klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Öncelikle geçmiş olsun diliyorum. Yapılan tedavi ve sonuç değerlendirmesi beni çok şaşırttı. Normalde CMV IgG’nin pozitif olması sizin geçmişte bu virüsle karşılaştığınızı ve vücudunuzun bu virüse karşı doğal olarak aşılandığını göstermektedir. Ve eğer gebe kalırsanız gebelik süresince bu virüsle karşı karşıya geldiğinizde sizi ve bebeğinizi bu virüse karşı korumaktadır. Önemli olan konu eğer CMV IgG’niz negatif ve gebelik süresince CMV IgM’iniz pozitif olursa o zaman bebekte enfeksiyon olasılığı araştırılmalıdır. Birçok hastalıkta örneğin, hepatit gibi virüslerde biz hastaların aşılanmasını arzu ederiz. CMV IgG’nin pozitif olması bundan sonraki gebeliklerinizde herhangi bir problem yaratmayacağı gibi, bir yerde koruyucu özelliği de mevcuttur. Daha fazla bilgi için randevu alarak gelmeniz daha uygun olur.

Sanırım bir yanlışlığınız var. Kadın Doğum ve Enfeksiyon uzmanları bu konuda mutlaka size açıklama yapmışlardır.

canim ins paylastigin durum dogrudur. zaten hemen panik yapma en dogru bilgiyi doktorun verecektir sana. bak bebisin senin sayende enfeksiyonlardan korunmus olacakmis :))

günaydın canım allah mesut etsinnnnnnnnnnnn
sagol canım yorucu bu hemde cok havada soguk salonda usudum alttan alttan
Gunaydin canlar.denizcum Allah tamamina erdirsin.elocann guzel haberlerini bekliyorum.ozledim sizi ya hafta sonu pek giren olmuyor.brn simdi uykuma devam edicem esimi gondwrdim.gece bas agrisindan uyuyamadim resmen kafamin sol tarafi hala agriyo nasil bisry anlamadim.optum hepinizi oglen gorusuruz
sagol canım
ahhh cnm ya, servisten dönünce uyursun biraz

Ben de baktım, kız çıktı. Yani tırtmış çin takvimi :KK1: zaten hiç inanmam
yok nerde uyukum yokkı suan oturuyom oylee
günaydın canım bende elocanı çok merak ediyorummmmmmmmmmmm

desene seninki tam teersi çıkmışşşşş bende öyle şeylere inanmam allahtan başka kimse bilemezzz...arzucum ben bebeğimin tekmelerini hissetmiyorumm sedece karnım çok sertleşiyorrrrr...bebeğim20+3 haftalıktırrr
sende hayırlısıyla gunun gelsede dogursan yaaa:KK14:
kızlar test sonuçlarıma baktımda şimdi CMV IgG diye bişeye bakılmış ref aralığı 0-13 benimki çok yüksek çıkmış 62.0 ayyy bu ne yaaa araştırayım bii korktum

:26::26:eek: neymıs yaa:18:

sagol canım yorucu bu hemde cok havada soguk salonda usudum alttan alttan

sagol canım

yok nerde uyukum yokkı suan oturuyom oylee

sende hayırlısıyla gunun gelsede dogursan yaaa:KK14:

:26::26:eek: neymıs yaa:18:
ne bilim çok korkuyorum gözlerim şişti ağlamaktan
Canım kardeşinin nişanıda hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin

Gunaydin kizlar elifff korkma cannm insallah bi sorun yoktur bide unutma doktorun iyi oldu mu dogru ilacla hersey duzelir insallah emin ol ben yillardir enfeksiyondan kurtulamadim gecen acil doktorunun verdigi ilac sayesinde hem kasintim gecti hem DE akintim doktor sana mantar ilaci vermisler ondan etki etmemis dedi yani anlayacagin isini bilen insan dogru ilaci verince hicbir sorun kalmiyor Allahin izniyle once doktoruna guven emin ol gerisi gelir bu arada sana numarami vermistim mesaj at ben de seninkini kaydedeyim merak ediyorum siteye girmeni bekleyemem

Günaydın kızlar.aksam eve geldik,ben bir üsü bır titre. ..yutkunamyrm bogazim kizarmiş sısmis.aksam esim acılı çorba yaptı onu ictm sıck suya limon sıktı onu ictm,öyle uyumusum ,şimdi uyandm ses falan kalmamis . . .

Arzum

Ben 20. Haftadan cok once hissettim de dedigin gibi simdi uyaniyorum her sabah tekmelerle rabbim butun olmayanlara nasip etsin bu duyguyu

Hulya

Sen de hissediyorsundur da anlamiyorsundur biraz daha guclensin hissedersin insallah

Deniz

Nisaniniz hayirli olsun Allah mesut etsin insallah

Gunaydin kizlar elifff korkma cannm insallah bi sorun yoktur bide unutma doktorun iyi oldu mu dogru ilacla hersey duzelir insallah emin ol ben yillardir enfeksiyondan kurtulamadim gecen acil doktorunun verdigi ilac sayesinde hem kasintim gecti hem DE akintim doktor sana mantar ilaci vermisler ondan etki etmemis dedi yani anlayacagin isini bilen insan dogru ilaci verince hicbir sorun kalmiyor Allahin izniyle once doktoruna guven emin ol gerisi gelir bu arada sana numarami vermistim mesaj at ben de seninkini kaydedeyim merak ediyorum siteye girmeni bekleyemem
Öğlen olsada doktorum güzel şeyler söylese...doktorumdan çok memnun kaldım inşallah böyle devam eder...canım mesajlarımın hepsini toptan sildim senin numaranı kaydedemedim şimdi yazarım sana
Günaydın kızlar.aksam eve geldik,ben bir üsü bır titre. ..yutkunamyrm bogazim kizarmiş sısmis.aksam esim acılı çorba yaptı onu ictm sıck suya limon sıktı onu ictm,öyle uyumusum ,şimdi uyandm ses falan kalmamis . . .
çok geçmiş olsun tatlım dikkat et kendine ilerlemesin...

Guldeniz gecmis olsun canm burasi da cok soguk ben de cok korkuyorum hastaliktan yataktan cikma canm cabuk gecsin hastaligin dikkat et bu ay gelebilir bebisin kaptan elif miydi bi ara demisti hasta ve atesliyken daha iyi tutuyormus diye durumu avantaja cevir bence

Öğlen olsada doktorum güzel şeyler söylese...doktorumdan çok memnun kaldım inşallah böyle devam eder...canım mesajlarımın hepsini toptan sildim senin numaranı kaydedemedim şimdi yazarım sana

çok geçmiş olsun tatlım dikkat et kendine ilerlemesin...

Guldeniz gecmis olsun canm burasi da cok soguk ben de cok korkuyorum hastaliktan yataktan cikma canm cabuk gecsin hastaligin dikkat et bu ay gelebilir bebisin kaptan elif miydi bi ara demisti hasta ve atesliyken daha iyi tutuyormus diye durumu avantaja cevir bence

Sagolun kızlar.kiz adtimi beklyrm yarin kendglgndn gelmzse söktrücü kullancm

Anladim canm ben oldun sandim neyse sen bilirsin de canm ben su sokturucu isini sevmiyorum vucudun dengesini bozuyor gibi geliyor ama doktor kullan dediyse kullan tabi

ne bilim çok korkuyorum gözlerim şişti ağlamaktan
Canım kardeşinin nişanıda hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin
sagol canım aglama ya nıye aglıyor daha hıcbırsey bellı degıl aaa
Kızlar elifyeşiller hastaymış grip olmuş evde yatıyomuş haberiniz olsun....

gecmıs olsun bende merak ettımdı nerde bu kız dıyee

gecmıs olsun
Arzum

Ben 20. Haftadan cok once hissettim de dedigin gibi simdi uyaniyorum her sabah tekmelerle rabbim butun olmayanlara nasip etsin bu duyguyu

Hulya

Sen de hissediyorsundur da anlamiyorsundur biraz daha guclensin hissedersin insallah

Deniz

Nisaniniz hayirli olsun Allah mesut etsin insallah

sagol canım

Selam kizlarrrrr

bugun tatilimiz bitti.geri donus icin beklioruz.allah izin verirse saat 11 gibi evimizde olcaz.simdi oteldeyiz.

Evet benim akintim koyulasti.kasiklarim cok agrio.geldi gelecek benimkiler.cok sukur yaaa valla ilk kez regl.olmayi istedim uzun bir aradan sonra.bat 8 kasim falan olur

deniz hayirli olsunnnn

elocann hemen panikleme.doktorun bi gorsun sonuclari

X