klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Merhaba bayanlar
sizlerin tecübelerinden yararlanmak istedim topiğinize girip.bende 1 senedir istiyorum bebiş sahibi olmayı ama malesef olmadı dr.lar hep 1 sene beklememizi söyledi şuabtta ancak başladık sebeplerini araştrımaya.hormon testlerini yaptırdık progestarınım sınırda çıktı geçen hafta hsg çektirdim sağ tüpüm tıkalı sol tüpüm açıkmış,bir de poliskistik var bende yok yok anlıycağınız eşmin sperm durumu çok iç acıcı değil o da sınırda daha düşüktü ilaç içerek yükseldi.şimdi dr.um adet olmamı beklememizi söyledi klomen vericekmiş ilk ay yumurta takibi yapıcak eğer olmazsa aşılama o da olmazsa tüp bebeğe yönlendiricez seni dedi.pek iç açıcı konuşmadı tek tüpün kapalı olduğundan şansın %50ye düşüyo zaten aşılama yaparken bile spermlerin hangi tüpe gideceiğini bilemeyiz falan filan sinir oldum ama napalım umutla deniycez beklicez..

hosgeldin aramiza ins klomen ise yarar

Bende bugün doktora gideceğim.Pazartesi 13.gün 11 mm di bugün 16. gün acaba benim kide acaba büyümüşmüdür diyorum yazılanları okudukça.Ümitlenmek istemiyorum sonu hüsranla bitiyo.Her dr çıkışı yıkım her ay aynı şeyler yaşıyorum

hoşgeldiniz arkadaşlar kesinlikle katılıyorum hayat kesinlikle 2 kişi geçmiyor insan evde bi ses istiyor benim apartmanda tek çocuğu olmayan benim altım üstüm yan dairem hepsi 3 sene içinde arka arkaya doğurdular karşı komşum 4 . yü doğurdu ve korunurken oldu hamileymişim hiç istemiyodum dedi surat ifadesini görmeniz lazımdı bazen günaha giriyorum ya

valla dışarda işim var.onları halletmem lazım.ütü var onları yapmam lazım.ama canım hiç istemiyor

aynen bende öyle insanları görünce içim bir fena oluyor biz okadar isterken onların istemeden oldu demesi içimi burkuyo ama nasipten ötesi yok

canım moralini bozma ama çok büyük beklentiylede gitme bence ama moralde önemli gerçekten ben 2 ay denedim çok stres yaptım büyümedi yumurta

ya canım ümitlendirmek istemem ama hamile olabilirsin...ben de yaklaşık 3 aydır klomen kullanıyorum bu belirtilerin hiç biri olmadı inşallah HAMİLESİNDİR...

ya canım ümitlendirmek istemem ama hamile olabilirsin...ben de yaklaşık 3 aydır klomen kullanıyorum bu belirtilerin hiç biri olmadı inşallah HAMİLESİNDİR...

kısmet cnm.bekliyoruz bakalım.olmasamda üzülmem.hamileysem büyük sürpriz olur

yosunnnnnn yakaladım seni sende durum ne inşallah gelmemiştir adetin
Canım sabah çok karnım ağrıdı. Ağrı kesici aldım.. az önce kahverengi+pembe karışımı akıntı geldi...sanırım regl oluyorum:18: inşallah hamilelik bu ay sizlere nasip olur benim bu ay da olmadı..

bende dün adet oldum canım bekleyen arkadaşlara nasip olur inşallah bu ay bize uğurlu gelmedi

bende dün adet oldum canım bekleyen arkadaşlara nasip olur inşallah bu ay bize uğurlu gelmedi

kafandan atarsan olur diyorlar...ama nasıl düşünmeyeceğim ki...her ay doktora gidiyorum...sonuçta tabi ki beklenti içinde olacağım okulumuzda 5 hamile var...gel de üzülme

kafandan atarsan olur diyorlar...ama nasıl düşünmeyeceğim ki...her ay doktora gidiyorum...sonuçta tabi ki beklenti içinde olacağım Okulumuzda 5 hamile var...gel de üzülme

aynen öyle kafadan atmak bencede mümkün değil bide öyle hamileleri gördükçe insan iyce takıyor allah bizlere bol bol sabır ve sonrada sabrımızın mükafatını versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…