klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

merhaba kızlar, bişey sorucam avuç içinizdeki çizgiler nasıl.benim hiç bir çizgim birbiriyle çakışmıyor hepsi ayrık.bunun anlamı çocuğum olmayacagı anlamına gelirmi acaba.burda bi kadın var onun da öle ve çocu olmamaış..moralim bozuldu saçmalıyor olabilirim ama ne bilim aklıma takıldı işte

öyle şeylere pek inanmaaa benceee::::

Adetin 5.gunu günde 1tane klomen5 gun kullandım. Ilactan 5.gun sonra ovitrelle igne vuruldum

inşalaah olur . yanii hamile kalırsın ben 2 kere denedim olmadı . 3. yü de istemedim zaten geçen cuma rahim filmi çektirdim o da normal çıktı bilmiyorum beklemekteyim . inşallah sen beklemezsin .

inşalaah olur . yanii hamile kalırsın ben 2 kere denedim olmadı . 3. yü de istemedim zaten geçen cuma rahim filmi çektirdim o da normal çıktı bilmiyorum beklemekteyim . inşallah sen beklemezsin .

İnşallah rabbim isteyen kimseye aratmasin..sizinde normalmis insallah olur kendim icin ederken dua herkes için dua ediyorum allah yardımcımız olsun bu yolda zor surecler

İnşallah canım..rabbim isteyen herkese nasip etsin..sende umutsuzluğa kapilma bence sonuçların normalmis vakti geldiginde rabbim herkese vercek ama zor süreç malesef..

İnşallah canım..rabbim isteyen herkese nasip etsin..sende umutsuzluğa kapilma bence sonuçların normalmis vakti geldiginde rabbim herkese vercek ama zor süreç malesef..

Kusura bakma ben tel.den giriyorum da bazen gitmedi gosteriyo mesajları bende tekrar attim oyuzden:) iki farkli msj olusmus gibi oldu:)

hamiş kızlar çin takvımıne baktınız mı cınsıyet dogru cıyormu....bu sıtede çın yaşınızı hesaplayıp söylüyor sonuçları paylaşın da bakalım....

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama, belirleme | Hafta Hafta ve Ay Ay Hamilelik (gebelik)
canım ben baktım kız çıktıı doğru çıktıı çünkü bi kızım olucakkkkkk

Günaydın kızlar...
Denizzz nişan nasıldı?
Elocan bugün dr gidecekti

günaydın hanımlarrrrrrrrrrr

Gunaydin canlar.denizcum Allah tamamina erdirsin.elocann guzel haberlerini bekliyorum.ozledim sizi ya hafta sonu pek giren olmuyor.brn simdi uykuma devam edicem esimi gondwrdim.gece bas agrisindan uyuyamadim resmen kafamin sol tarafi hala agriyo nasil bisry anlamadim.optum hepinizi oglen gorusuruz

Gunaydin iyi gecti canim ama ben hic iyi degilim 4 saatlik uykuyla
ahhh cnm ya, servisten dönünce uyursun biraz

canım ben baktım kız çıktıı doğru çıktıı çünkü bi kızım olucakkkkkk

günaydın hanımlarrrrrrrrrrr
Ben de baktım, kız çıktı. Yani tırtmış çin takvimi :KK1: zaten hiç inanmam

Gunaydin canlar.denizcum Allah tamamina erdirsin.elocann guzel haberlerini bekliyorum.ozledim sizi ya hafta sonu pek giren olmuyor.brn simdi uykuma devam edicem esimi gondwrdim.gece bas agrisindan uyuyamadim resmen kafamin sol tarafi hala agriyo nasil bisry anlamadim.optum hepinizi oglen gorusuruz
günaydın canım bende elocanı çok merak ediyorummmmmmmmmmmm

desene seninki tam teersi çıkmışşşşş bende öyle şeylere inanmam allahtan başka kimse bilemezzz...arzucum ben bebeğimin tekmelerini hissetmiyorumm sedece karnım çok sertleşiyorrrrr...bebeğim20+3 haftalıktırrr

Günaydın kızlar öğleden sonra gidicem doktora...Benimde başım tuttu nane yağıyla masaj yaptım şimdi hafifledi biraz çok şükür...

desene seninki tam teersi çıkmışşşşş bende öyle şeylere inanmam allahtan başka kimse bilemezzz...arzucum ben bebeğimin tekmelerini hissetmiyorumm sedece karnım çok sertleşiyorrrrr...bebeğim20+3 haftalıktırrr

Günaydın kızlar...
Denizzz nişan nasıldı?
Elocan bugün dr gidecekti
Öğleden sonra gidicem canlarım dr çıkar çıkmaz mesaj çekerim kızlar yazar buraya gelişmeleri...inşallah yumurta geliştirici ilaç iğne verir

kızlar test sonuçlarıma baktımda şimdi CMV IgG diye bişeye bakılmış ref aralığı 0-13 benimki çok yüksek çıkmış 62.0 ayyy bu ne yaaa araştırayım bii korktum

Cnm genelde 24 haftalıktan itibaren hissetmen başlar demişti dr , merak etme sonraları o tekmeler seni uykundan bile uyandırıyor cnm, şimdi keyini çıkar :)) benimki sabah 4-5 arası kalkıyor hep , uyu uyuyabilirsen

X