klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Azalt ozaman canım biraz

Canım biz abimde uğurun kasalısını kullanıyoduk baya alıyodu çekmeceli hep bana az alıyo diye gelmiştir

aslında lıtre hacmıne bakınca aynı ıkısıde ama banada senın dedıgın gıbı kucukmus gıbı gelıyor. kasalılar kullanım konusunda bıraz daha zor. altta kalan yıyeceklerı almak ıcın hepsını cıkarman gerekıyormus. raflı bu yonden ıyı gıbı. aman ya karar veremedım...

benimde canım abur cubur çekiyo sehpadaki kesme şekeri tatlı gibi görüyorum heran saldıra bilirim :)

Azalt ozaman canım biraz

Kizlar ben cikiyom uyucam azcik

iyi akşamlar canım...
bende uzanayım biraz herkese iyi akşamlar

iyi geceler denizcik..

ben de çıktım kızlar. herkese iyiii geceler..

bu arada sedaoşş nerelerde yaaa. çok özledim onu da. çok merak ediyorum naptı acaba??

hepınıze ıyı geceler kızlar. ben burdayım. yarın sabah erken kalkıp su uyku sorununu kaldırcam ortadanınsallah. bu arda yarın baklava yapcam kısmetse:) sıze de gonderırım kırıze gırenlere duyrulur...

kaptan elocanın marifetli hatun ünvanını sana vermemiz için çabalıyorsun herhaldeeeşaka bi yana ellerine sağlık.bayramda bize kimse gelmediği için ben şeker bile almayacağım

ben 10 senedir çayı şekersiz içiyorum:44:şerbetli tatlıları hiç aramam.bayramda 1 tane bile yemem.favorim hep sütlü tatlılar.ama ekmek arası şeyleri seviyorum bi de kullandığımız ilaçlar,tatil derken uzunnnnn bir aradan sonra tartıda 75i gördüm.73ü geçmiyordum yaa sinirim bozuldu:18:benimde dikkat etmem lazım mutlaka.ben bi de glukofen içmiyorum ne zamandır.onun etkisi de çok büyük.tekrar başlayacağım bugün.o iştahı kesiyordu.

yok kız ben elocanın elıne su dökemem... benımkı ölesıne ugraş işte...:) ben cayı sekrsız ıcemem herhalde... gercı seker koymuyorum ıcıne ama yanında cıkolata ondan beter:)

Kızlar başım felaket ağrıyor..
Burun akıntısı çabası..
Rabbim beterinden korusun
Allahtan tatile cikiyoruzzzzz....

Gunaydin kizlar...benim Internet im bitti yazdiklarimi zor yolluyorum hizi dustu sf acamiyorum. ...paketim yenilenene kadar pek giremeyebilirim

Kizlar ben bebek fikrinden uzaklastim biraz ...ama hala kararsizim ...kursa hamileyken gidilmiyo basta amacim kafa dagitmakti ama suan bi hayale kapildim is olarakta belki yaparim diye bilmiyorum cok karisti aklim korunmam mi gerek yoksa klomeni bitirip asilamami yapmaliyim bilmiyorum. ..hamileyken kursa niye gidilmiyo onuda anlamadim ya zaten

Nekadar saçmaymış yaa sanki hamile olunca ne değişiyoki sen kendini kötü hissedersen zaten bırakırsınki kursu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…