klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

selam elocann tanıdın mı bni bilmiyoum nasılsn görüşmeyeli bende ayın birinde başlıyorum tedaviye tekrar bakalım hayırlısı regl olunca gideceğim .bende bu yoldan geçecek olanlardanım ............
Tanıdım tabi canım....İnşallah bu son tedavin olur bebeğin sana sımsıkı tutunur

gunaydin kizlar. nasilsiniz? ben bildiginiz gibiyim. kursa devam. bi taraftan ev isleri. tadilat yeni bitti. arada kacamak yapip okuyorum sizleri. topik bayagi sessizlesmis (

denizcim cok sevindim senin adina. iyi haberlerini bekliyorum.

Acaba ben ohss olmus olabilirmiyim kaciklarim agriyor hafif hafif ama sismedim yoksa sistimmi dr gorunce anliyor dimi? Niye simdi bu agri basladi

Agliyorum ben galiba stres oldum
Durduk yere icat çıkarma bakiim Herşey yolunda gidecek hayırlısıyla, rabbim yardımcın olsun cnm. Dualarımız seninle tatlım

özgecim hoşgeldin diycem ama yakalayamadım seni evet topik çok sessizleşti artık kimseler gelmiyo doğru dürüst arzum sanada kolay gelsin güldeniz sen nasılsn canım

özgecim hoşgeldin diycem ama yakalayamadım seni evet topik çok sessizleşti artık kimseler gelmiyo doğru dürüst arzum sanada kolay gelsin güldeniz sen nasılsn canım

Iyiyim tatlım. . .simdi kalkıp kahvalti hazirlamam gerek.ya az önce peceteyee baya baya bi akıntım oldu.şaştım kaldım artk.uf amaan

slm kızlar hayırlı cumalar herkese.bende işteyim öğlen arasındayım bi bakıyım topige dedim.kismecikler yok muuuuu:)

Kolay gelsin tatlım. . .

Sağolun kızlar, bu koca göbekle ancak bitirdim işleri, ama daha valiz hazırlama ve yemek işi de var Çok yoruldum, dinlenicem biraz. Sizler nasılsınız?
slm kızlar hayırlı cumalar herkese.bende işteyim öğlen arasındayım bi bakıyım topige dedim.kismecikler yok muuuuu:)
Hayırlı cumalar...
Ben arada bkıp çıkiyrm.denizı çok merak ediyrm ya
Bende çok merak ediyorum, arasam mı ki?

Dinlene dinlene yap tatlim.uf simdi eve gecmis olmasi gerekmez mi?ara istrsen bi müsaitse cvp verir zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…