klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bence ilac konusunda secimi dr birak ama dr guven cok onemli oyle ordan burdan duyduklarinla isine karisirsan kizar ama lgisinden memnun degilsen ve senle; lgilenmiyorsan kendine yol cizmen lazim. Bu arada rapor ve asilamayi sana diyen bendim sanirsamm dr ne kadar ucret oduyosun

Himm genelde drlar 2 den fazla yumos gorunce tedaviyi o es geciyorlar ve korunun aman diyolar iyi seninki dememis

valla daha aşılama fiyatını sormadımm yaaaaa

muayene ücreti 55 tl ydii.. ben koşuyolu medipole gidiyrumm...kalabalıkdı yaa..girdimm hemen bakayım çabuk çabuk dedi..bende perdenin arkasında haa konuşuyorumm..üstümü giyinip çıkarırken dışarı çekence dinlemicek çünküü...o baktı bu sefer ultrason kagıdı verdiii... ben eee diyorum...eee ne diyorr...yahu dedim napımm ne var ne yokk...heeee 13mm yumurtan varçarşamba yine gel..sinir oldum...dr kötü diyememmm ama yogun oldugu için telaşlı birazz...

benim dr varda muayene 210 tl...takip işine girince ayda 420 yapıyorroda beni aşıyorr...hamile kalana kadar gitsem buna sonra dr a geçerim..ama memnun kalırsam bunada devam ederimm...işte bölee...

Hiimmm anladim valla ben 1 sene once 30-35 bir yere gidiyodum gel zaman git zaman klomenler ve iki catlatma igne deneyimi oldu ikinci cat.latmada tutmayinca cok uzuldum ve artik ne kadar parasini verip tup yada asilama yapalim dedim cok yipranmistim biraz sakinlesince zeynep kamile gidip gorusmek istedim sonucda unlu ve buyuk hastaneydi ve beni anlardi.neyse gittim mart ayi testler vs.sorun bulamadilar ve tup icin 2 asilama sart dediler ben sabirli oldum puregonla 2 asilama yaptirdim veee zaman gecti tup raporumu cikardim ekim ayinda tup yapabildim yani mart nerde ekim nerde bakma kisa anlattigima neler yasadim zeynep kamilde ama onumde bir amacim vardi sonu iyi olcak yada kotu olcak ama ben tup raporumu alp kullandm sende boyle yap diye yazmadim yanlis anlama sadece sabir ve onune yol cizmen onemli kararsizlik kotu

O ses türkiye cok iyi yaaaa :)
Kocis evde yok kizlar...
Bebisimle tv izliyoruz...
Bi kaç gune 16.haftaya girioruz insallah
Veeee ben 2 gündür bebisin hareketlerini hissediyorummm
Daha cok erken di mi yaa :)
Bole titreşim gibi...pir pir...özellikle sırtüstü yatarken... :) masallah..

ooyyy oyyyy...yüreğinn ne kadar büyükkmüşş seninn..dayanmışsın bunca şeyee...ben bi ilaçda ne duygu karmaşaları yaşadımm...oyy oyy..yokk asla yanlış anlamadımmm çokk haklısınn...çokda doğru söyledinn allah razı olsunn..

inşallah yaklaşmışsındır mükafatınaa...ve bu ay seninledir bebeğin..hatta bebeklerinn...6 kasımda bayramını kutlarız inşallah buradaa...

ne guzel ana ogul takilin ohh miss

insallah arkadasim insallah

Zeynepcim denk gelememisiz
Umarim bebis de sen de iyisinizdir...
Deniz buyuk gün 6 kasım demek...hadi duaları sıklastiralim canim..

kızlar günaydın.izinliyim bu hfta hep.günler gecmek bilmiyor.ya aranızda pko olup asılama yaptırı tutan varnıııııı:)

şimdi size bişey anlatıcam kızlar benim pazar günü göğüslerimde aşırı hassasiyet oldu aşırı sızlama falan pazartesi sabah kesin yoktur diye gebelik testi yaptım tabi negatif çıktı pazartesi öğleden sonra eve gittim tuvalete girdim test çöpün üstündeydi bi bakıyım dedim çok ince ve çok silik 2. çizgi çıkmış tabi ben aptal oldum olamaz dedim üstünden kaç saat geçti doğru değildir dedim sonra 1 saat falan bekledim tekrar bi test yaptım onda daha belirgin 2. çizgi çıktı hemen tabi ben şoklarda pazartesi gecesi sabaha kadar uyuyamadım şaşkınlıktan dün sabah tekrar test yaptım o da silik ama çift çizgi çıktı ama bi türlü inanamadım saat 5 e kadar 2 test daha yaptım onlarda da çift çizgi çıktı toplam 5 test yaptım yani sonra evin yakınında bi polikliniğe gidip kan verdim 1 saat sonra sonuç çıktı 140,1 pozitif yani kızlar hamileyim ama hala inanamıyorum bi türlü

canım sen ciddimisin şaka yapmıyorsunnnnnnnnnn ayyy bende şoktayımmmmmmmmmmmm

Zeynepcim denk gelememisiz
Umarim bebis de sen de iyisinizdir...
Deniz buyuk gün 6 kasım demek...hadi duaları sıklastiralim canim..
siklastiralim canim sagol
Herkese günaydın. . , rabiacgm oglunu saglickla kucgni alirsn insalla
Kiz deniz 1hafta kaldı
Arzu sen nerelerdsn?
arzunun kocasi vardiii gelemiyodur
suprizz supriiiizzz ayyyy inanamiyoruuumm ve tarifem bitti ariyamiyorummm eliiifffff beni araaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…