klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hiçbir fikrim yok..hislerim bünyamin bey diyor..ne dersin?

hiç farketmez ıkısıne de gıden memnun... zaten bırı olmasa dıgerı bakıyor. mesela ben bunyamın beyın hastasıydım yumurtaları o tapladı ama trasferı yakup bey yaptı. bunyamın bey semınerdeymıs ... fark etmez ama ben bunyamın beyı daha sıcak kanlı buluyorum. yakup bey bazen sınırlı olabılıyor bırzcık :)

ben bi bünyamin beye gideyim bakalım...izlenimlerimi paylaşırım..artık burdayım kurtuluşunuz yok :)

arkadaşlar..hepinize iyi akşamlar.ben çıkmalıyım şimdi yine görüşürüz..
sizinle tanışmak güzel..muhabbet ve paylaşmak da güzel olacak..
hemşerim elif:) görüşürüz canım

ben bi bünyamin beye gideyim bakalım...izlenimlerimi paylaşırım..artık burdayım kurtuluşunuz yok :)

bız hep burdayız... ınsallah sende kalıcı olursun:) ısmın lıstemıze eklenır hamış haberlerın gelır ... banada eşlık edersın... kızların cogu burda ıstanbuldan ... bakalım sabırla beklıycem en son ayın 25ini beklerım artık adet ıcın....

kızlar derın dondurucu kullanan var mı. hangı marka... raflı mı kasalı olanlar mı dersınız... bır tane almayı dusunuyorum da....aklımda bosch un raflı olanı var ama ugurun orta boy kasalı olanı daha mı genıstır acaba.... bılemedım ya

annemlerde yeni aldı. arçelik aldılar. özellikle raflı olsun istediler. diğerinı kullanmak daha zor olur diye. bence de daha pratik raflılar. annemler üstüne de mini fırını koydular. diğer türlü üstüne bişey koyamazsın. çok yer kaplayabilir. tabi en iyi ugurun diyorlar.

Canım biz abimde uğurun kasalısını kullanıyoduk baya alıyodu çekmeceli hep bana az alıyo diye gelmiştir

evet. ama henüz atanamamış olanından ((

kız sen tam erzurumlu olmuşsun
evet ya körle yat şaşı kalk:)
dikkat et şekerine

seker bızım sulalede ırsı aslında ama cok sukur... sımdıdlık bır sıkıntı yasamadım. ama kılolu oldugum donemlerde tansıyonum yukselırdı daha yırmılı yasların basıydı... ama zayıflayınca kalmadı allahtan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…