klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Var ama gidip orda muayne olmazlar bence :KK1:
arıcam annemi söylicem cnm sen merak etme . İnş bebişinle döneceksin cnm.
bebıslerle doncem o kesınde o benle 12 gun kalcakmı onu bılmıyorum ayyy gene bebısler dedım neyse transfere kadar boyle dıyelım
Yemekten sonra gelirim kızlar, görüşürüz

bende cıkıyom esım gelcek :KK56: gorusuruz

elıfler onemlı bısey sorcam sımdı

progestan bende kırec gıbı boya gıbı gerı gelıyor ya yapıs yapıs boyle sımdı ben yarın atcakmıyım onu bu aksam atcakmıyımkı endısem suu bebeklerı yollarken bebekler gırısde ona takılıp rahıme gıdemezse yoksa boyle orayı temızleyıpmı yolluyolar bırde amılayat kıyafetı gıycekmıyım

canım sen almaya devam et. transferden sonrada onu kullanacaksın zaten sakın aksatma. bu arada merak etme bendede aynısı oluyordu hatta ben her seferınde hepsıdısarı çıkıyor bunun bana bır yararı olmaz dıyordum ama oyle oluyor.kafana takma. amelıyat onluğu gıydırecekler canım. cok kısa bır ıslem. bu arada sen rahmın hemen on kısmına uygulıyorsun onu. dr ıse embrıyoları asılamalardakı gıbı ınce uzun bır katedralle gonderıyor taaa rahme kadar. hıc sorun olmayacak yanı :)bende hala kanaman var senın dedı ama ben kanama falan gormemeıstım meğer ıcerdeymıs. yumurtalar toplanırken zedelenen rahımduvarıymıs. o kanı temızlemıstı bende.. meraketme gerekenı yapar o detaylara takılma sakın sen... hayırlısı ıle onların oraya konulduğunu gordugunde ben ağlamaklı olmuştum :) ınanılacak gıbı bırsey degıl :) cokmutllu olacaksın ınsallah meraketme.

Son düzenleme:
canım sen almaya devam et. transferden sonrada onu kullanacaksın zaten sakın aksatma. bu arada merak etme bendede aynısı oluyordu hatta ben her seferınde hepsıdısarı çıkıyor bunun bana bır yararı olmaz dıyordum ama oyle oluyor.kafana takma. amelıyat onluğu gıydırecekler canım. cok kısa bır ıslem. bu arada sen rahmın hemen on kısmına uygulıyorsun onu. dr ıse embrıyoları asılamalardakı gıbı ınce uzun bır katedralle gonderıyor taaa rahme kadar. hıc sorun olmayacak yanı :)bende hala kanaman var senın dedı ama ben kanama falan gormemeıstım meğer ıcerdeymıs. yumurtalar toplanırken zedelenen rahımduvarıymıs. o kanı temızlemıstı bende.. meraketme gerekenı yapar o detaylara takılma sakın sen... hayırlısı ıle onların oraya konulduğunu gordugunde ben ağlamaklı olmuştum :) ınanılacak gıbı bırsey degıl :) cokmutllu olacaksın ınsallah meraketme.
Cnm nerde işe başlıyorun, özel okulda mı ?

bebıslerle doncem o kesınde o benle 12 gun kalcakmı onu bılmıyorum ayyy gene bebısler dedım neyse transfere kadar boyle dıyelım

bende cıkıyom esım gelcek :KK56: gorusuruz

inşallahh hep seninle kalırr bebişlerinnn....okuduğum her an dualarımdasınn...rabbim nasibine yazmıştır inşallah bu bebekleri..ve yarınsana sımsıkı tutunurlarr....

İnş cnm 12 gün değil 9 ay kalacak bebişlerin seninle :KK16:

kızlarr sizi okudukcaa bana heycann bastıı buradaaaaaaaa.....takip ediyorumm hepinizii...benim randevumda pazartesiiiii....bakalım bende neler olacakkk :)

yok canımozeldekını kaçırdım malum transfer olduğunda gel demıslerdı. buda etüt merkezi...
Olsun bu da güzel, hem oyalanmış olursun
inşallahh hep seninle kalırr bebişlerinnn....okuduğum her an dualarımdasınn...rabbim nasibine yazmıştır inşallah bu bebekleri..ve yarınsana sımsıkı tutunurlarr....

kızlarr sizi okudukcaa bana heycann bastıı buradaaaaaaaa.....takip ediyorumm hepinizii...benim randevumda pazartesiiiii....bakalım bende neler olacakkk :)
İnş güzel haberler alırsın

çok kötü hissediyorum ... sankı içime kocaman bır taş oturmuş gıbı tam göğsümün uzerıne. nefes alamıyorum sankı... anlıyamıyorum kendımı tanıyamıyorum...:KK14::KK14::KK14: onca negatıf sonucu gordum. hatta gecen ay tüp bebekte ... o zaman bıle bunları hıssetmemıstım. sımdı durduk yerde hıc bır umudum zaten yokken neden bu ıcımdekı acı bılemıyorum.:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:[/QU
canım benim bugün giremedi foruma ama senin yorumunu görünce sanki kendim yasyormus gibi aynı hisse kapıldım allahım hepimize verecek bebeklerimizi inanmak zorundayız umut bitiyor diğer ay gene bir umut baslıyor napalım.üzülme ne olur.sizdeki sorun neydi?

çok kötü hissediyorum ... sankı içime kocaman bır taş oturmuş gıbı tam göğsümün uzerıne. nefes alamıyorum sankı... anlıyamıyorum kendımı tanıyamıyorum...:KK14::KK14::KK14: onca negatıf sonucu gordum. hatta gecen ay tüp bebekte ... o zaman bıle bunları hıssetmemıstım. sımdı durduk yerde hıc bır umudum zaten yokken neden bu ıcımdekı acı bılemıyorum.:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
canım benim bugün giremedi foruma ama senin yorumunu görünce sanki kendim yasyormus gibi aynı hisse kapıldım allahım hepimize verecek bebeklerimizi inanmak zorundayız umut bitiyor diğer ay gene bir umut baslıyor napalım.üzülme ne olur.sizdeki sorun neydi?

kızlar ben birsey ssorcam.klomen 3. tedavimdeyim ama ara verdim son mayısta kullandım rahim filmi cektirdim ara erdim.eger yumurtam olgunlasırsa aşılama yapacak.canlar ya benim kokulu akıntım geliyo böyle sümükümsü bşy.cok iğrencim demi.bu yumurtaların çatladığına mı işaret. ama doktorumla cumartesi görüşcem daha dün bitti ilaç.diğerlerinde böyle bsy olmusmuydu hatırlayamadım.Sorum su yumurta büyürkenmi akıntı geli yoksa catlarken mi?bide karnım sişti gibi....

kızlar ben birsey ssorcam.klomen 3. tedavimdeyim ama ara verdim son mayısta kullandım rahim filmi cektirdim ara erdim.eger yumurtam olgunlasırsa aşılama yapacak.canlar ya benim kokulu akıntım geliyo böyle sümükümsü bşy.cok iğrencim demi.bu yumurtaların çatladığına mı işaret. ama doktorumla cumartesi görüşcem daha dün bitti ilaç.diğerlerinde böyle bsy olmusmuydu hatırlayamadım.Sorum su yumurta büyürkenmi akıntı geli yoksa catlarken mi?bide karnım sişti gibi....

yumurta çatlamasına yakın şeffaf yumurta akı gibi kokusuz bir akıntı gelir.senin bahsettiğine göre yumurtlama akıntısına benzemiyor.iltihap falan olabilir.doktoruna vajinal muayene yaptır

Acaba ben ohss olmus olabilirmiyim kaciklarim agriyor hafif hafif ama sismedim yoksa sistimmi dr gorunce anliyor dimi? Niye simdi bu agri basladi

gunaydinnnnn
hayirli cumalar olsun.

deniz olumsuzluk cagirma kiz.iyi dusun.rabbim yardimcin olsun.ins hayirlara vesile olacak hersey

gunaydinnnnn
hayirli cumalar olsun.

deniz olumsuzluk cagirma kiz.iyi dusun.rabbim yardimcin olsun.ins hayirlara vesile olacak hersey

ınsallah canım ya baktımmı oyle sisme falan olmadı hatta turp gıbıydım bu ıkı gun ama ne bılıyım ısde saat yaklastıkca acabalar cogalıyor :26:

günaydın hayırlı sabahlar cumanız mübarek olsun denizim sende bu mübarek günde bebişlerini al göbeğine gel hayırlısıyla canım

X