klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kızlar ben yine kk da hamilelik belirtilerini okurken kaş kişi adet günümde kahverengi leke geldi yada az kanama oldu falan yazmış o yüzden bence yinede dikkatlı olun

Kızlar ben yine kk da hamilelik belirtilerini okurken kaş kişi adet günümde kahverengi leke geldi yada az kanama oldu falan yazmış o yüzden bence yinede dikkatlı olun
evet bende oyle okumustum bir yerde o yerlesıyorken kan gelirmiş

kızzz tuba ne yaptın dunn:26:

Merhaba kızlaaaaar, ben geldiiiim.......geçmişi okuyamadım çok yazışmışsınız.
bence doktoruna gorunmelısın....
Sağol elifciğim cevap verdiğin için.

Kız Muhtar, deniiiiiz nasılsınız??
Ben dün Dr U aradım "normal beklediğimiz bir şey" dedi. Ama Bence başından savdı. Çünkü hala rahmim şiş! Başka kimsede böyle bir şey olmamış ki!!!! dışarıdan bakınca rahmimi görebiliyorsun resmen...sanki yumurtam büyümüş de yumurta kanalıma sıkışmış gibi. Yani bildiğin tavuk yumurtası kadar şişlik! ağrım da var. Eşimle de bu konu yüzünden tartıştık. Yarın iş çıkışı gizlice Dr a gidicem artık!

Zd86 cım. Bazen durumumuzu ailelere söylemek kötü oluyor ama bence senin durumunda iyi olmuş. En azından yakınların üstüne gelmez.
Muhtarım senin ayak nasıl oldu???

kızlar ben dus alcam cıkıyom kız tuba (tobeguk) mutlaka cevap yaz aklım kaldı gelince okurum artık
int arıza yakında cepdeki GB bitcek

Cnm benim tsk edrm.sükür ayakta sanci kalmadı o kadar ama fazla yürüyemyrm.biraz yürüdgm zaman gücten kesilyr adım atamyrm.daha tam iyilesmesi icin zamani var.cnm bence ihmal etme gt görün. . .

Elif'i görmemişim, sen nasılsın canım??

Anladığım kadarıyla kimseden hamilelik haberi yok
Bebetom da görünmüyor, ondan ne haber???

kız belkı o sisilik bebektir git sen gizlimizli aksamdan beri merak ettim neyse kactım ben görusuruz sonra

Cnm benim tsk edrm.sükür ayakta sanci kalmadı o kadar ama fazla yürüyemyrm.biraz yürüdgm zaman gücten kesilyr adım atamyrm.daha tam iyilesmesi icin zamani var.cnm bence ihmal etme gt görün. . .
Geçmiş olsun canım tekrar. Nedir bu klomenden çektiğimiz yahu!!!
kızlar ben dus alcam cıkıyom kız tuba (tobeguk) mutlaka cevap yaz aklım kaldı gelince okurum artık
int arıza yakında cepdeki GB bitcek
kız belkı o sisilik bebektir git sen gizlimizli aksamdan beri merak ettim neyse kactım ben görusuruz sonra
Tüh denk gelemedik canım ya! Ben de az önce çıktım duştan
O şişliğin bebek olma ihtimali "0" malesef.daha dün yumurtladım çünkü. Bugün eşim evde o yüzden gidemedim ama yarın öğlen iş çıkışı koşa koşa gidicem inşallah...
Bu arada dolmasın o kotalar da bizi bırakama zdcimmmmm

elif'i görmemişim, sen nasılsın canım??

Anladığım kadarıyla kimseden hamilelik haberi yok
Bebetom da görünmüyor, ondan ne haber???

bende iyiyim canım dün adet oldum moralim bozuldu haliyle toparlanmaya çalışıyorum bu arada sen bencede git bi doktora nolur nolmaz bebetomun misafirleri varmış o yüzden pek gelemiyorum

meraba arkaadslar benim bugün adetimden soraki 19. günüm biliyorum belli olmaz şimdi ama kasıklarım sancı yapıyo baya idrarımda çok koyu tortularda var ama bilemedim şimdi acaba tutmuşmudur bu ay umutluyum biraz umarım umudum kırılmaz sanki şuanda adet oldum olucam gibiyim anlamadım ki bişey adet belirtisi şimdiden başlarmı ha bu arada klomen hemen kesiyo bende ben adetimin 4. gününden ilişkiye başladım merak etim acaba tutmuşmudur ne dersiniz

Son düzenleme:
bende iyiyim canım dün adet oldum moralim bozuldu haliyle toparlanmaya çalışıyorum bu arada sen bencede git bi doktora nolur nolmaz bebetomun misafirleri varmış o yüzden pek gelemiyorum
Normal değil durumum değil mi?:18::18:
Çok üzüldüm canım ya! İnşallah bu ay hepimizin son olur!!
Sen kaç aydır klomen deniyordun Elif??
Canım inşallah miniğin seninledir ama biraz erken değil mi belirtiler için? Umudumuzu hiçbir zaman kırmayacağız tabi canım! Ama Ben hamileliğini 2. Ayında öğrenmiş biri olarak erken gebelik belirtilerine hiç itimat etmiyorum canım. Klomenin etkisi olabilir belki de.

canım tutması için daha erken ama yumurtan çatlıyor yada çatlıycak olabilir siz değerlendirin yine bence

Kızlar merhaba bişey sormak istiyom.drunuz çatlatma iğnesinden kaç saat sonra ilişki dedi size.bilgisi olan varsa yazabilirmi.:26::26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…