klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

banada kayinpederim tup bal almis ozellikle kaynanami tembihlemis bunlari denize ver gelince diye bendede bal var ya normal kilo yapiyor diye yemiyorum tatli seyler recel falanda yoktur evde kocam bu konuda cok takintili yaa kiziyor alinca aksam bal gordu bende babaamm yollamis sanane bana yolladi dedim.

iyi demişsin.

kızlar inofolic diye toz halinde bir ilaç çıkmış yeni hem folik asit içeriyor hem yumurta kalitesini arttırıyor hemde insülin direncini azaltıp yumurtlamaya katkıda bulunuyormuş ama çok bi bilgi bulamadım internetten türkiyeye yeni geldiği için sanırım

cnm güvendiğin en yakınlarına anlat bence de dediğin gibi tek başına taşınacak bi yük değil
bizde ablam,annem ve kayınvalidem biliyor sadece, destek oluyorlar çok iyi geliyor

yaa zaten ben gizli yiyodum bunu babasi alnis diye ortaya koydum.
cnm güvendiğin en yakınlarına anlat bence de dediğin gibi tek başına taşınacak bi yük değil
bizde ablam,annem ve kayınvalidem biliyor sadece, destek oluyorlar çok iyi geliyor
evet canim soyledim rahatladim bize ne derdiniz var diyolardi ogrendiler isde hic torunlari yok bizim bebek ilk torun olcak o yuzden daha cok istiyolar

ay nedir bizim bu çektiğimiz ya günlerce adet olmıyım diye dua ediyoruz ondan sonra bişey olmadığıını anlayınca bide adeti söktürmeye uğraşıyoruz

yalan dünyada var ya vasfiye teyze o görse bize de derdi kesin ne çektiniz be yavrummmmmmm bi çocuğunuz olsun diye ne çektinizzzz

ay nedir bizim bu çektiğimiz ya günlerce adet olmıyım diye dua ediyoruz ondan sonra bişey olmadığıını anlayınca bide adeti söktürmeye uğraşıyoruz
valla ya bende bas donmeside var tansiyon dusuyor galiba neyse pazaetesi gider dr dan soktuurucu isterim kan testti yapmadan yazmazlar dimi?

ben de öle şakır şakır hasta olmam ama sökülsün diye de uğraşmıyorum.

ütülerim bitti.yemeğimi sabah yaptım.çıkıp ekmek filan alayım geleyim 1 saat sonra falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…