klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Hoş buldum elıfım ıyıyız bız Ömer yaramazlık yapıyor ama güzel gıdıyor sen ne yapıyon hayıtı ben de kullanmıştım tavsıye edlerim gercekten ıyıydı

CANIM ya bende okdar istiyorumki burada yazayım hamile olduğumu bana sans dile de yumoslar büyüsün. ve asılama gerceklsip senin gibi bende yazayım hamile olduğumu.sende polikistik over mi vardı sorunun neydi?

Hoş buldum elıfım ıyıyız bız Ömer yaramazlık yapıyor ama güzel gıdıyor sen ne yapıyon hayıtı ben de kullanmıştım tavsıye edlerim gercekten ıyıydı

maşallah canım Allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin bende herşey aynı doktora gitmiyorum kafamı dinliyorum bu aralar

Canm hayırlısı olsun da çok ta ara verme çünkü ara vermek bıseyı degıstırmıyor ınsallah ummadığın anda gelır de bebegın hepımız sasırırız

demee yaaa ne çok ortak noktamızz varmışşş...evett ortalık bu ara sessiz o topiktee..bikaç arkadaş hamile kaldıı..diğerleride tatil modundan çıkamadı dahaaa :) : ) ama durmak yok yola devam...ben diyetisyene felan gitmedim..burdaki topikte kızlarla paylaşarak inatlaşarak verdim 25kiloyuuu...ama bu tatilde baya aldım geri şimdi yine başladımmm...heran yediğimi yazıyorumm..o zaman gözüme icee çok görünüyor yazdıklarımm..

vallaberceste şuanda topiğin en aziimlisii..sporlarınıda yapıyor geçen hafta çokk güzel kilo verdiiii...

sende başla hemenn diyete bencee..inan bana kilo çok etkiliii...dün sabahdan ssk ya gittim tahlil için dra ilaçsız adet olmadığımı söyledimm...dedi durum vahim o zaman yumurtalıkların inatçı...bide kilo varrr..hiç klomenle ugraşma bi etkisi olmas dediii

sema klomen verince 1 ay daha deniyim dedim napımm...oda dediki iki yumurtalığındada polikistik over var..tam bi pkolusun dedi...

tarlusale başlamışsınn..3.gününü hesaplaa..sende tahlil ver ve ogüne randevu alsanaa..tv de izledim şimdi diyori dr ..tam tedaviye başlıyorum 3..4. ayında hastalar psikolojik olarak sıkılıp bırakıyorlarr...ama bilmiyorlarkii rahim ve hormonlar tam yoluna giriyorr..bende bu ay gitmicektimm..ama baktımsonu yok gittim..tarlusalı hesapladım..6 gün içiyorum..bittikten 3 gün sonra adet oluyorum...3.gününe sabah ssk randevu aldımm..kan verdimm...öğlen medipole geçtimm..

sende bu ayı hiç boşa geçirme derimm..ama kiloo vermeyide ihmall etmeeee...1 kilo bile kar bizim içinn...istersen uyguladığım diyet listesinide verebilirim sanaa...genelde aynı şeyler zatenn..

canım pazartesiden itibaren bende başlıycam diyete tekrar bu sefer kararlıyım kilo vermem şart benim ya ben tarlusalı içince ne zaman adet olucağım da hiç belli olmuyo bazen 3 gün sonra oluyorum bazen 10 gün sonra o yüzden randevu alamam ssk dan canım kilo vermeden de doktora gitmek istemiyorum aslında

yaww bu senin ve eşinin karar vereceği bi konu amaa...aynı şeyleri yaşayanlar olarak fikrimiz bunlarr...yaş sorunun yoksaa ver kilonu öyle gitt...ben 26 yım ocakta şaka maka 27 olucammm..yoksa bende daha kilo vermek istiyordum..ama drum devam et dedi..diyete..belki 5 ay sonra hamile kalırsınn...hamile kaldıktan sonrada 3 ay diyet yapabilirsin dedi...

sen takipte ol kendini...adet olduğun gün..3. günü için randevu all..ben erkege hiç muayene olmadım..bu sefer kadın kalmamıştı erkekden aldım randevu ssk dan...muayene olmucam dedim..tahlil yazdırcam..dışardan iş yapmayı sevmiyorum dedi...bende özele gidiyorum drum buraya yönlendirdi..haklarım var dedim ben heray ssk yatırıyorum hakları kullanmamda gayet doğal..tık kesdi hemen yazdıı...

sen dr gitmesende yaptır tahlillleri..benim lh yüksekti..drdediki fsh önemli 10 un üstü tehlike dedi..benimki şuan 7..

sendebi baktır tahliller ne durumda en azından onları dengelemeye çalışırızzz...diyet içinde hiç pazartesiyi bekleme..ben bugün yeniden yine başladım giyeteee...

glukofen içiyormusunn ??? onunda faydası çokk

ben 29 yaşındayım canım aslında çok vaktim yok ama kilo vermedikçe de böyle daha çok vakit kaybediyorum hiç bişeyde elde edemiyorum benim hormonlarıma 3-4 ay önce bakıldı hormonlarımda bi sorun yok herşey normal sadece yumurtlama olmuyor bende doktor bunun sebebide kilon diyor kilo verirsen herşeyin normale döner kendiliğinden hamile kalırsın diyor ama işte o kadar kolayy verilmiyor

normal dediğii neee?? lh n fsh den küçük mü ??? benimde hepsi normal dedii bana...ama yumurtlama olması için lh nin fsh den küçük olması gerekiyormuşş...ama ben pkoluyum buda biraz zorr...dr ne kadar normal gelsede bu ben hayıta ağırlık vericem düşebildiği kadar düşsün lh :)

evett hemde hiç kolay verilmiyor kiloo...hele pkolu oluncaa...sende pkolu muydun ? ben gıdım gıdım verdimm 1 senede anca bukadar 1 senedirde korumaya çalıştım almamayaa...ama şu 10 günlük tatilde 2 kilo almışım delirdimm resmennn...çabuk alıyorum zor veriyorum...dr lar çok kolaymış gibigit kilo ver gel diyorr...ama hiç öyle kolay değill...

bak bizim topikde denk gelmişsindir belki zeynelimmm diye bi arkadaş varr...oda bu yakata oturuyor hangi hastaneye gittiğini unuttum...senin kilonuda bilmiyorum ama...zeynelimm 109 kiloydu...diyetle glukofenle felan 102 ye düştü...ve klomen kullandı bu ay günde 3 tanee...şuan 4 haftalık hamileymişşş...müjdesin verdiii :) :)

bende kilolu hamile kalınmasına karşıyımm...ama veririm diyorsann vermeye başlaa..yapamam diyorsan tedaviye başlaaa...yaş ilerledikce bizim için dahada zorlaşıyorr...

Kızlar misafir geldi üst komşu. 2,5 yaşında kızı var. Bıcır bıcır... Evdeki abur cubur dolabını mesken tuttu:)) herşeyden istedi ama paketi açınca bi kez ısırıp yemedi :)) bir de diyo ki "bu düzel diil, dolabı açalim mi?"

DENİZCİM gözün aydınnnnnn senin adına çok sevindimmm inşallah ikizlerin olurrrrrrr.......AYSUNCUM bende çatlama iğnesi olduktan sonra iki sonra doktora gittim benimde bi yumurtam çatlamıştııı canım inşallah seninkide tutarrrrrr bugünleriiii kaçırmayınnnnn...ARZUCUM sanada kolay gelsinnn kendini fazla yormaaa

Tedavin hayırlı olsun. İnşallah güzel sonuç alırsın. Ben de klomen kullandım. Hatta günde dört doz aldım. Ama büyümedi. Şimdi menogon diye bir iğne yaptırıyorum. 8 gün yaptıracağım. Sonra da inş. sonuç alabilirsem aşılama yaptıracağım. İnşallah aşılamamız tutar. Dua edelim birbirimize, hepimize... :)

Hayırlı olsun. :)

ıyı dıleklerını ıleten butun arkıdısler sagolun uzun surelı tatılıle cıkıcam bılgınız olsun

benı bekleyın ve dagılmayın karısmam

Aysun canm senın ıcın de hayırlısı olsun ınsallah bu sefer gelır bebıs
insallah cnm insallahhh
canım yumrtanın çatladıını nasıl anlıyorsun.doktorun alttan mı bakarak söylüyor.bana böyle birsey hiç yapılmadı merak ettim....

doktorum karindan ultrasonla baktu bugun.yumurta yerinde yoktuyerini gosterdi bosluk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…