klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım lutfen bu kadar germe kendını oluruna bırak . dr gezebılırsın dedı dıye cok abartma hep yatma demek ıstıyor onlar. halk arasında hıc kımıldamadan sırt ustu yatacaksın tup bebekte dıye soylentı var ya onun ıcın dıyor. gez dolas derken sureklısını kasdetmıyor ılk 3 gun cok dıkkat etmen gerekır dedı dr bana sonra ısıne de baslayabılırsın dedı. otur dınlen ama arada uzan... merak etme sen ınsallah hersey yolunda gıdecek....agrıyı kafana takma bır kac gunden sonra gececık sana anlatmıstım sebebını ... kendını dınlemeyı bırak canım farzetkı sen boyle bır sey yasamadın...

arzu hadı bakalım cok sukur sag salım gıtmısın ....
oyku hoş geldın sende canım. busbutun aklımızdan atmak mumkun degıl sanmıyorum zaten oyle yapabılen bırı olsun. onemlı olan ne kadarını basarabıldıgın... hakkımızda hayırlısı olur ınsallah

neyse benım aşırı uykum var kızlar hadı bakalım yarın ılk iş gunum benım :) barı erken yatayım da ilk iş gunumde rezıl gorunmeyım :) hepınızı optüm

Sağol cnm, sağ salim vardım şükür. Sana ilk iş gününde başarılar dilerim. İyi geceler, yat da dinlen ... Enerji lazım ne de olsa

Kiz ben kendimi dinlemiyom ama o agri kendini hissettiyor valla neyse cok zor endiseli gunler valla bunlar bir atlatsam ...biliyosun pinpirik biriyim yaa
evet cnm, kaynanamdayım... Salı günü dr randevum var , ordan anneme geçicem

Onun keyfi yerinde, bana eziyet yapıyor paşam. Bu sabah gene 5 de uyandım
sen iki gundur kaynosdasin yaniii esindemi izinli hadi bakalim umutuda rahat rahat gor kendi dr da da icimiz rahatlasin anasi gordu diyelimm
Bencede girme canim zihnini bosalmaya calis gercekten herseyden uzaklasmaya ihtiyac var..neyse canim opt cikicam ben gorusuruz
Bende uyumusum o saatte zaten burdakileri merak ediyom yaa
İlk is gunun iyi gecsin insallah canim kolay gelsin
hayret daha kimsecikler girmemisss. :0

ilk gunaydin benden olsun o zaman. gunaydinlarrr

Gunaydin canim

Günaydın denizcim naber canım ya ben sana sormaya fırsat bulamadım kaç embriyo transfer edildi kalanları dondurdun mu ?

Günaydın denizcim naber canım ya ben sana sormaya fırsat bulamadım kaç embriyo transfer edildi kalanları dondurdun mu ?

Kiz cuma gununu msjj atrim sana cepine bak sen ne yapiyon bakiyim gore girmicem ama sikiliyorum bu arada guldenize cok yuklendim kiz 24 saat ugrasti benle aramizda kalsin bikti benden

kızlar cumartesi günü teyzemin ve annemin zoruyla teyzemin tanıdığı kadına gittim kadın sudan bakıyo baktı sende bi sorun yok dedi eşime baktı eşime sende ufak sorun var seni tedavi edicez dedi 3 tane ilaç vericem dedi eşim bozuldu baya ama durum böyle

Ne ilci kiz?bitki mi

evet canım bitkiselmiş bu kadın hoca ilaç yaptırdığı bi aktar varmış bu bakıp sorunun ne olduğunu görüyor o aktara telefon açıp şunu şunu yapıp gönderin diyo onlarda yapıp gönderiyor teyzemin görümcesinin oğlunun 11 senedir olmuyodu 3 kere tüp bebek yaptılar tutmadı sonra teyzem bu kadına götürmüş ona da ilaçlar vermiş şimdi bi kızları oldu kadir gecesinde doğum yaptı kadın

Aaa esini sprem testti yaptirsa 60-70 tl falan bisey gerci bu yoluda bir deneyin olmazsa benim yol tutcam kolundan haberin olsunn
Denizle birlikte bende tüp bebek yatirms gbiyim:))))))
ins.gerek kalmaz ama yaptirirsan yabancilik cekmicen kizz keske agrili anlarimi yazmasaydim sana

Aaa esini sprem testti yaptirsa 60-70 tl falan bisey gerci bu yoluda bir deneyin olmazsa benim yol tutcam kolundan haberin olsunn

ins.gerek kalmaz ama yaptirirsan yabancilik cekmicen kizz keske agrili anlarimi yazmasaydim sana

sperm testi yaptırmıştık canım onda bi sorun çıkmadı normal dedi doktor ama bu kadında böyle dedi iyice kafam karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…