klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Gozun aydin canim.ins hersey yolunda gider.
Sagol canim dua et sen bu ay ara vermissin hayirlisi ilk 15 gun yok esim demissin ama ay 30 cekiyor ins.beklemedigin anda gelir bebisin
Allah yardimcin olsun ins.tutar bu seferki benimde 4 yildir olmuyor. İlk tup bebek denemem olcak anadoludan avrupa yakasina geciyorum kont.icin gercekden zor ama insallah odulumuzu aliriz

Seninde hamileligin zor geciyor canim ama inan hamile kaliyim ben hepsine raziyim

Bol bol dua et canim

15 gun falan ayri kalcaz bu ay olmasi imkansiz yani.hayirlisi bakalim napalim
15 günden sonrasını iyi değerlendirin canım
İki aydır gününde oluyodum ama oda az az geliyodu...herzaman geçikiyo canım ama bu kullandığım ilaçlardan sonra dengem iyice bozuldu...İnşallah hepimizin nasibinde tez zamanda anne olmak vardır

İnşallah bu kez rabbim yüzünü güldürür. İnşallah hayırlı ve afiyetli bir evlat sahibi olursun. :)

Canim benim dualarim seninle.daha gitmedi esim 3 gun sonra gitcek geldigindede vakit gecm8s oluyor hayirlisi tabi.

Selam kızlar telden girmeye çalışıyorum inşallah becere bilmisimdir ben hafta sonra gelecekim inşallah öpüyorum herkesi

ben yarın işe gidince dumur olcam zatennerdeyse 3 haftadır izinliyim.yarın inanılmaz yoğun olacak ama benim doktora gitmem lazım ultrason için.randevu bile almadım.nasıl kaçıcam işten bilmiyorum yaa:44:
Ohh güzel dinlendin canım...Evet yarın bankalar çok yoğun olur Allah yardımcın olsun...doktorun yakınsa hemen gidersin canım idare eder arkadaşların
canım o bızım hesapladıgımız gunler olmuyor genelde o yuzden esının donusunde de calısın sız

benı mı
Senide senide
hamile kalırsam size bu mujdeyı nasıl vercem bir cınlık düsünmem lazım
hazırlıklı olalım buna...bakmışsın salı günü vermişim ben size bi müjdesi imkansız gibi ama neyse

tabııı neden olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…