 3tane içsemm büyüyrmü acaba ??

Canımı menogon diye iğne kullandım. Ve işe yaradı. Yumurtalarım büyüdü. :)

ikisinide kullandim pregonun kullanimi daha rahat gonal f biraz daha zor ama o mu omu dersen ikisini ayri tedavide kullandigimdan bisey diyemicem

Onu da tup bebekde kullandim maglum cok yumurta elde etmek icin gonalf ve menegon yazmislardi ama asilamalarda en fazla 2 yumurta istendiginden puregon oldu farkli yerlerdi yani igneyide tedaviye gore ayarliyorlar

İnsallah drdan moralin yuksek cikarsin
sinirini anlayamadim meb kizmissin esine kizmissin ????

:) Daha iyiyim canım. Meb'e her zaman kızıyorum. Eşim de görevlendirmemde ön ayak olmuştu. Sorun çıkınca ona kızdım.
Doktordan iyi mi kötü mü karar veremediğim haberler aldım. Yumurtalarım büyümüş hem de çok. İlk kez 7-8 tane büyümüş. Bu ay aşılama yapmamaya karar verdik. Normal yollardan deneyeceğiz. Yalnız doktor çoğul gebelik olabilir dedi. bu da beni düşündürüyor.

menogon muuuuuu...anammbidene daha çıktıı..ilk defa duyuyorumm... birden fazlamıydı pekii ?? off çok tereddütlüyümm...dr um inşallah dozu ayarlayabilirrr...

ikisinide kullandim pregonun kullanimi daha rahat gonal f biraz daha zor ama o mu omu dersen ikisini ayri tedavide kullandigimdan bisey diyemicem

o zaman pregon verirsehiç sesçıkartmıyım benn....zaten gıcık kaptı bana herşeye bişi diyorum diye...aşılama düşünüyorum benn iğneler pahalı diyorlarr..kullanıncaboşa geçirmeaşılama yap diyorlarr...raporda çıkartılabiliyormuşş ama bu sefer gittiğimde onuda sorucam inşallah hastane çıkartabiliyordurrr

neeeeeeeeeeeeeeeee 7...8 tanemiiiiiiii.....inanmıyorumm yaaa...bende sevineyimmi napayımşaşırdım şimdi hakkında hayırlısı ne ise o olsunn canımm...rabbim gönlüne göre versinnn....hepsi aynı büyüklüktemiacaba...çattlama iğnesi yapacak mı sana ??

,işte bende iğneden bu yüzdençekiniyorum birazz...ama ne diyelim hepimizin hakkında hayırlısıı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…