klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

gerçekten çok saçma peki nedenini söylediler mi ? Mantığı neymiş yani sende karnın iyice belli olana kadar söylemezsin hamile olduğunu :KK19::KK19:
Saglik acisindan kayip dusenler falan oluyo dedi hamilede risk artiyomus mantik bu bide 7saat ayaktasin oturmak yok oyuzden..
Bencede hemen söylemezsin hamile olduğunu bence kursuda tedavinide bırakma
ya cok sisersem ilk aydan:):) bilmiyorum canim aslinda herkes calisiyo hamileyken ne degisiyo ki bilmiyorum

Temizlik yapıyorum 1-2 saat içinde evden çıkıcaz kayınpederime gidicez işleri yetiştirmeye çalışıyorum ara öğünümü yerken bi bakayım arkadaşlarıma dedim :KK55::KK55::KK55:

günaydın kızlaaaar nabersiniz? bayramda geliyor telaslar basladı yolculuk yapacak olanlar; Hayırlı yolculukklar....yavas gidin.evde olcakalar kurban kesip yorulacaklar Allah kolaylık versin.insallah yorulmayız kaynana evlerinde:) herkesi öpüyorruuuuuum.....

elocan yolun açık olsun.bankayı niye arıyorsun hayırdır?444 lülere bağlanman zor:KK47:
Sağol canım...taaa haziranda kredi kartımın süresi doldu yenisini yolladılar ama elime ulaşmadı şubeye istedim orayada gelmedi yeni kart başvurusunda bulundum oda henüz gelmedi...aradım telefonumdaki tl bitti beklerken evden arıyorum hat düşmüyo bile...kuryenetle çalışıyoruz demişti geçen gün aradığımda eşime kuryenin numarasını verdim sivastaki şubesinin numarasını alsında bi sorsun bakalım nerelerde kartım acaba yine
Hm hayirlisi olsun sen hazirlikli gt o zaman tahlillerini falan al
eve gelicem canım Ankaradanda istanbula geçicez mecbur uğrayıp abimlere falan yaptıklarımı alıcam yanıma :KK66:

Kızlar başım felaket ağrıyor..
Burun akıntısı çabası..
Rabbim beterinden korusun
Allahtan tatile cikiyoruzzzzz....
geçmiş olsun canım
Herkese günaaayyyydııınnn :KK16::KK16::KK16:

Herkese günaydın. . .

herkese günaydın hayırlı sabahlar

Gunaydinnnnnn hayirli sabahlarrr hayirli cumalarr

gunaydın kızlar... hayırlı cumalar...

Kızlar aşılama olalı 8 gün oldu heyecandn ölecegim agrılarım var ama adet agrısı gibi affffffffffffffffffffffffffff ölecegim ne olur dua edin bana kafayı yememek elde degil rabbim herkese versin inşallah

Kizlar ben bebek fikrinden uzaklastim biraz ...ama hala kararsizim ...kursa hamileyken gidilmiyo basta amacim kafa dagitmakti ama suan bi hayale kapildim is olarakta belki yaparim diye bilmiyorum cok karisti aklim korunmam mi gerek yoksa klomeni bitirip asilamami yapmaliyim bilmiyorum. ..hamileyken kursa niye gidilmiyo onuda anlamadim ya zaten

ya ben kendı yasadıklarımı dusununce bence korunma ya ... belkı ılacı ıgneyı bırak ama korunma bence. rabbımın ne zaman verecegı bellı olmaz.... bak olsun dıye ne kadar ugrasıyoruz...nacizane...

Slm kizlar ben temizlik yapiyorum bir ara agladim agladim sonra wc girdim adet olmusum hemde sikirsikir geliyor ne fark ettim biliyomusunuz ne zaman adet olsam ogrenmeden once agliyorum ve adet oluyorum birde tatli krizine giriyorum neyse hastaneyi ariyim ben

ya ben kendı yasadıklarımı dusununce bence korunma ya ... belkı ılacı ıgneyı bırak ama korunma bence. rabbımın ne zaman verecegı bellı olmaz.... bak olsun dıye ne kadar ugrasıyoruz...nacizane...

Bilmiyorum ki canim sonucta 2 yila yakin oldu olsa olurdu diyorum heralde denerim hic bisey kullanmadan daha esimle kobusamadim o nr dusunuyo bilmiyorum

X