klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canımhos geldın.keskeerzurumda olsaydımne ıyı olurdu ben gezdırırdımsızı. ama bılgılerın ıse yaradıgınada sevındım :) dogumdan sonra gelırsın ınsallah ozaman umutla gezerız :)

dunku msjların dusmus hatun haberın yok

ben tup bebek asamasındayım

evet ya gecmıse goz atayım ederken gordum :)ıyı bakalım haber veremıyorum dıye uzuluyordum ama net buldum cok sukur:) kız salı toplanıyormus masallah hadı bakalım... yumurtalar guzel demek kı 18i gecmıs olmalı. ilişki yumurta toplamadan 3 gun once olması gerekıyormus haberın olsun. bız bılmıyorduk 4,5 gun once oldu bızde dr sorun olmaz dedı

dunku msjların dusmus hatun haberın yok

ben tup bebek asamasındayım

ben 5 ay klomen serophen içtim bıraktım tedaviyi başka şehre taşındık tekrardan başlamak istiyorum ama bende hiç uğraşmadan tüp bebek isteyeceğim doktordan sanırım bakalım o ne diyecek aşılamayla uğraşmak istemiyorum ama bilmiyorum işte kafam karışık işte sen aşılama yaptırdın mı

hımm bızımkınede dun dedıler ama bana yasak yumurtalara zarar verebılırmıs

ben rapor cıkardım canım mecbur 2 asılama sartı var

arzu hgeldin cnmmmm.özlettin kendini

deniz salı günü için dualarımdasın cnm.inşallah bu sürecin sonunda hep beraber sevineceğiz burda.

hülya hoşbulduk cnm.
kaptanelif dün akşam telden de bağlanabilmişsin merak etmehoşgeldinnnnn

elocan,güldeniz ve kaptan:13::13::13:

kızlar ne zamandır sayfamız çokk durgun.hamişimiz yok yaa uzun zamandır.bi duaya falan mı başlasak hepimiz için.önce denizle başlayalım sonra tedavi sürecimize göre devam ederiz.

kız gezentek adını gorunce ınanamadım ne yapıyon umut nasıl
valla bi gezdim ki sorma , valla bu aralar umut eren çok fenalık ediyor. Sabah 4-5 arası futbol antremanına bi başlıyor 7-8 e kadar devam ediyor :)) ama gerçekten uykudan uyandırıyor yani o kadar

bende bır yemek yedım bır yemek yedım catlıcam offf
Afiyet olsun
Ne yapyrsunuz kızlar?arzum hosgeldn tatlm cok özldm seni.deniz bende sedayi cok özldmama hc haber yok kötü bir sey oldugunu düsnyrm
Hoşbulduk cnm, ben de özledim . İnş seda dan haber alırız , kötü düşünme
kız salı yumoşlar toplanacakmş, hayırlısı olsun cnm . İnş herşey yolunda gider

ooyyyyyyyyyyyyyyyyyy kimler gelmişşş canım hoşgeldinnnnnnn kendini çok özlettinnnnnnnnnnnnn
sağol cnm, ben de özledim. Nasılsın?

canımhos geldın.keskeerzurumda olsaydımne ıyı olurdu ben gezdırırdımsızı. ama bılgılerın ıse yaradıgınada sevındım :) dogumdan sonra gelırsın ınsallah ozaman umutla gezerız :)
İyi olurdu ama artık başka sefere, o zaman umut erenle geliriz inş

hımm bızımkınede dun dedıler ama bana yasak yumurtalara zarar verebılırmıs

ben rapor cıkardım canım mecbur 2 asılama sartı var

bende düşündüm ama baya uğraştırıcı geldi işim hayatta izin alamaz okadar süre keşke bizde çıkarttırabilseydik rapor

Hoşbulduk cnm, ben de özledim çok sizleri. Nasılsın?

kızlar ben çıkıyorum , uçak bileti alıcaz... Gene gelirim.

Kizlar bazi testler istediler eksikmis yarin tekrar gitcem hastaneye beni merak etmeyin yarin zk eksik test yapmiss

Umut dunya ya gelcek ya heyecan yapiyor tabii

Benmde toplama gunundn sonra ins.hersey yolunda gider canim cook korkularim var cook

ben varım hemen başlayalım derim. bu seferde tefriciye mi okusak ne dersiniz.... ama ona katılım fazlaolmalı galıba...

O kadar test yaptılar, hala mı eksik var :44:Ben de yarın dr gidip rapor alıcam , inş öğlene kadar biter işim.

Valla oyle dediler bende yarin hepsini bir daha goturcem. Eksik var dersede kan vercem esiminde tarihi gecmis cikti onlari yaptirdik baska yerde onu goturcem plama oncesi odegerleride gormeleri gerekiyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…