klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

me5rhaba kızlar bugun daha ıyıyım cok sukur. kabullenmem zoroldu galıba.... yarın eve dönüyorum nasip olursa...

ankaradaki dr aradım kızlar... eve gıtmekten vaz gectım. once orda muayene olcagım galıba...belkı ordan gecerım

selam uzun zamandır yazmıyorum buraya aslında hep takiptesininz ama sanırımyazmak beni daha çok üzüyo 6 aydır hüsran bu ay yeni bir umut ilk defa çalama iğnesi oldum bekliyorum iğne yi yaptıralı 4. gün ne zaman test yapıcam onuda bilmiyorum sanırım gene günümüm geçmasi gerekli kısmet dua edin bana kızlar bu kadar zor olacağını hiç tahmin etmemiştim.

iğneyı yaptıktan sonrakı günden 15 gun say sonra yap...

Slm kızlar, bugün başıma neler geldi. Dr gittim , hayatımda gördüğüm en moron dr ile tanıştım. Sözde profmuş. Adam muayne etti sözde... Tek söylediği şey sorun yok. Bebişimi bile göremedim. Kendine müslüman ekranı kendine döndürdü. Esracım yatarken izlemek için karşıya ekran koymuş. Ben dr mu istiyommmm ( raporu da alamadım doğum iznine ayrılmak için. Prof bildiğin mal Verdiğim parayı helal etmiyorum. elime bi ultrason kağıdı verdi o kadar. Onda da bebişin resmi falan yok. sadece sayısal bazı şeyler yazıyor. ne olduğunu bile anlamadık. eşim ultrason cihazından bişey anlamadım dedi. bebişin şekli bile belli olmuyordu dedi. düşünün bu özel hastane ve prof. bir de devleti düşünün. Ptesi tdağdan alcam izne ayrılmak için raporu.Bir de uçağa binmek için thy dan form aldık, form olmadan uçağa almıyorlarmış. Formu da dr doldurtup kaşelettirdik. İnş kazasız belasız uçağa alırlar.

kimseler gelmiyor artık topiğe, girince bir ben oluyorum. Sonra çıkıyorum ben de. Sayfa yenilemekten sıkıntı geldi. Herkes gitti, ben de gelmicem artık

canım benım ya gerçekten zor. ama rahat ol uçakta sıkıntı yasamazsın dr ıznı olunca ...

canım ya ay ne gerizekalı doktormuş ya bula bula seni buldu o da allah tan gidiyosun da kurtuluyosun kendi doktorunda rahat rahat muayene olursun canım inşallah dediğin gibi rahat rahat binersin uçağa sakın sende gelmemezlik yapma ya kimsesiz bırakma bizi

Burda Ne isin var kız

Kafa rahat olmaynca hava güllük gülistanlık olsada bos galiba. . .

günaydın canım kız nereye kaçıyosun hemen öyle
gunaydın demeye gelmıstım kızlar sonrada uyumusum sımdıde merak ettım bakıyım dedım

nereye kızzz gırceksın olurmu zaten bebek dıgunca zor gırersın ozletırsın kendını bende 15.gun sonra bebıslerle gelırım ınsallah

elıfler onemlı bısey sorcam sımdı

progestan bende kırec gıbı boya gıbı gerı gelıyor ya yapıs yapıs boyle sımdı ben yarın atcakmıyım onu bu aksam atcakmıyımkı endısem suu bebeklerı yollarken bebekler gırısde ona takılıp rahıme gıdemezse yoksa boyle orayı temızleyıpmı yolluyolar bırde amılayat kıyafetı gıycekmıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…