klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hamşlelik takvimine göre bebegım bugunbenımle olacak :)
allahım o gunlerı goster tez zamanda ınsallah ....

kızlar sarçoğlu her cuma trt 1 de oluyormuş. gecenhafta ızlemıstım. meger hercumaymış. adam onca sey soyluyor kı sasırıp kalıyorum. sıtesınde yazanlarıda okuyorum. şimdi düşük yapanları konuştu...

Hadi gözün aydın tatlim.ara bkalm ne diyeceklr

ayyyy haıylı olsun canım ... hadı bakalım yarın ıgnelere başlarsın artık :) ayyy bayram telaşı ıle de o ıgnelerın nasıl oldugunu anlamazsın bıle ben hele su ıgneler bır bıtse dıye cok heycanlanmıstım :) kontroller acısından zor olur belkı ... tatıl ama dr dusunmustur sanırım...

canım adetten önce hormonlar değişiyo ya o yüzden oluyo bende hem çok agresif oluyorum hemde aynen senin gibi sürekli ağlayasım geliyo ne zaman gidiceksin şimdi doktora canım

Hadi gözün aydın tatlim.ara bkalm ne diyeceklr
Yarin giticeemmm canim felaket agrim var
Yok canim bayramda calisiyolarmis sorun yok yani dr sormustum ben benim acimda da iyi oldu 9 gun tatil rahat rahat gidip donucem
canım adetten önce hormonlar değişiyo ya o yüzden oluyo bende hem çok agresif oluyorum hemde aynen senin gibi sürekli ağlayasım geliyo ne zaman gidiceksin şimdi doktora canım
Yarin canim bakalim ne dicek ins.kist vs.yoktur da baslarim

Kızlar başım felaket ağrıyor..
Burun akıntısı çabası..
Rabbim beterinden korusun
Allahtan tatile cikiyoruzzzzz....
Canim cok gecmis olsun dikkat et kendine.propolis diye bi hap var bi zarari yok diye duydum ama doktoruna sor tabi.sip diye kesitor.ari poleni sanirim.
Herkese günaaayyyydııınnn
Gunaydinn canimm
Herkese günaydın. . .
Gunaydin canim
herkese günaydın hayırlı sabahlar
Gunaydin canim.
Gunaydinnnnnn hayirli sabahlarrr hayirli cumalarr
Sanda hayirli cumalar gunaydin
Saglik acisindan kayip dusenler falan oluyo dedi hamilede risk artiyomus mantik bu bide 7saat ayaktasin oturmak yok oyuzden..
ya cok sisersem ilk aydan:):) bilmiyorum canim aslinda herkes calisiyo hamileyken ne degisiyo ki bilmiyorum
Canim bence korunma hem korunmazsan ve istemezsen olur diyolarya seninde belki oyle olacak.cocuk hep istedigin sey degilmiydi simdi vazgecme bence
günaydın hanımlar hayırlı cumalarrrrrrrrrrrr
Gunaydin.hAyirli cumalar
Valla adet olduguna sevinceyim aklima gelmezdi.simdidentedavin hayirli olsun
hamşlelik takvimine göre bebegım bugunbenımle olacak :)
allahım o gunlerı goster tez zamanda ınsallah ....

Ins canimm

Yarin giticeemmm canim felaket agrim var

Yok canim bayramda calisiyolarmis sorun yok yani dr sormustum ben benim acimda da iyi oldu 9 gun tatil rahat rahat gidip donucem

Yarin canim bakalim ne dicek ins.kist vs.yoktur da baslarim

hadi bakalım hayırlısı çok sevindim ya yoktur kist falan canım sen düşünme öyle şeyler şimdi

kızlar bende ekimde aşılama yaptırcam.. tecrübeli olanlar bana akıl verseniz.. bu gerçekten işe yarıyo mu?

bende bu ay yaptırıyorum sanırım ekim sonunu bulur.ama yumoslar büyürse.pko var bende .yumurta tembelliği ve çatlma sorunu.başkada bşyciğim yok ama olmadı 2 yıl oldu hala tık yok.

CANIM gözün aydın aydın adet olmuşsunnnnn şimdidennn tüp bebek hayırlı olsunnnnnnnnn yaaaaaa inşallah bu sefer o nazlı bebişin sana sımsıkı tutunurrrrrrrrrrrrrrr

kızlar bende ekimde aşılama yaptırcam.. tecrübeli olanlar bana akıl verseniz.. bu gerçekten işe yarıyo mu?
asılama ıle hamıle kalan arkadaslarımız var ama ben asılamaya cok umut baglanmaması gerektıgını dusunuyorum... sonucta dogal yolla olma olasılıgı ıle aynı ... bend eıkı sefer asılama yapmıs bırıyım ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…