klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

test yapmasam bu seferde kafayı yerım en ıyısımı bır an once ne olacaksa olsun.... :18::18::18::18::18:
[/QUOTE]

doğru söylüyosun canım aslında şuan bende adet belirtilerinin hepsi mevcut oyüzden bi tarafım umursamıyo bi tarafım umutlanıyo :18::18::18:

doğru söylüyosun canım aslında şuan bende adet belirtilerinin hepsi mevcut oyüzden bi tarafım umursamıyo bi tarafım umutlanıyo :18::18::18:[/QUOTE]

TEST YAP KURTUL CANIM :)

Selammmmm Dr'dan geliyorum yumurtam 21mm olmuş ve çatlamaya başlamış bu gece o yumurta çatlıycakkkkk :)))) inşallah tutar yaaaa kasıklarım çatlıycak gibi ağrıyooo ultrasyona bile dayanamadım:))))))

selammmmm dr'dan geliyorum yumurtam 21mm olmuş ve çatlamaya başlamış bu gece o yumurta çatlıycakkkkk :)))) inşallah tutar yaaaa kasıklarım çatlıycak gibi ağrıyooo ultrasyona bile dayanamadım:))))))

hadi bakalım inşallah tutunur bebişin çalışmaları elden bırakma vakit buldukça çalışın:KK9::KK9::KK9:

kızzzzzzzzzz dewy nirdesin adet olmadın demi inşallah olmazsın topğin ilk bebişi gelir:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Selammmmm Dr'dan geliyorum yumurtam 21mm olmuş ve çatlamaya başlamış bu gece o yumurta çatlıycakkkkk :)))) inşallah tutar yaaaa kasıklarım çatlıycak gibi ağrıyooo ultrasyona bile dayanamadım:))))))
boş geçirme ozaman canım bu günü yarını:KK52::KK52::KK52:çok çalışın çoooooooook :KK9::KK9::KK9:

ya benim annemde farkında olmadan bana psikolojik baskı yapıyo sürekli yanımda dua ediyo bana Allah sanada bi evlat versin falan diye kardeşim 2 sene olmadı evleneli 6 aylık bi oğlu var ablamında 2 çocuğu var küçüğü 2 yaşında annemlere gidiyorum onlara bakıyo b akıyo bide seninkini görsem ölsem gözüm açık gitmez falan diyo adet oldun mu falan diye soruyo sürekli kaç kere söyledim bana çocuk konusunu açma ben unutmaya çalışıyorum diye ama tutamıyo kendini yine bişey söylüyo bu sefer iyce kafaya takıyorum
yorma kafanı olur böyle annelerimiz bizden daha çok istiyor evet hayırlısı:KK15:bu arada adet olmadın demi:KK34:

Deniiiiz bi akıl verin bacım ya! Çok tırstım. Sert sert elime geliyo!
Bir de benim yumurtlama problemim yok aslında ama bebek tutmuyor diye veriyorlar klomeni, çok büyüyor yumurtalarım. Acaba ondan olabilir mi?
Ay çok sinirim bozuldu!!!!
:KK14::KK14::KK14:
canim panikleme canim benim sen bir dr goster belki catlatma ignesi verir yada sana catlar der.cunku ben boyle yumurtayla hic karsilasmadim.o yuzden pek bilgim yok

Sağol canım, bilemedim acaba klomenin etkisi mi yapacak bir şey var mı? Neyse ben dru arayayım....

canim ne olduu haber verrr meraklamdim.bu arada kizlar int.evde sinirli kullaniyom evdekinde ariza var cepde sinirli idareli kullaniyom hemen cvp yazamazsam diyee soyluyorum

ayagin iyilesti biraktin galiba muhtarligi nerdesin sen sabah gorur gibi oldum ama hic yazmiyorsun birde surekli cepden girdigimden kimler var pek goremiyorum nerdesiinn seeennn???

slm kızlar. ben 29 martta aşılama oldum ve şuan dayanamayıp idrar testi yaptım. ve ikinci çizginin olması gereken yerde belli belirsiz bir çizgi var sanki. kullanılmamış test açıp baktım acaba orada çizgiler zaten hafif varmıydı diye. ama yok. eskiden yaptığım testler de oldu ama hiç hatırlamıyorum bu çizginin böyle mi olduğunu. birisi bana yardım etsin. hatırlayanlar nolur yorum yazın

ayagin iyilesti biraktin galiba muhtarligi nerdesin sen sabah gorur gibi oldum ama hic yazmiyorsun birde surekli cepden girdigimden kimler var pek goremiyorum nerdesiinn seeennn???

Cnm benim ya bi tek sen sordun var ya.arada bkyrm kimse dmiyr ki bu kiz nerde burdn hc çıkmazdi.düsündgn icn tsk edrm.bugün kocamın nöbeti var annemgle gectm.acayp uyku bstirdi 1saatten fazla uyudm simdi uyandm:)napiym dün test yaptm negatif,normalde yarın adt olmam gerek ama benm pco olunca günüm çook gecer.gerci bugün kasıklarma ara ara agri griyr oldum olcm gbi.gögüslrmede bstırınca agryr.bu defa günümde olcm galiba..sen naslsn tatlm benim.inan kayınvalidne söylemssn ya sanki sen dglde ben kus gbi hafifledm.Rabbim daha fazla aratmadn bebegni sana nasip etsn.bu sabh penceredn dışarı bktm bi agaç vardı ama ya sadce odun du kupkuru bi bktm ögle güzel yesermeye bslamşki,Rabbim dedm su kupkuru agaci bile yeserttn ne olur bizlrede bebek nasip edrek gönlümüzü yeşert.

slm kızlar. Ben 29 martta aşılama oldum ve şuan dayanamayıp idrar testi yaptım. Ve ikinci çizginin olması gereken yerde belli belirsiz bir çizgi var sanki. Kullanılmamış test açıp baktım acaba orada çizgiler zaten hafif varmıydı diye. Ama yok. Eskiden yaptığım testler de oldu ama hiç hatırlamıyorum bu çizginin böyle mi olduğunu. Birisi bana yardım etsin. Hatırlayanlar nolur yorum yazın

canım asılamada kullanılan ıgneler ılk 12 gun hcg nın yukselmesıne neden oluyor o yuzden bellı belırsız bır cızgı oluyor bende de olmustu. Sen kan testı yaptır orda daha kesın sonuc alırsın

Cnm benim ya bi tek sen sordun var ya.arada bkyrm kimse dmiyr ki bu kiz nerde burdn hc çıkmazdi.düsündgn icn tsk edrm.bugün kocamın nöbeti var annemgle gectm.acayp uyku bstirdi 1saatten fazla uyudm simdi uyandm:)napiym dün test yaptm negatif,normalde yarın adt olmam gerek ama benm pco olunca günüm çook gecer.gerci bugün kasıklarma ara ara agri griyr oldum olcm gbi.gögüslrmede bstırınca agryr.bu defa günümde olcm galiba..sen naslsn tatlm benim.inan kayınvalidne söylemssn ya sanki sen dglde ben kus gbi hafifledm.Rabbim daha fazla aratmadn bebegni sana nasip etsn.bu sabh penceredn dışarı bktm bi agaç vardı ama ya sadce odun du kupkuru bi bktm ögle güzel yesermeye bslamşki,Rabbim dedm su kupkuru agaci bile yeserttn ne olur bizlrede bebek nasip edrek gönlümüzü yeşert.
canim sabah bir ara bilg.gordum seni ama maglum cok stresli ve umutsuzdum yazar dedim baktim bu saat oldu yazmadin bende meraklandim testte takilma zaten iliski gunlerine uyamadin o yuzden uzulme sakin elbet birgun olcak bakalim anlattik derdimizi ama kimseye soyleme dedim herkez istemiyom sansin dedim ins.soylemez kankalarina falan kaynanamda beni ruyasinda gormus tuhafiye gibi bir yer aciyomusum ve ordalarda kiz bebek
dolasitomus.bizin sulalede bir kiz fallarda ruyalarda ama kime kismet bilmiyorum.neyse tuafiye iside ben dun dukkan acmayi dusundum bir dukkanda buldum ama kararsizim dondurebilirmiyim batarmiyim diye kaynanamin ruyasina girmis sasirdim.oda ac beraber bakariz diyor ama ne biliyim karar veremedim oyle yanii

canım asılamada kullanılan ıgneler ılk 12 gun hcg nın yukselmesıne neden oluyor o yuzden bellı belırsız bır cızgı oluyor bende de olmustu. Sen kan testı yaptır orda daha kesın sonuc alırsın

ama ignenin ustunden 15 gun gecince yapsin kan testtini cunku o yanlis kandaa cikar banada oldu ama ben bilincli taptim testti iki cizgi nasil bisey diye bakmistim:KK9:

ama ignenin ustunden 15 gun gecince yapsin kan testtini cunku o yanlis kandaa cikar banada oldu ama ben bilincli taptim testti iki cizgi nasil bisey diye bakmistim:KK9:

iğneyi 27 martta oldum. bugün 15. gün. boşuna ümitlenmek istemiyorum. allah hepimize yardımcı olsun

X