klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Sagol canim sen yoktun bir aralar ne yaprin ne ettin

Rahim filminden sonra ara vermiştim. Ramazan, tatil derken ara bitti ama sonuç yok. Çatlatma iğnesine başlıyacaktım. Doktorum adetin birinci günü gel dedi o da bayram tatiline denk geldi. Talihsizlik işte. Bakalım yarın randevum var ne diyecek. İğne verir mi bilmiyorum. Biraz gerginim. İğne yapmak fikri geriyor. :) Dualarını esirgeme ne olur.

ıgne derken catlatma ıgnesınden once ılac yada buyutme ıgnelerıyle buyutulmesı lazım ıgneden korkma ınana ben asılamalarda sımdıde tup bebekde hayatımda olmadıgım kadar ıgne oldum bu aksamda 2 tane catlatma ıgnesı vurucam artık

Allah yardımcın olsun. Gerçekten çok zor şeyler yaşıyoruz. Sabrın sonu selamet. İnşallah tutacak. O zaman çektiklerin bir hatıra olacak. :)
Orgametrildi galiba bir ilaç kullandım. Sonra iğne dedi. Büyütme iğnesi olabilir dediğin gibi. Doktora soramıyorum, çekiniyorum. Sizden öğreniyorum her şeyi. :)

valla o ılacı bılmıyorum canım o yuzden bısey dıyemıcem sor bence cekınme

Slm topik :))) sonunda geldim, sabrın sonu selametmiş ya da azmin zaferi mi desem
Ben yokken neler oldu ki acaba :44: İnş kaçırdığım bişey yoktur.

Kaptancım önce sana çoooook tşk ederim cnm, verdiğin bilgiler çok iyi oldu. Özellikle yemek için tavsiye ettiğin yerler süperdi. Eşim bayıldı, hala yemekleri sayıklıyor Erzurum evlerine de bayıldım gerçekten. Doğum öncesi bana çook iyi geldi

kız gezentek adını gorunce ınanamadım ne yapıyon umut nasıl

Ne yapyrsunuz kızlar?arzum hosgeldn tatlm cok özldm seni.deniz bende sedayi cok özldmama hc haber yok kötü bir sey oldugunu düsnyrm

Ne yapyrsunuz kızlar?arzum hosgeldn tatlm cok özldm seni.deniz bende sedayi cok özldmama hc haber yok kötü bir sey oldugunu düsnyrm

ıyı tup bebek topıgındekı arkıdıslerle kaynasıyorum

yemek yapıyodum ya cvp yazamadım sana sonra yazdım ama sen yazmadın arzum gelmısde kacırdım kıl payı ıns. gırer bır daha erzurum gezmıs moral depolamıs sanırsam

sedaya kotu ne olmus olabılır kocoso yakalamıstır ve gırmesıne ızın vermıyodur dımı

Whatsaptan yakalandysa kötú olmustr diye düsnyrm.

ooyyyyyyyyyyyyyyyyyy kimler gelmişşş canım hoşgeldinnnnnnn kendini çok özlettinnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…