klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Nasilsn cnm?ben hala yataktaym esim gtti nöbeti var bugün,hazirlanp annemgle gecmem gerek ama hc halim yok

iyiyim çok şükür canım sen nasılsın bende iş yerinde oturuyorum boş boş çok sıkıcı bi gün sanırım havalardan 3-4 gündür işe gelmek için bile çok zor uyanıyorum ben de

Evet ya kimse dogru düzgün ugramaz oldu.en azından bi günaydin söylerdi herkes. Satwa öykü bunlar kayip. . .diger kizlar gelip kacyrlar.gelsin artk herkes ya a a a
ben burdayımmmmmm doğru diyorsun canım kimse uğramıyorrrrrr bende ğirdiğimde kimse olmuyorrrrrr bende çıkıyorummmmmm

evet yaaa inşallah deniz ve aysun bize müjdeyi verir..canım sen ne yaptımmmmmm tedaviyeeeeee başladınmıııııııı

Evet dniz ve aysundan gelck.ben salı günü ultrsna grdm 4yumurta vardi ama ölcülemycek kadar kücükms bu ay kaldi adt olunca 3.günü gtcem galiba bu dfa ilca bşlatck

inşallah arka arkaya müjdeli haberler gelir
inşalllllllllllahhhhhhhhhhhhhhhh canımmmmmmmmmm
Evet dniz ve aysundan gelck.ben salı günü ultrsna grdm 4yumurta vardi ama ölcülemycek kadar kücükms bu ay kaldi adt olunca 3.günü gtcem galiba bu dfa ilca bşlatck
anladım canım nıye klomen kullanmıyorsun yumurtaların büyürrrr sende çatlama iğnesii olursunnnnnnn inşallah en kısa zamanda bebişin sana tutunurrrrrrr

X