klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Gozun aydin canim.ins hersey yolunda gider.
Sagol canim dua et sen bu ay ara vermissin hayirlisi ilk 15 gun yok esim demissin ama ay 30 cekiyor ins.beklemedigin anda gelir bebisin
merhabalar.. bende sizlerle dertleşmek ve şuan olduğun durum içerisindeki stresten biraz olsun kurtulmak istediğim için buraya yazıyorum. 4 senelik mutlu giden bi evliliğim var ilk yıl içerisinde hiç çocuk düşünmedik 1 yıl sonra rahim ağzında aşırı derecede büyük bi yara ve iltihabım oldu 5 6 ay kadar dr kontrolü altındaydım yaram ilaçla geçmedi dondurdular snra dr a çocuk istediğimizi söledim rahim tüpü filmi çektirdim( benim için oldukça zor ve ağrılıydı çünkü filmi çektirmeden 5 dakka önce sakinleştirici ve ağrı kesici iğne yaptılar tabiki o an için hiç bi faydası olmadı bütün ağrıyı hissettim ertesi 2 gün kafam yataktan kaldırmadan yattım) benimle ilgili bi sıkıntı olmadığı anlaşılınca eşime spermiogram tahlili yaptırdık sonuç: azospermiydi.. çocuk sahibi olamayan çiftlerde öncelik erkeklerdedir ilk önce erkeğe tahlil yapılır çünkü erkeklere uygulanan test çok basit ve ağrısızdır ik önce benim canımı yakmaktansa eşime bakmayı deneselerdi belki bu kadar psikolojim bozulmıcaktı neyse eşimin azospermi olduğunu öğrenince baya araştırmalar yaptık tek çare tüp bebekti geçen sene bahçeci umut tüp bebek merkezinde ilk denememizi yaptık hastane evimize oldukça uzak mesafedeydi tüp bebek yaptıranlar bilirlerki sürekli kontrol altında olmalısın kaç kere gittimizi hatırlamıyorum ayrıca iğnedende aşırı derecede korkan biriyim ağlaya ağlaya yaptırdım iğnelerimi o kadar çok istiyordum bi evlat sahibi olmayı ama olmadı sonuç negatifti hastanenin başıma yıkıldığını deli gibi günlerce ağladığımı hatırlıyorum üstünden 8 9 ay geçti üzüntüm hafiflemişti tekrar denemek istedik yine aynı acılara göğüs gerdim dondurulmuş embriomuz olmadığı için aynı işlem en baştan uygulandı 3 gün önce transferim gerçekleşti ayın28de kan tahlilim var ve günler geçmiyor hep dua ediyorum bu sfer olmazsa yıkılmaktan bidaha kendime gelememekten korkuyorum Rabbim böle bi acıyla kimseyi sınamasın başına gelmeyen anlamaz herkes anladığını söler ama bakarsın çoluk çocukla kaplıdır etrafı.. neyse şimdi iş güç yapmadan sadece aralarda kalkıp evin içinde geziniyorum hep dinleniyorum Rabbim bi daha böle bi acıyla sınamaz inş. beni..dua edin arkadaşlar ihtiyacım olan tek şey dua..
Allah yardimcin olsun ins.tutar bu seferki benimde 4 yildir olmuyor. İlk tup bebek denemem olcak anadoludan avrupa yakasina geciyorum kont.icin gercekden zor ama insallah odulumuzu aliriz
Rabbim her isteyene nasip etsin insallah..
Bu topikte de ilk tup bebek denemesi basarili olmayanlar var
Ilk kez tup bebek yaptiracaktim olanlar da..
Rabbim yardimciniz olsun..

Elocan,
Bilmiodum hep geciktigini.
Gecen ay gununde oldu gibi bsi yazmissin
Ordan yorum yaptim cnm
Nasip..Allah buyuktur.

Mirayada,
Inan yazarken bile zor AMA
Sabretmek ve dua etmek gerek..
Elden ne gelir..
Rabbim isyandan korusun..

Deniz,
Cok sevindim
Insallah transfer haberlerini de paylasacaksin yakinda Canim..

Sedadan haberi olan var mi
Oyku de gorunmuyo
Arzu selamsoylemis bizlere AMA cok ozletti o da.
Zeynep kacinci ayina girdi acaba..napio..

Kizlar benim bulantilar dewam edio ..
Aksam yemegi olarak sadece haslanmis patates yiyebildim
Bel agrilari eklendi 2 haftadir da..
Sadece dogurmak degil zor olan
Inanin gebelik de zaman zaman zor..
Rabbim hayirli ve saglikli gebelikler ver die de dua edin..
Bugunumuze Hamd ve şükür olsun
Rabbim isyana girmekten hepimizi korusun
Ve kaldiramayacagimiz yuk vermesin insallah..

Seninde hamileligin zor geciyor canim ama inan hamile kaliyim ben hepsine raziyim

Bol bol dua et canim

15 gun falan ayri kalcaz bu ay olmasi imkansiz yani.hayirlisi bakalim napalim
15 günden sonrasını iyi değerlendirin canım
Rabbim her isteyene nasip etsin insallah..
Bu topikte de ilk tup bebek denemesi basarili olmayanlar var
Ilk kez tup bebek yaptiracaktim olanlar da..
Rabbim yardimciniz olsun..

Elocan,
Bilmiodum hep geciktigini.
Gecen ay gununde oldu gibi bsi yazmissin
Ordan yorum yaptim cnm
Nasip..Allah buyuktur.

Mirayada,
Inan yazarken bile zor AMA
Sabretmek ve dua etmek gerek..
Elden ne gelir..
Rabbim isyandan korusun..

Deniz,
Cok sevindim
Insallah transfer haberlerini de paylasacaksin yakinda Canim..

Sedadan haberi olan var mi
Oyku de gorunmuyo
Arzu selamsoylemis bizlere AMA cok ozletti o da.
Zeynep kacinci ayina girdi acaba..napio..

Kizlar benim bulantilar dewam edio ..
Aksam yemegi olarak sadece haslanmis patates yiyebildim
Bel agrilari eklendi 2 haftadir da..
Sadece dogurmak degil zor olan
Inanin gebelik de zaman zaman zor..
Rabbim hayirli ve saglikli gebelikler ver die de dua edin..
Bugunumuze Hamd ve şükür olsun
Rabbim isyana girmekten hepimizi korusun
Ve kaldiramayacagimiz yuk vermesin insallah..
İki aydır gününde oluyodum ama oda az az geliyodu...herzaman geçikiyo canım ama bu kullandığım ilaçlardan sonra dengem iyice bozuldu...İnşallah hepimizin nasibinde tez zamanda anne olmak vardır :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhabalar.. bende sizlerle dertleşmek ve şuan olduğun durum içerisindeki stresten biraz olsun kurtulmak istediğim için buraya yazıyorum. 4 senelik mutlu giden bi evliliğim var ilk yıl içerisinde hiç çocuk düşünmedik 1 yıl sonra rahim ağzında aşırı derecede büyük bi yara ve iltihabım oldu 5 6 ay kadar dr kontrolü altındaydım yaram ilaçla geçmedi dondurdular snra dr a çocuk istediğimizi söledim rahim tüpü filmi çektirdim( benim için oldukça zor ve ağrılıydı çünkü filmi çektirmeden 5 dakka önce sakinleştirici ve ağrı kesici iğne yaptılar tabiki o an için hiç bi faydası olmadı bütün ağrıyı hissettim ertesi 2 gün kafam yataktan kaldırmadan yattım) benimle ilgili bi sıkıntı olmadığı anlaşılınca eşime spermiogram tahlili yaptırdık sonuç: azospermiydi.. çocuk sahibi olamayan çiftlerde öncelik erkeklerdedir ilk önce erkeğe tahlil yapılır çünkü erkeklere uygulanan test çok basit ve ağrısızdır ik önce benim canımı yakmaktansa eşime bakmayı deneselerdi belki bu kadar psikolojim bozulmıcaktı neyse eşimin azospermi olduğunu öğrenince baya araştırmalar yaptık tek çare tüp bebekti geçen sene bahçeci umut tüp bebek merkezinde ilk denememizi yaptık hastane evimize oldukça uzak mesafedeydi tüp bebek yaptıranlar bilirlerki sürekli kontrol altında olmalısın kaç kere gittimizi hatırlamıyorum ayrıca iğnedende aşırı derecede korkan biriyim ağlaya ağlaya yaptırdım iğnelerimi o kadar çok istiyordum bi evlat sahibi olmayı ama olmadı sonuç negatifti hastanenin başıma yıkıldığını deli gibi günlerce ağladığımı hatırlıyorum üstünden 8 9 ay geçti üzüntüm hafiflemişti tekrar denemek istedik yine aynı acılara göğüs gerdim dondurulmuş embriomuz olmadığı için aynı işlem en baştan uygulandı 3 gün önce transferim gerçekleşti ayın28de kan tahlilim var ve günler geçmiyor hep dua ediyorum bu sfer olmazsa yıkılmaktan bidaha kendime gelememekten korkuyorum Rabbim böle bi acıyla kimseyi sınamasın başına gelmeyen anlamaz herkes anladığını söler ama bakarsın çoluk çocukla kaplıdır etrafı.. neyse şimdi iş güç yapmadan sadece aralarda kalkıp evin içinde geziniyorum hep dinleniyorum Rabbim bi daha böle bi acıyla sınamaz inş. beni..dua edin arkadaşlar ihtiyacım olan tek şey dua..
İnşallah bu kez rabbim yüzünü güldürür. İnşallah hayırlı ve afiyetli bir evlat sahibi olursun. :)

Sagol canim dua et sen bu ay ara vermissin hayirlisi ilk 15 gun yok esim demissin ama ay 30 cekiyor ins.beklemedigin anda gelir bebisin
Allah yardimcin olsun ins.tutar bu seferki benimde 4 yildir olmuyor. İlk tup bebek denemem olcak anadoludan avrupa yakasina geciyorum kont.icin gercekden zor ama insallah odulumuzu aliriz.

Seninde hamileligin zor geciyor canim ama inan hamile kaliyim ben hepsine raziyim

Bol bol dua et canim
Canim benim dualarim seninle.daha gitmedi esim 3 gun sonra gitcek geldigindede vakit gecm8s oluyor hayirlisi tabi.

Selam kızlar telden girmeye çalışıyorum inşallah becere bilmisimdir ben hafta sonra gelecekim inşallah öpüyorum herkesi

ben yarın işe gidince dumur olcam zaten:KK1:nerdeyse 3 haftadır izinliyim.yarın inanılmaz yoğun olacak ama benim doktora gitmem lazım ultrason için.randevu bile almadım.nasıl kaçıcam işten bilmiyorum yaa:44:
Ohh güzel dinlendin canım...Evet yarın bankalar çok yoğun olur Allah yardımcın olsun...doktorun yakınsa hemen gidersin canım idare eder arkadaşların
canım o bızım hesapladıgımız gunler olmuyor genelde o yuzden esının donusunde de calısın sız

benı mı:KK9::KK9:
Senide senide :KK16::KK16::KK16:
hamile kalırsam size bu mujdeyı nasıl vercem bir cınlık düsünmem lazım:KK31:
hazırlıklı olalım buna...bakmışsın salı günü vermişim ben size bi :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:müjdesi :KK1::KK1:imkansız gibi ama neyse :KK52::KK52:

Ohh güzel dinlendin canım...Evet yarın bankalar çok yoğun olur Allah yardımcın olsun...doktorun yakınsa hemen gidersin canım idare eder arkadaşların

Senide senide :KK16::KK16::KK16:

hazırlıklı olalım buna...bakmışsın salı günü vermişim ben size bi :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:müjdesi :KK1::KK1:imkansız gibi ama neyse :KK52::KK52:

tabııı neden olmasın :KK12::KK12::KK12:

X