klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bize 36 saat sonra demişti. Ama iğnenin markasına göre değişiyorsa orasını da bilmem...

saol cnm.benim drumda iğneden 18 saat sonra ve ondan sonrada bi 18 saat sonra dedi.ilk 18 saat sonra oldu ama ikinci 18 saat sonra olmadı.bende acaba tutmazmı diye korkuyorum.offf canım sıkıldı

test hala yapamıyorum yarında geçsin yapıcam tatlım :44:ama ben yinede arı sütü poleni kapslü ve hayıt suyu aldım mecit efendi inşallah gerek kalmaz

canım inşallah hamile haberini alırız şuana kadar hiç kimsenin çıkmaması moralleri bozuyor

Kızlar ben geldim doktordan yumurtam aynı gelişme yok bekliyordum zaten bu sonucu.Klomen yerine iğnelere başlayacağım bu ay purgeon kullanan var mı?Birde 'sen sabırsız olursan ben iğnenin dozunu yükseltmek zorunda kalırım sonra aşırı reaksiyon gösterir senin sağlığını tehlikeye atmak istemem' dedi.Eğer ki aşırı reaksiyon verirse mecbur tüp bebek aşamasına geçermişiz.Ben sabırlı,sakin olcakmışım kafamı da takmayacakmışım ne güzel keşke yapabilsem...

slm kızlar. ne çok yazmışsınız hepsini okuyamadım. ben de işten çıkınca sağlık ocağına gittim test için. hemşire sırıtarak geç kaldın sabah 10 a kadar alıyoruz dedi. sinirim bozuldu. okul aksamasın diye gitmedim. keşke gitseydim yarın sabah gidicem artık. akşam 4 te çıkıyormuş sonuçlar. hayırlısı artık bakalım
bu arada hala adet olmadım. ama sanki olacakmış gibi ıslaklık hissediyorum. ha söküldü ha sökülecek sanki
ayyyyyy içim şişti valla. biri iyi bi haber versin artık :)

Selam bayanlar

aranıza katılmak istiyorum.ben de malum bebek aşkıyla yanıp tutuşanlardanım.15 aylık evliyim.ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı,
şimdi de ilk kez klomen kullandım ve çatlatma iğnesi vurundum.sizler de kullandıysanız bu yöntemi, bi sorum olcaktı size.
iğne vurulduktan 10 gün sonra doktorum progesteron tahlili istedi.5. gündeyim ben daha.bu tahlili neden istemiş olabilir ki?
merak ettim,netten de bulamadım. genelde iğneden 10 gün sonra gebelik testi yapılıyor diye biliyorum.

cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

Allah'ım cümle bebek isteyenlere hayırsıyla nasip etsin inşallah

puregon 300 ben kullancam ama nasil bilmiyorum igneleri aldim bekliyorum adet olmayi isde

offf catlicamm niye ozel hastane yok kii hem 9 is basi yapmayip birde 10 da son mu veriyolar kan almaya offff

hoşgeldin canım düşüğün için üzüldüm bende aynı şeyi yaşadım progesteron testi adetin 21. yada 22. günü yapılıyor canım yumurtanın çatlayıp çatlamadığını ve yumurta kalitesini gösteriyor

inş bebeşimi sağlıcakla kucağına alırsın valla hiç duymadım öyle bir test istendiğini. ama progestan bebeğin tutunmasını sağlıyor. sen düşük yapmışsın bir kez. doktor progestan seviyene bakıp eksiklik varsa takviye yapacaktır belki bebiş sıkı sıkı tutunsun düşmesin diye :)) tabi bunlar benim tahminim

yumurtanin catlayip catlamadigini olcuyor ins.sonuc iyi cikar

cevabın için sağol canım.klomenle yumurtalarım gelişti zaten.21.4 mm olmuştu.ovitrelleyi de vurundum.yani yumurtamın çoktan çatlamış olması gerekmiz mi?

sağol canım.progestan rahmi yumuşatıp kalınlaştırdığı için bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyor evet.artık sorunlarımızı çözmek için okuya okuya doktor kadar olduk yaa.

hakkımızda hayırlısı rabbimden.

canım bazı kişilerde yumurta büyüsede çatlamıyor bu testle çatlayıp çatlamadığı ve kaliteli olup olmadığı ortaya çıkıyo canım

puregon 300 ben kullancam ama nasil bilmiyorum igneleri aldim bekliyorum adet olmayi isde

offf catlicamm niye ozel hastane yok kii hem 9 is basi yapmayip birde 10 da son mu veriyolar kan almaya offff

Canım daha önce yumurtan hiç gelişmemişti sanırım seninde doğru mu hatırladım.Birde iğneyi zor bulmuştun gibi.

Canım daha önce yumurtan çok fazla gelişmemişti sanırım seninde doğru mu hatırladım.Birde iğneyi zor bulmuştun gibi.

Az önce mynette bi haber okudum kadın erken menepoz nedeniyle hastaniye gidiyor 7,5 aylık hamile olduğunu öğreniyor 42 yaşında bir kadın 3 yıllık evliymiş
bu hafta içi bi haber daha okumuştum kadın çocuk tedavisi görüyor hastaneye giderken araba çarpıp ölüyor ve elinde gazete çocuğu için canını feda eden anne diye
allahım mucizen büyük mücize yaşayanlardan eyle bizi bizede hayırlı bir evlat nasip et

evet ya sinir oldum bende. dün söylemiştim ya hastane roman mahallesinin göbeğinde diye. tek başıma gitmeye tırsıyorum açıkçası. ama eşim bu gece gelecek .ona söylicem acile gidelim bari. bizimki de acil durum bence. kan testi isteyince acildeki hemşire uzaylı görmüş gibi bakıyor ama

amin canım amin inşallah Allah mucizelerinden bizede birer evlat bağışlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…