klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ben günde 2 tane içtimm...akşamları ikisini aynı anda içtimm...bide 3.günü başlamıştımm içmeye...geçen ayda kullandım klomen...oda günde 2 ydi..ama 10 mm de kaldıı.. :KK43: :KK43: bu ayda büyümezse bi dahaki aya iğnedeneriz dedi..

seninki maşallahh...güzel büyümüşş...benim lh hormonum yüksek ondan gelişmiyor bi türlüü :KK43: :KK43:

rabbim bu ay sana nasip eder inşallahh..güzel haberlerini bekliyoruzz..

bende de günde 1 ve günde 2 etki etmedi.günde 3 ile büyüyor benimki

Kızlar bugün televizyonda İbrahim Saraçoğlu vardı, sebepsiz interfilitesi olanlarlara yumurta kalitesini artırmak için aslanpençesi kürü 1 ay sonra da incir kürü 1 ay dedi.. sanırım tüp bebek öncesi bütün bu kurları yapıcam..işe yarar umarım:S

yok canım değilim.cetveli uğur getirsin diye yaptım.1 hafta önce çatlatma iğnesi vuruldum

canım bnm ben yeniyim ya burada daha yeni yeni tanımaya basladım işte sizleri.ben cetveli görünce zannettim ki....insallah rabbim isteyen herkese verir.ben tabi şaka yapıyorum.a n bendede var takıldım yani.ne zamn sonuc nasipse.benm 15 gün sonra baktır dedi kanda.

canım bnm ben yeniyim ya burada daha yeni yeni tanımaya basladım işte sizleri.ben cetveli görünce zannettim ki....insallah rabbim isteyen herkese verir.ben tabi şaka yapıyorum.a n bendede var takıldım yani.ne zamn sonuc nasipse.benm 15 gün sonra baktır dedi kanda.

yoo sorun değil.bat 5 kasım aslında 12.gün falan yaptırsam çıkar ama bu sefer test yapmıyorum bir süre

İnşallah hayırlı ve afiyetli sonuçlar alırsın canım. :) Ben de bu ay galiba aşılama yaptıracağım. Yarın randevum var. İğnelerim bugün bitti.

hadi balım cnm seninde hayırlı olsun tedavin.canm benm.hepimizi patır patır görmek istiyorum bu topikte

ben günde 2 tane içtimm...akşamları ikisini aynı anda içtimm...bide 3.günü başlamıştımm içmeye...geçen ayda kullandım klomen...oda günde 2 ydi..ama 10 mm de kaldıı.. :KK43: :KK43: bu ayda büyümezse bi dahaki aya iğnedeneriz dedi..

seninki maşallahh...güzel büyümüşş...benim lh hormonum yüksek ondan gelişmiyor bi türlüü :KK43: :KK43:

rabbim bu ay sana nasip eder inşallahh..güzel haberlerini bekliyoruzz..

cnm neden aynı anda aldın anlamadım.bn 5. gün basladım cnm sabah aksam 1 adet günde 2 adet içtim.5 gün devm ettim.adetin 12.günü kontrole gittim.bide 2 olmazsa 3e cıkarmsı lzm.bnm doktorum değisti ondan dolayı böyle denemk istedi.ama 3 tanede daha büyüdü bn dedim doktora 3le bslym diye baklam dedi basta yıpranma dedi.biliyorsun her doktor bastan baslatıyor tedaviyi.iğne kesin cözüm ama.....

arkadaşlar okudum yazdıklarınızı..son 2-3 sayfayı..ınsallah olumlu haberler alırsınız..
bız de kılo almakla mesguluz teyzeleri :)
bulantılar gectı gıbı cok sükür..
3 ayda yaklaşık 4 kılo aldımmm
bana bıraz dur az ye dıyolar :)
karnım da fırladı :)
hulyanın 6 aylık olmasına ragmen cıkmamıs..tombiş hamiş olcam sanırım :)
Allah her isteyen kadına annelıgı nasıp etsın ınsallah..

cnm ben senin gecmişini yeni okudum tesadüfen .17 yasından beri bazı korkularım dediğin yazını.aynı beeen :) bende pko luyum.tahlillerim hep normal sadece yumurtam büyümüyo yeterince ve catlamıyor.oda ilacla hallolur dediler.ama suan asılama oldum.insallh olur bakalım.sen ne durumdasın.tedavinin hangi kısmında...

Ben tup bebek yaptim bekleme asamasindayim canim

arkadaşlar okudum yazdıklarınızı..son 2-3 sayfayı..ınsallah olumlu haberler alırsınız..
bız de kılo almakla mesguluz teyzeleri :)
bulantılar gectı gıbı cok sükür..
3 ayda yaklaşık 4 kılo aldımmm
bana bıraz dur az ye dıyolar :)
karnım da fırladı :)
hulyanın 6 aylık olmasına ragmen cıkmamıs..tombiş hamiş olcam sanırım :)
Allah her isteyen kadına annelıgı nasıp etsın ınsallah..

Benim karnim 3-4 aylik gibi :KK60:

cnm neden aynı anda aldın anlamadım.bn 5. gün basladım cnm sabah aksam 1 adet günde 2 adet içtim.5 gün devm ettim.adetin 12.günü kontrole gittim.bide 2 olmazsa 3e cıkarmsı lzm.bnm doktorum değisti ondan dolayı böyle denemk istedi.ama 3 tanede daha büyüdü bn dedim doktora 3le bslym diye baklam dedi basta yıpranma dedi.biliyorsun her doktor bastan baslatıyor tedaviyi.iğne kesin cözüm ama.....

yaww bende dr değiştirdim bu ay..önceki ay klomen içtiğim dr tüp bebek dedi hemen bende dr değiştirdimm..bu dr ada 2 klomen yetmedi 10 mm de kaldı dedim...dozyükseltelim dedimm...yok dedi..akşamları 2 tane iç daha iyi dedi..bide adetin 3. günübaşlattırdı klomeniii...bugün 9.günümmm adetimin..13mm dedi...bilmiyorumm büyürmüü..inşallah ümidd ediyorumm...

valla her dr bişiler deniyor dediğin gibi deneme tahtası oldumm..

:)Ben de sendenim canım. 5-6 ay serophone ve klomen kullandım. Bir kez büyüdü. Bu ay yeni bir tedavi deniyorum. Hakkımızda hayırlısı ve afiyetlisi olsun.

aminnn...seninde hakkında hayırlısı olsun canım rabbim gönlüne göre versinn...

bu ay nasıl bi tedavi görüyorsun canımm....??benimde klomende 2. ayım...bu ayda büyümezse iğne vericem dedi puregon..şimdi o iğneyi araştırıyorumm...

bende de günde 1 ve günde 2 etki etmedi.günde 3 ile büyüyor benimki

canımm sende 2 tane içtiğinde hiç gelişmedimiii .?? yumurta olduda büyümedi mi?? bende bu ay 3 istedimm ama vermedi akşamları 2 sini birden iç daha etkili dedi...bilmiyorum büyürmü merakla bekliyorumm...

yaww bende dr değiştirdim bu ay..önceki ay klomen içtiğim dr tüp bebek dedi hemen bende dr değiştirdimm..bu dr ada 2 klomen yetmedi 10 mm de kaldı dedim...dozyükseltelim dedimm...yok dedi..akşamları 2 tane iç daha iyi dedi..bide adetin 3. günübaşlattırdı klomeniii...bugün 9.günümmm adetimin..13mm dedi...bilmiyorumm büyürmüü..inşallah ümidd ediyorumm...

bu ay nasıl bi tedavi görüyorsun canımm....??benimde klomende 2. ayım...bu ayda büyümezse iğne vericem dedi puregon..şimdi o iğneyi araştırıyorumm...

canımm sende 2 tane içtiğinde hiç gelişmedimiii .?? yumurta olduda büyümedi mi?? bende bu ay 3 istedimm ama vermedi akşamları 2 sini birden iç daha etkili dedi...bilmiyorum büyürmü merakla bekliyorumm...
Puregon ben 2 asilamada da kullandim ilkinde 3 kutu ikincide de 2 kutu bitirdim raporlu almaya calis uyguna geliyor hatt kullanmisken asilama yaptir madem kademe atliyosun tam olsun hem tup bebek raporundada 2 asilama sarti oluyor ozel hastanemih

2 tane ictigimde buyumedi yumoslar 11/13 falan kaldi.bir yumurta oldu.benim 3le buyuyor sadece

Puregon ben 2 asilamada da kullandim ilkinde 3 kutu ikincide de 2 kutu bitirdim raporlu almaya calis uyguna geliyor hatt kullanmisken asilama yaptir madem kademe atliyosun tam olsun hem tup bebek raporundada 2 asilama sarti oluyor ozel hastanemih

evet özele gidiyorumm...ama raporu nasıl çıkartıcam bilmiyorumm :KK43: :KK43: puregon nasıl bi ilaç ondada çogul gebelik beni korkutuyorr..ooyyyyy kafam çook karışıkk...gonal f daha iyi diye düşünüyordum ama dr puregon deyincede kalakaldım bölee...

yani iğneler bukadar pahalıysa kullanırsam aşılama yaptırırım belkidee..

2 tane ictigimde buyumedi yumoslar 11/13 falan kaldi.bir yumurta oldu.benim 3le buyuyor sadece

yaaa bendede gecen ay 2 taneyle 10 mm de kaldı...bu seferki dr da dozu arttırmadııı:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: bende 3 içsem bu ay işe yarayacaktı belkide:KK14::KK14::KK14::KK14: yaa bu dr lar neden böyleler ilgisizz alakasızzz...

bugün dr akonuşuyorum ama hiçç beni dinlemiyorr onun kafa başka yerdeee..bende çıkmadan ne desem kardırr deyip konuşuyorum ama nafileeeeeeee......hastaların çogu karnı burnunda zatenn...banada arada klomen iç deyip geçiştiriyorr...ne diyim ki..

rabbim darda olanların karşısını hayırlı insanlar çıkartsınn...

Ayyy bir topige rasladim gulmekden karnima agrilar girdi butun sayfalarini okumak isterdim ama bebege bisey olcak korkusuna okuyamiyorum zaten endiselerden uykumda kacti ellooocan nirdesin kiz sen olurdun bu saat te :KK1:

Kabizim desem degilimde ama her ihtimalde kayisi incir ve ustune su icmis bulunuyorum cok endiseliyim kafama takiyom yapiyorum bunu yapiyorum

X