klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

selam kızlar bende çatlatma iğnesi yapılalı 18.günüm hala bende regl yok 15.gün idrar testi yaptım çıkmadı eğer gebelik yoksa neden regl olmadım normalde 14,15, gün olunca olması gerekmezmi dünde adet tarihim di adet günümü bekledim yine olmadım sizce neden böyle oldu tecrübelerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim :18::18::18::18::18:

selam kızlar bende çatlatma iğnesi yapılalı 18.günüm hala bende regl yok 15.gün idrar testi yaptım çıkmadı eğer gebelik yoksa neden regl olmadım normalde 14,15, gün olunca olması gerekmezmi dünde adet tarihim di adet günümü bekledim yine olmadım sizce neden böyle oldu tecrübelerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim :18::18::18::18::18:

Ben 18. Hatta 19.gun olmustum.hayal kirikligi olmustu benim icin.su an kan testi yaptirmani tavsiye ederim.kesin sonucu ogrenirsin

Ben 18. Hatta 19.gun olmustum.hayal kirikligi olmustu benim icin.su an kan testi yaptirmani tavsiye ederim.kesin sonucu ogrenirsin

aslında idrarar sonucuna kadar bir beklentim vardı ama şimdi yok şimdi neden bukadar sürdü bir önceki çatlatma iğnesinden 15.gün adet olmuştum acaba kist olma ihtimali varmı teşekkür ederim canım ilgin için

Öncelikle geçmiş olsun diliyorum. Yapılan tedavi ve sonuç değerlendirmesi beni çok şaşırttı. Normalde CMV IgG’nin pozitif olması sizin geçmişte bu virüsle karşılaştığınızı ve vücudunuzun bu virüse karşı doğal olarak aşılandığını göstermektedir. Ve eğer gebe kalırsanız gebelik süresince bu virüsle karşı karşıya geldiğinizde sizi ve bebeğinizi bu virüse karşı korumaktadır. Önemli olan konu eğer CMV IgG’niz negatif ve gebelik süresince CMV IgM’iniz pozitif olursa o zaman bebekte enfeksiyon olasılığı araştırılmalıdır. Birçok hastalıkta örneğin, hepatit gibi virüslerde biz hastaların aşılanmasını arzu ederiz. CMV IgG’nin pozitif olması bundan sonraki gebeliklerinizde herhangi bir problem yaratmayacağı gibi, bir yerde koruyucu özelliği de mevcuttur. Daha fazla bilgi için randevu alarak gelmeniz daha uygun olur.

Sanırım bir yanlışlığınız var. Kadın Doğum ve Enfeksiyon uzmanları bu konuda mutlaka size açıklama yapmışlardır.
Benim de içim ferahladı , inş dr un da çok güzel şeyler söylicek. Güzel haberlerini beklicez.
Kızlar elifyeşiller hastaymış grip olmuş evde yatıyomuş haberiniz olsun....
Geçmiş olsun kuzuma ya, inş hemen iyileşir
Günaydın kızlar.aksam eve geldik,ben bir üsü bır titre. ..yutkunamyrm bogazim kizarmiş sısmis.aksam esim acılı çorba yaptı onu ictm sıck suya limon sıktı onu ictm,öyle uyumusum ,şimdi uyandm ses falan kalmamis . . .
Geçmiş olsun cnm, tavuk çorbası yapaydı eşin sana
Selam kizlarrrrr

bugun tatilimiz bitti.geri donus icin beklioruz.allah izin verirse saat 11 gibi evimizde olcaz.simdi oteldeyiz.

Evet benim akintim koyulasti.kasiklarim cok agrio.geldi gelecek benimkiler.cok sukur yaaa valla ilk kez regl.olmayi istedim uzun bir aradan sonra.bat 8 kasim falan olur

deniz hayirli olsunnnn

elocann hemen panikleme.doktorun bi gorsun sonuclari
sağ salim evine ulaşman dileğiyle cnm

Kan testi yaptırmanı tavsiye ederim, kesin sonuç

aslında idrarar sonucuna kadar bir beklentim vardı ama şimdi yok şimdi neden bukadar sürdü bir önceki çatlatma iğnesinden 15.gün adet olmuştum acaba kist olma ihtimali varmı teşekkür ederim canım ilgin için

İgnenin etki etmedigi durumlar oluyor tabiki.kist olma ihtimali yok denemez.bence kan testi yaptir belirsizlikten kurtul

Cnm genelde 24 haftalıktan itibaren hissetmen başlar demişti dr , merak etme sonraları o tekmeler seni uykundan bile uyandırıyor cnm, şimdi keyini çıkar :)) benimki sabah 4-5 arası kalkıyor hep , uyu uyuyabilirsen

Arzum

Ben 20. Haftadan cok once hissettim de dedigin gibi simdi uyaniyorum her sabah tekmelerle rabbim butun olmayanlara nasip etsin bu duyguyu

Hulya

Sen de hissediyorsundur da anlamiyorsundur biraz daha guclensin hissedersin insallah

Deniz

Nisaniniz hayirli olsun Allah mesut etsin insallah
kızlar içimi rahatlattınızzzzz inşallah bi sorun olmazzzzzzzz

Günaydın kızlar.aksam eve geldik,ben bir üsü bır titre. ..yutkunamyrm bogazim kizarmiş sısmis.aksam esim acılı çorba yaptı onu ictm sıck suya limon sıktı onu ictm,öyle uyumusum ,şimdi uyandm ses falan kalmamis . . .
canım çok geçmiş olsunnnnnnnn
aysuncum sağ salim evine ulaşırsınnnnnnnn

merhaba arkadaşlar bende yenı katılıyorum aranıza, 2 kez klomen kullandım. ilk kullanısımdan sonra doktor kontrolde gebelık yok dedi meğer kimyasal gebelık geçirmişim sonradan anladık. 2. kez klomen kullandm bu ay ve ovitrelle çatlatma iğnesi ama dün lekelendım bugunde reglim geldi hüngür hüngür ağlıyorum. 2 bucuk sene belara doğum kontrol kullandım oyuzden mı adet düzensizliğim bilmiyorum. pko lu da değilim ama çok çaresizim çok. Allah hepinizin derdine derman versin. Acil şifalar hepimize. Tavsiyesi olan arkadaşım var mı doktor ya da ilaç???

Bu ne sessizlik yahuuuuuu.nerelerdesinuz kizlarrrrrrr

silverenz ben 3 basarisiz klomenden sonra gecen ay hsg cektirdim.sol tupte yapisiklik cikti ve o esnada basincla acti doktorum.eger hsg cektirmediysen mutlaka onu aradan cikart.ayrica esin sperm testi yaptirdi mi?

Ben önceden bakmistim canim.:26:
Kiz cikmisti
Ama yaşımı bu yıla göre yazmıştım
:26: Bi arkadaş dogumun seneye olacağı icin bi yas buyuk yazman gerekirdi dedi
canım o dogum yılı ıle degılde cın takvımı bızden ılerıde bız onların takvımıne gore daha gencız . bu sıte otomatık hesaplıyor ondan yazdım:)
Kızlar Merhaba. .benim çatlatma iğnesinden sonra 4.gunum..acaip sol tarafında kasık ağrısı var.sabah kalktığımda baş dönmesi mide bulantısı ilacın etkisi mi bu sizce?

iğnenin etkisi olabılır bende de olmuştu...

selam kılzar. bugun bızım ızın gunumuzdu bende esımle vakıt gecırdım.:) alışveriş yaptım yıne :) kaç zamandır maşa istiyordum. benım saclarım uzun ama hıc bakımlı degıldır. burda gacılar bır bakıyor kendılerıne masallahları var bende heves ettım. :KK1::KK1::KK1: narenciye sıkacağı aldım bırde malum herkes hastalanmaya basladı bende taze meyve suyu ıyı gelır dıye dusundum. tavsıye ederım... anne adayları dıkkat edelım kendımıze.
hafta sonu sessızdı bugunde ben yokum dıye yazmamısınız:KK34::KK34::KK34: aferın benim düsünceli arkadaşlarım:KK1::KK1::KK1::KK1:
şimdide çay koydum ocaga . aman bır souk kı sormayın her yer bembeyaz olmuş kış gelmiş meger....

selam kılzar. bugun bızım ızın gunumuzdu bende esımle vakıt gecırdım.:) alışveriş yaptım yıne :) kaç zamandır maşa istiyordum. benım saclarım uzun ama hıc bakımlı degıldır. burda gacılar bır bakıyor kendılerıne masallahları var bende heves ettım. :KK1::KK1::KK1: narenciye sıkacağı aldım bırde malum herkes hastalanmaya basladı bende taze meyve suyu ıyı gelır dıye dusundum. tavsıye ederım... anne adayları dıkkat edelım kendımıze.
hafta sonu sessızdı bugunde ben yokum dıye yazmamısınız:KK34::KK34::KK34: aferın benim düsünceli arkadaşlarım:KK1::KK1::KK1::KK1:
şimdide çay koydum ocaga . aman bır souk kı sormayın her yer bembeyaz olmuş kış gelmiş meger....
Artık topiğin tadı kalmadı :KK50::KK50:

canım hayırlı olsun güle güle kullan bende sıkacak aldım çok memnunum

Artık topiğin tadı kalmadı :KK50::KK50:
aynen hiç tadını almamışşş çok sıkıcııııııııııııı

elif gelmiş.... kız ne yaptın bakım nasıl gıdıyor. ahhh angara angara güzel angara seni bekliyor her bahtı kara....

bende gıtcem ankaraya belki....

dKızlar anca geldik eve...doktor sonuçlarıma baktı testestronun yüksek çinkon yüksek şekerin yüksek saydıda saydı sonra diyet yapman lazım dedi bayramda gidip üç kilo alıp gelme dedi diyetisyene yönlendirdi...gliforu sordum şekerim yüksekse kullanayımmı diye daha dur dedi daha değil dedi bazı testlerim henüz çıkmamış cuma günü öğleden sonra çıkıcakmış onlarda bi çıksın dedi...sen ayramdan sonra 22 ekimde gel dedi...
Diyetisyene gittim 72,5 kiloyum hedefimiz 57 miş benim hedefim değil ama doktorun hedefi :)
yarın akşama bilet bulabilirsem inşallah eve dönücem...

heee bide dr düşük yaptınmı dedi sanırım sabah bahsettiğim değerimden dolayı..betam 107 çıktı iki gün sonra 1 düştü dedim tamam dedi...

dKızlar anca geldik eve...doktor sonuçlarıma baktı testestronun yüksek çinkon yüksek şekerin yüksek saydıda saydı sonra diyet yapman lazım dedi bayramda gidip üç kilo alıp gelme dedi diyetisyene yönlendirdi...gliforu sordum şekerim yüksekse kullanayımmı diye daha dur dedi daha değil dedi bazı testlerim henüz çıkmamış cuma günü öğleden sonra çıkıcakmış onlarda bi çıksın dedi...sen ayramdan sonra 22 ekimde gel dedi...
Diyetisyene gittim 72,5 kiloyum hedefimiz 57 miş benim hedefim değil ama doktorun hedefi :)
yarın akşama bilet bulabilirsem inşallah eve dönücem...

canım hadı hayırlısı olsun ınsallah. hersey yoluna gırecek tek kılo vermen mı gerekmıs. kız boy kaç ki senin??? ben 57 yim sana vereyim mi :KK9::KK9::KK9::KK9: bu arada eve dönecegıne sevınmişindir:) hadı bakalım

X