klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım benım ya gerçekten zor. ama rahat ol uçakta sıkıntı yasamazsın dr ıznı olunca ...
inş cnm , almayız falan derlerse çirkeflik yapçam valla

Sorma, doğuma tdağa gidicem deyince bozuldu. Raporu günü gelmeden yazamazmış. Ptesi gel yazalım dedi paragöz. Uçağa binmek için raporu da başka dr dan aldık zaten. Askeri hastaneye yeni kadındoğumcu gelmiş asteğmen. Ona rica ettik doldurdu formu. İnsan var insancık var işte. Bir de prof bana tdağda dr öneriyor. Önerdiği kişiyi duyunca kal geldi. Benim eski dr , onun öğrencisiymiş. Adamın odunluğunun geldiği yeri de öğrenmiş oldum. Yok kızzz şaka dedim bi yere gitmem. Zaten doğumdan sonra bizimki kuduzluk yaparsa girmeye vakit bile bulamayabilirim

Canım benim stres yapma sen her sey yolunda gdr merak etme.kız ben buralardaym sayfadan cikiyrm ama biri yazsa hemen bna bildrm gelyr grip bkiyrm

kızlar devlet tup bebekte ıkı taneyı karşılıyordu sımdı 3 dıye duydum doğru mu
İnş 3 olmuştur cnm, ama ben duymadım
Yok kız şaka dedim :))
Canım benim stres yapma sen her sey yolunda gdr merak etme.kız ben buralardaym sayfadan cikiyrm ama biri yazsa hemen bna bildrm gelyr grip bkiyrm
Nasıl yaptın cnm o bildirim işini. Ben ancak sayfaya girince üste görüyorum bildirimleri.
Kızlar. Kociş geliyomuş, çorbayı yapayım . Adam aç bıraktın demesin

canım ben transfere giderken atmamıştım doktor sordu attın mı diye atmadım dedim keşke atsaydın dedi sonrada yanında varsa hastaneden çıkmadan at mutlaka demişti istersen sende doktoru bi ara sor canım muhtemelen temizliyolar zaten bana transferde de ameliyat önlüğü giydirdiler canım bu arada evet tüp bebek hakkı 3 e çıktı fatma şahın açıkladı kesinleşti yani

Allah tan asteğmen olan doktor gelmişte işini halletmişsin canım adam kendi ne ki öğrencisi ne olsun normaldir bence

tamam canım arayıp sorıyım bır

sımdı aradım emre bey yoktu hemsıreye bagladılar

bu aksam kullanın yarın kullanmayın dedıler bende dedım yapıskanlık oluyor bu gece kullanırsam yarın emrıyo ona takılırsa kızda gulduu endıselenmeyın denız hnm bız yıkama ıslemı yapcaz dedı normalde sabahda kullanın derım ama yıkama ıslemınde sabahkı ılaclar bosa gıder dıye kullandırmıyoruz dedı ıyı dr konusmadım oda gulerdı bana zaten sabahda bebıslerı sormaya aradım emrıyologa dedımkı esıme bılgı vermıssınız banada verırmısınız

bak benimkide niye gelmeden önce kullanmadın dedi benim doktor tam antika yaa napıyomuş bebişlerin bakalım yesin teyzesi onları yaaaa

bak benimkide niye gelmeden önce kullanmadın dedi benim doktor tam antika yaa napıyomuş bebişlerin bakalım yesin teyzesi onları yaaaa

rahatsız etmedık uslu uslu duruyolar yarın cıkarcaklar ve kacıncı kalıte falan yarın dıceklermıs.14 den 11 guzelmıs 8 tanesı emrıyo olmus esım boyle dememıstı o yuzden hep benle konusmalarını ıstıyorum zaten o hep eksık bılgı verıyor banaa

tabiki güzel tatlım maşallah çok iyi hatta bide erkekler bizler kadar anlamıyorlar ki bizler araştıra araştıra doktorlardan bile daha iyi biliyoruz nerdeyse

Son düzenleme:
Cnm teldn gmail ayarlarindan bildirimleri ac seciyrsun
Hımmm benim gmail yok
ayyy ne güzel ya, süper olmuş. Şu doğum iznini de uzatsalardı keşke

Allah tan asteğmen olan doktor gelmişte işini halletmişsin canım adam kendi ne ki öğrencisi ne olsun normaldir bence
Evet ya , hemde daha yeni gelmiş 1 ay olmamış... Benim şansıma. Muayne falan yapmıyor ama Zaten hangi akla hizmet askeri hastaneye kadın doğumcu yollamışlar . Adam müşteri kıtlığından önünde kitap ders çalışıyordu

tabiki güzel tatlım maşallah çok iyi hatta bide erkekler bizler kadar anlamıyorlar ki bizler araştıra araştıra doktorlardan bile daha iyi biliyoruz nerdeyse

emrıyogda gormemısın emrıyosu olmus hergun soruyor demesın dıye bugunu bekledım ıcımden hep cogul gecıyor laflarımda hep bebekler falan dıyorum 1den fazla dıye herhal sende o dr gıtsene elıf sana tedavı ıcın yol cızsın ılla tup olmak zorunda degılkı o dr asılaması bıle tutabılır yada ıgne kullandırıp catlatır falan elıf tozunu falan cok guzel ayarlıyor bence 225 lerle gıttım 300 bır kere vurdum son altın vurusuda 450 yaptırdı ve ılk basta 12-13 yumurta var dıyodu 14 topladı bence bu iş bıle tecrubesını gosterıyor bılıyosun ılk asılama 3 kutu pregon bıttı 1 tane yumurtam zor olmustu

canım doğum izni uzamış ama sadece 2 hafta uzamış gerçekten askeri hastane de kadın doğumcu tuhaf olmuş

aynen öyle canım tecrübe kalite gerçekten çok fark ediyo benimki dozu hiç değiştirmedi bile hep aynı vurdurdu durdu ben zayıflamaya karar verdim canım benim ilk yapmam gereken bu böyle çok daha fazla vakit kaybediyorum önce bi zayıflıyım ondan sonrada iyi bi yerde tedavi olucam inşallah

İnş hepsi 1. Kalitedir cnm, yarın kaçta gideceksin cnm

kızz kadın askerler yokmu onlar ıcın gelmıstır ooo

tamam o zaman zayıflıyosun ve yer arastırıyoruz sana once zayıflıcaksın her hafta kac kılo verdın yazıcaksın yada zayıflama topıgıne katıl orda sıkıya alırlar senı
İnş hepsi 1. Kalitedir cnm, yarın kaçta gideceksin cnm

12:30 gıbı ısleme alcaklar canım cuma öglen saatı sana ne hatırlatıyor kızz ananı arada bana dua etsın yarın namazında

canım doğum izni uzamış ama sadece 2 hafta uzamış gerçekten askeri hastane de kadın doğumcu tuhaf olmuş
Adam askerliğini yatarak yapıyor yurt dışında bi ülkede şöyle okumuştum" 6 yaş ara ile 3 çoçuk doğuran bir kadını , bi süre de çalışmışlıkdı ama ne kadar unuttum , emekli ediyormuş hem de ücretli izinli oluyormuş. Yeterki çoçuğunu okul çağına kadar büyüt diyolar. Biz de 3 çocuk yap demeyi biliyorlar sadece. O çoçuk nasıl büyücek soran yok ya da niye sınır 3 tüp bebekte. Belli yaşa kadar sınırsız olmalı bence
İyi düşünmüşsün cnm , geçen gün tv de bülent tıraş vardı. Kilo çok büyük etken dedi. Erkeklerde bile bel çevresindeki kilo sperm sayısı ve kalitesini düşürüyormuş

Var ama gidip orda muayne olmazlar bence
arıcam annemi söylicem cnm sen merak etme . İnş bebişinle döneceksin cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…