klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Hülya omerın ultrason resmini cektı bu sefer aynı ben şimdi yanımda degıl ama ınsallah yarın atarım çok şaşıracaksın çok net çıktı bu sefer

Zeynep ne diyim sana canim yappmaaaa yapppmmmaaa ne olur yapmazsan ac mi birakcaklar eve kitlicekler anlamadim valla hayatta yapmazdim

slm ben geldiiim.asılamamı yaptırdım.insallah olur nolur duanızı herkes için edin.dua kapılarınızın acık olduğu bi anda tutar belki belli olmaz.içim rahat etmedi sordum doktora yumurtalarım 17 ve 18 mm di yeterlimiydi hocam asılama için diye.eger yeterli olmasaydı asılama yapmaz tedaviyi yarıda keserdim dedi yani yerliymiş arastırmıstım ama ne bilim 20 olmalı diyen de var.arkadaslar esimin spermide sansıma diğer verdiği 3 spermden daha kaliteli cıktı.hoca bu güzel bi sans dedi.besmele ile basladık hocayla bende uygulama esnasında ayetel kürsi yi okudum.sonra 20 30 dkka dinlendim.kalktım. tavsiye edceginiz bsy varmı bugun yarın 2 gün ilşki önerdi okadar.

kızlarrrr....ben geldim dr dan...klomenimm dün bitmişti..bugün 9. günüm..adetimin...ve bir yumoşum varmışşş ama 13 mm dee...sizce daha gelişme gösterirmii ?? klomen etkisini sürdürürmüacaba çarsamba yine gidicem dr a.....

aayyyy hayırlı olsunn canımmm...rabbim nasibine yazmıştır inşallah bu ay bebişin seninle olurrr... bencede yeterlii bende 18 mm diye duymuştumm...evett dualarımızı edelimm benim hep dualarımdasınızzz...

sen neyle geliştirdin yumoşlarıı ??? iğne mi ilaç mıı ??bide kaçıncı günü 18 mm olmuştuu??

Kiz o kadar konuyu ustustte yazmissin bebegin cinsiyeti belli olmus hayirli olsun simdi fark ettim gule gule buyusun saglikli olsun insallah
Canim saolasin :)
Bakalım senin bebislerin cinsiyeti ne olcak taze annecik :) hadi insallah..
Camlarım ne yapıyorsunuz beni geldim galıba
Hosgeldiiiiiin :)
Ozlettin kuzum ya..
Hadi hayirlisi aysuncum..
Bu ay bi baska umut oldu içime senle ilgili..
Insallah hamisim die malum oluyordur :Amin..
Kizlar ben geldim ...acikcasi hepinizi takip ediyorum ama girmemeye calisiyorum kafamdan atmya calistim ama basaramiyorum Dayanamadim girdim...beni ozlemediniz diyede kustumm hihhh
Be seni kaç kez sordum öykücüm..
Yokluğun hissediliodu ınan canim..

kizlar selam

gecmisi okuyamadim arkadasa gittik ordan donuoruz.benim sol tarafima surekli sanci girio.bu da beni heyecanlandirio yaaaaa.
arkadasin falinda bi hamile cikti.adinda a ve n harfleri varmis
olmasa uzulmicem ama cok farkli agrilarim var bu ay

hadı hayırlısı arkadasım ben 16 mm den sonrası asılama ıcın yeterlı dıye bılıyorum

hadı hayırlısı arkadasım ben 16 mm den sonrası asılama ıcın yeterlı dıye bılıyorum

cnm ben senin gecmişini yeni okudum tesadüfen .17 yasından beri bazı korkularım dediğin yazını.aynı beeen :) bende pko luyum.tahlillerim hep normal sadece yumurtam büyümüyo yeterince ve catlamıyor.oda ilacla hallolur dediler.ama suan asılama oldum.insallh olur bakalım.sen ne durumdasın.tedavinin hangi kısmında...

o hamilelerden biri ben oluyum noluur.hem a var hem n adımdaa heeeee:)

canım seninde tedavin hayırlı olsun.ben 3. klomen tedavim ama 3.sü 6 ay aradan sonra ilki büyümedi 16 da kaldı catladı 2.si 18 20 mm di.simdide dediğim gibi 17*17 mm 18*17 mm yazmıs doktor.benim 12. günümdeki deger bu.ondan dolayı daha büyür üzülme.3 günde oooo. sen moralin yüksek tut.olmasada dozu artırır diğer ay.kac adet aldın günde..

İnşallah hayırlı ve afiyetli sonuçlar alırsın canım. :) Ben de bu ay galiba aşılama yaptıracağım. Yarın randevum var. İğnelerim bugün bitti.

ben günde 2 tane içtimm...akşamları ikisini aynı anda içtimm...bide 3.günü başlamıştımm içmeye...geçen ayda kullandım klomen...oda günde 2 ydi..ama 10 mm de kaldıı.. bu ayda büyümezse bi dahaki aya iğnedeneriz dedi..

seninki maşallahh...güzel büyümüşş...benim lh hormonum yüksek ondan gelişmiyor bi türlüü

rabbim bu ay sana nasip eder inşallahh..güzel haberlerini bekliyoruzz..

Son düzenleme:

:)Ben de sendenim canım. 5-6 ay serophone ve klomen kullandım. Bir kez büyüdü. Bu ay yeni bir tedavi deniyorum. Hakkımızda hayırlısı ve afiyetlisi olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…