klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Cnm benim dr un ultrasonu çok iyi . Hem renkli hem de 3D si var. Hastane zengin anacım, 3 dr var . Üçününde odasında ultrason cihazı var. Ben 3 aydır hep renkli görüyom. İnş sen de görürsün biran önce . 24-26 haftada kontrole git mutlaka. Bebişin iç organları en iyi bu haftalarda görülüyormuş. Artı şeker yüklemesi de yapılacak unutma cnm

ay cok saol canm ben bunu bılmıyordum zaten ıkı haftada bır gel deseler de gıtmek ıstıyorum gormek ıcın ama esım ızın alamıyor bı turlu ve uzun zamandır gormedı oglunu sadece anlatıyorum o da dınlıyor ınsallah bu sefer gıderız de beraber renklı de goruruz benım gıttıgım hastane de ıyı de bu sefer acıle gıttım dıye gostermedıler gecen sefer de kucuktur dıye gostermedı affedersın kasıntım oluyordu duramıyordum sende de oluyor mu arzu ben ılac kullandım ıyı geldı cok sukur akıntım da azaldı

aysunnnn sen napıyosun canm nasılsın ozledım senı ben:)

bu arada yenı arkadaslar katılmıs hosgeldınız aramıza

arzum yakınlastıramadım umut erenı ya ama oyle de cok tatlı gorunuyor masallah ben daha renklı goremedım omerı ınsallah bu sefer gosterırler

sedaaaa canm sen nasılsın hersey yolunda gıder ınsallah

elocan adet olmus muydu elıff ben cok uzak kalmısım ya yetıscem ama merak etmeyın elıf bu arada sen ara verdın mı bu ay yoksa gun sayalım mı hayırlısıyla

evet canım adet olup gitti ben tedavi olmuyorum canım 3-4 ayda olmayı düşünmüyorum ara verdim

Çok şükür, ben zaten elcanın düzgünbi tedavi ile bikaç aya hamiş kalacağını hissediyorum. Ama kuzum iyi bir dr denk gelemedi . İnş bu dr hem elocan hem de güldenizin umut ışığı olacak :KK16:
Sen de bi dr bulsan kafana göre, benimkine gel dicem ama çok uzak sana. O kadar tatlı bi bayan ki , en başta güler yüzü ve iyimserliği ile insanı motive ediyor.

evet canım ya malesef öyle bi doktora denk gelemedim yakın olsa gelirdim canım ama tekirdağ bana arabayla bile 2 saat en az gidip gelmem çok sorun olur doktorun insana yaklaşımı çok önemli zaten

ay cok saol canm ben bunu bılmıyordum zaten ıkı haftada bır gel deseler de gıtmek ıstıyorum gormek ıcın ama esım ızın alamıyor bı turlu ve uzun zamandır gormedı oglunu sadece anlatıyorum o da dınlıyor ınsallah bu sefer gıderız de beraber renklı de goruruz benım gıttıgım hastane de ıyı de bu sefer acıle gıttım dıye gostermedıler gecen sefer de kucuktur dıye gostermedı affedersın kasıntım oluyordu duramıyordum sende de oluyor mu arzu ben ılac kullandım ıyı geldı cok sukur akıntım da azaldı
İnş görürsün cnm, şeker yüklemesini ihmal etme. Bende kaşıntı olmadı şükür
evet canım ya malesef öyle bi doktora denk gelemedim yakın olsa gelirdim canım ama tekirdağ bana arabayla bile 2 saat en az gidip gelmem çok sorun olur doktorun insana yaklaşımı çok önemli zaten
İnş gönlüne göre bir dr bulursun cnm...
i
evi süpürdüm , görünür yerlerin tozunu aldım, çorba ve yemek de yaptım. Duş bile aldım. Şimdi rahat rahat oturuyorum :KK12:

İnş görürsün cnm, şeker yüklemesini ihmal etme. Bende kaşıntı olmadı şükür

İnş gönlüne göre bir dr bulursun cnm...
i
evi süpürdüm , görünür yerlerin tozunu aldım, çorba ve yemek de yaptım. Duş bile aldım. Şimdi rahat rahat oturuyorum :KK12:

ohhh maşallah işler bitmiş yemekler bitmiş hamarat kızsın maşallah :nazar::nazar:

Lahana nasil yapiliyomus eger haslayip suyunu icmekse cookkk kilo verdiriyomus oyle duymustum ama kokusuna ve tadina katlanmak lazim

evet aysun öyle yazmış canım dış yapraklarını haşlayıp suyunu içip kendini de yiycekmişsin ama dediğin gibi nasıl dayanılacak orası ayrı mesele

ya kızlar benim 10 gündür falan su gibi akıntım var sürekli bazen beyaz krem gibi oluyo niye acaba ya :44::44::44:

ohhh maşallah işler bitmiş yemekler bitmiş hamarat kızsın maşallah :nazar::nazar:
Bugün hamaratlığım üstümde :KK6: Markete bile gidip geldim. Evde elmalar var, kimse yemiyor. Bozulmadan kurabiye yapıcam şimdi. Eksikleri aldım maketten ,yemeğe beklerim kızlar :KK56:
Bişey sorcam bir de elmaların hepsini rendeleyip buzluğa atsak da sonra kullansak olur mu acaba?

Bugün hamaratlığım üstümde :KK6: Markete bile gidip geldim. Evde elmalar var, kimse yemiyor. Bozulmadan kurabiye yapıcam şimdi. Eksikleri aldım maketten ,yemeğe beklerim kızlar :KK56:
Bişey sorcam bir de elmaların hepsini rendeleyip buzluğa atsak da sonra kullansak olur mu acaba?

ohh maşallah canım ama çok yorma kendini afiyet olsun şimdiden canım kararır bence elmalar

sedacım benim söylediğim ilaç gıda takviyesi vitamin gibi bişey benim eşimde sorun olmadığı halde kullanıyor bi sor istersen inşallah çok beklemeyiz hiç birimiz canım

Sorucam tatlım belki bir faydası olur

arzum yakınlastıramadım umut erenı ya ama oyle de cok tatlı gorunuyor masallah ben daha renklı goremedım omerı ınsallah bu sefer gosterırler

sedaaaa canm sen nasılsın hersey yolunda gıder ınsallah

elocan adet olmus muydu elıff ben cok uzak kalmısım ya yetıscem ama merak etmeyın elıf bu arada sen ara verdın mı bu ay yoksa gun sayalım mı hayırlısıyla

Bende iyiyim tatlım sağol sende tekrar hoşgeldin

X