klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

çok kötü hissediyorum ... sankı içime kocaman bır taş oturmuş gıbı tam göğsümün uzerıne. nefes alamıyorum sankı... anlıyamıyorum kendımı tanıyamıyorum... onca negatıf sonucu gordum. hatta gecen ay tüp bebekte ... o zaman bıle bunları hıssetmemıstım. sımdı durduk yerde hıc bır umudum zaten yokken neden bu ıcımdekı acı bılemıyorum.

bugun ama gene gırıyorum sızı merak edıyorum
Bizden ayrı kalmak kolay değil
Cnm bozma moralini, insan yıpranıyor farkında olmasa da

kızlaaar iyi akşamlar, bayramdan sonra ancak girebiliyorum yavaştan geçmişi okumaya başladım ama yeni hamişlerimiz var mı? Deniz'in transferi yapılmş mı? İnşallah güzel sonuçlar olacak =))
Ben de Amasya'da kaynanamın bel bağlama, türbe ziyaretleri gibi zorlamalarından zar zor kaçarak evime gelebildim.. onlarla boğuşurken sinirlerim tepeme çıktı tabii derdi fln unuttum =) Belki bu ay hep bunu düşünmedim diye olur ha ne dersnz, olursa çok gülerm valla =) Hayırlısı bakalm..biz hala aradayız tabii..bir süre daha doktora gtmek istemiyorum..

üzülme canım, her şeyin bir zamanı var belli ki.. hayırlısıyla olacak..

karnım ağrıyor yıne kırmızı ya....

şşş canımm lütfennnnn...umudumuz yok desekte umutlanıyoruzzz...allah allmasın içimizden o umuduu...ama ağlamaa üzülmedee..rabbimm yüreğindeki darlığı alsın ferahlıkk versinn..biliyorum ne desek boş belkii..geçen ay aynısını ben yaşamıştımm..

ama yinede anladığımı bil diyee...ağla ferahlatacaksaa...ama nasipde yoksa olmuyor işdee...bizim kaderimize yazıldıgı vakitte geleceklerrr...biz sadece zaman öldürüyoruzz...bilmiyoruz hakkımızda ne ne zaman hayırlıı...

rabbim yüreğine ferahlık versin..serinletsin içinii...sabrını kolaylaştırsın ve bebeğin sana gelene kadar kolaylık versin sana..

Bizden ayrı kalmak kolay değil

Cnm bozma moralini, insan yıpranıyor farkında olmasa da

üzülme canım, her şeyin bir zamanı var belli ki.. hayırlısıyla olacak..

hep moralımı bozmamaya calıstım bugüne kadar ama sımdı ne oldu da böyle salya sümük ortalarda dolaşıyorum anlam veremiyorum bende

o zamanın gelecegını bılsem bana umutla beklemek kalır ama ya gelmezse dıye...

sağolasın... haklısın bılıyorum ama bu ara kendıme bunu anlatamıyorum nedense...

Herkesin bi patlama noktası var cnm, demek bu kadar dayanabildin. Boşver içii boşaltmış oldun. İnş rabim emeklerinin karşılığını verecek

günaydın hayırlı sabahlar kaptan canım bence sen tüp bebekten sonra olması gereken patlamayı şimdi yaşıyosun canım ağla içini boşalt rahatla ama umudunu asla yitirme

son sayfayı okuyabildim gene umutsuz arkadaşlar var ama bunlar hep bir süreç. inanın gelip geçiyor. o kadar kendimizi hazırlıyoruz ki bebeğin olmuycana sonunda dayanamayıp yaşlar süzülüyor içimizden. ama mutlaka bir şekilde gelicek bebekleriniz. sitres yaptıkça üzüldükçe bu zamanı uzatırsınız başka da bişey olmaz. allah yardımcınız olsun. umarım her isteyen kadın tez zamanda anne olur. amiiin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…