klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canim benim dokyor zayifla diyosa zayiflanacak care yok yani.ama bilirim cok zor geliyor zayiflamak dusuncesi.sanki bi kac ayda bunla gcecekmis gibi dusunuyor insan.ins tam o esnada unutmusken hamile kalirsin hemen canim
İyi oldu doktorun demesi ipin ucunu kaçırmıştım...15 gün sonra dr gelicem tekrardan ozamana 2-3 kilo verirsem tedaviye başlarız tabi değerlerimde düşerse...

günaydın canım çok teşekkür edeirm sende hastaymışsın sanada geçmiş olsun bitanem hiç iyi değilim işe geldim ama patronu bekliyorum gelsin izin alıp geri gidicem eve doktora gittim 6 tane iğne verdi bronşit başlangıcı dedi
Dikkat et cnm kendine, havalar çok dengesiz. Tekrar geçmiş olsun. İnş hemen iyileşirsin
Benimde bogazim ayni. ..ay cnm ya Allah sifa versin
Dikkat et sen de cnm , havalara güvenme sıkı giyin

gunaydin kizlar. nasilsiniz?
ben kurstayim. sinav vardi. simdi ara verildi. 11.30 da tekrar giricem.

elif guldeniz cok gecmis olsun sizlere de. cok dikkat edin

Günaydın cnm

İnş o zamana kilo verirsin cnm...

Elifim geçmiş olsun cnm
inşallah canım
günaydın canım çok teşekkür edeirm sende hastaymışsın sanada geçmiş olsun bitanem hiç iyi değilim işe geldim ama patronu bekliyorum gelsin izin alıp geri gidicem eve doktora gittim 6 tane iğne verdi bronşit başlangıcı dedi

Benimde bogazim ayni. ..ay cnm ya Allah sifa versin
çok geçmiş olsun kızlar

Tunaydin kizlar

Guldeniz ve Elif Allah sifa versin canlarim

Ozgeeee
Nasilsin ozledim seni gorusemiyoruz pek

Elocanm

Bence sen zayiflarsin bebis icin bu zamana kadar yedikte elimize ne gecti bosver yeme artk bide karatay teyzenin diyetine bak bence o Peygamber efendimizin yasam tarzini ornek aliyor ve biliyorsun ki bunlar da sunnettir ve en saglikli yasam tarzidir canm Allah yardim etsin sana

X