klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

CANIM gözün aydın aydın adet olmuşsunnnnn şimdidennn tüp bebek hayırlı olsunnnnnnnnn yaaaaaa inşallah bu sefer o nazlı bebişin sana sımsıkı tutunurrrrrrrrrrrrrrr
sagol canım ınsallah hersey yolunda gıderde sonunda bızımle olur
oyyy altı üstü bir tepsı bırsey yaptım ama belim cok agrıyor sımdıde... cok sukur bıttı ya....

ben fıstıklı sevıyorum

antebli varmıdır aramızda

Deniz ben burdayimmmama esimi bekliom gelince sinemaya gircez.uzun zamandir bu kadar alisveris yaptigimi hatirlamiorummm.bir suru bisiler aldum hem kendime hem kocime

Deniz ben burdayimmmama esimi bekliom gelince sinemaya gircez.uzun zamandir bu kadar alisveris yaptigimi hatirlamiorummm.bir suru bisiler aldum hem kendime hem kocime

oh oh yee paraları bakalım keyıf senın bızde cıkcaz bırazdan mutfak alısverısıne 9 gun evdeyız ona gore guzel kahvaltılıklar falan alıyım soyle tatıl moduna gıreyım dedım

oh oh yee paraları bakalım keyıf senın bızde cıkcaz bırazdan mutfak alısverısıne 9 gun evdeyız ona gore guzel kahvaltılıklar falan alıyım soyle tatıl moduna gıreyım dedım

Ben cok mutluyum annem ve babm yanima grliyorlar bayrami beraber gecirecegiz..ilk defa buraya gelecek babam annem gelmisti ama

elıf gecen ay 10-12 yumurta vardı bekleyen bakalım bu ay kac cıkcak ıns.sorun cıkmaz:26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…