klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım hadı hayırlısı olsun ınsallah. hersey yoluna gırecek tek kılo vermen mı gerekmıs. kız boy kaç ki senin??? ben 57 yim sana vereyim mi :KK9::KK9::KK9::KK9: bu arada eve dönecegıne sevınmişindir:) hadı bakalım
şuanda kilo vermem lazım canım testestronun düşmesi için sanırım....boyum 1.52...ver kız uğraştırma beni :) diyetisyende bi kadın vardı geçen hafta 98 miş bu hafta 99 olmuş ayy bende alıpta gelmezsem iyidir dedim :)

şuanda kilo vermem lazım canım testestronun düşmesi için sanırım....boyum 1.52...ver kız uğraştırma beni :) diyetisyende bi kadın vardı geçen hafta 98 miş bu hafta 99 olmuş ayy bende alıpta gelmezsem iyidir dedim :)
buda kurban bayramı ama ya :) ben bıle alırım :) ayyy onca seker tatlı falan derken dıkkat et barı . yap ama yeme:) benım boy 170...

Selam kizlarrrrr

bugun tatilimiz bitti.geri donus icin beklioruz.allah izin verirse saat 11 gibi evimizde olcaz.simdi oteldeyiz.

Evet benim akintim koyulasti.kasiklarim cok agrio.geldi gelecek benimkiler.cok sukur yaaa valla ilk kez regl.olmayi istedim uzun bir aradan sonra.bat 8 kasim falan olur

deniz hayirli olsunnnn

elocann hemen panikleme.doktorun bi gorsun sonuclari
Sagol caniiimm
Kizlar sedanin selami var.bugün esiyle birlikte clışiyrmus

Aleykum selam sende slm soyle

Elif doktorla gorusmussun zayifla demis ee ne yapcan zayiflicaaan:KK1: aksamlari ip atla 100le basla ve kalori diyeti yap bence

Elif doktorla gorusmussun zayifla demis ee ne yapcan zayiflicaaan:KK1: aksamlari ip atla 100le basla ve kalori diyeti yap bence
canım diyetisyen diyet listesi verdi ona uyucam inşallah birde burda bi alet var yürüyüş yaparmış gibi bişey step aleti onu götürcem eve o 15 kiloyu vericem hemen :)

Son düzenleme:
dKızlar anca geldik eve...doktor sonuçlarıma baktı testestronun yüksek çinkon yüksek şekerin yüksek saydıda saydı sonra diyet yapman lazım dedi bayramda gidip üç kilo alıp gelme dedi diyetisyene yönlendirdi...gliforu sordum şekerim yüksekse kullanayımmı diye daha dur dedi daha değil dedi bazı testlerim henüz çıkmamış cuma günü öğleden sonra çıkıcakmış onlarda bi çıksın dedi...sen ayramdan sonra 22 ekimde gel dedi...
Diyetisyene gittim 72,5 kiloyum hedefimiz 57 miş benim hedefim değil ama doktorun hedefi :)
yarın akşama bilet bulabilirsem inşallah eve dönücem...

Canim benim dokyor zayifla diyosa zayiflanacak care yok yani.ama bilirim cok zor geliyor zayiflamak dusuncesi.sanki bi kac ayda bunla gcecekmis gibi dusunuyor insan.ins tam o esnada unutmusken hamile kalirsin hemen canim

X