klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canim sabah bir ara bilg.gordum seni ama maglum cok stresli ve umutsuzdum yazar dedim baktim bu saat oldu yazmadin bende meraklandim testte takilma zaten iliski gunlerine uyamadin o yuzden uzulme sakin elbet birgun olcak bakalim anlattik derdimizi ama kimseye soyleme dedim herkez istemiyom sansin dedim ins.soylemez kankalarina falan kaynanamda beni ruyasinda gormus tuhafiye gibi bir yer aciyomusum ve ordalarda kiz bebek
dolasitomus.bizin sulalede bir kiz fallarda ruyalarda ama kime kismet bilmiyorum.neyse tuafiye iside ben dun dukkan acmayi dusundum bir dukkanda buldum ama kararsizim dondurebilirmiyim batarmiyim diye kaynanamin ruyasina girmis sasirdim.oda ac beraber bakariz diyor ama ne biliyim karar veremedim oyle yanii

Canim ilk önce bebek bk ona göre.birak bska ışi.iş her zaman olur.

iğneyi 27 martta oldum. bugün 15. gün. boşuna ümitlenmek istemiyorum. allah hepimize yardımcı olsun

igneden sonra 15.gun ve ben hala adet olmadiysam ustune idrar testtinde iki cizgi gorduysem hemen gider kan testti yaptiririm ve sonra kk giren bu topige hamileyim der.yasamis oldugum sureci anlatir arkadaslara yardimci olmaya calisirim ama yok yarin kan yaptircam dersem hemen arkadaslara bilgi veriri o ay neler yaptimm :KK1: anlat bakalim nasil kaldin hamile

kızzzzzzzzzz dewy nirdesin adet olmadın demi inşallah olmazsın topğin ilk bebişi gelir:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Canım bugün de adet olmadım ama... demin dayanamyp testi yaptım..silik çizgi falan da yok =/ heralde adetim gecikiyo..olmadı sanırım..yine de adet olmadık candan ümit kesilmez diyorum..belki idrarda daha çıkmaz ha?offfff

igneden sonra 15.gun ve ben hala adet olmadiysam ustune idrar testtinde iki cizgi gorduysem hemen gider kan testti yaptiririm ve sonra kk giren bu topige hamileyim der.yasamis oldugum sureci anlatir arkadaslara yardimci olmaya calisirim ama yok yarin kan yaptircam dersem hemen arkadaslara bilgi veriri o ay neler yaptimm :KK1: anlat bakalim nasil kaldin hamile

inş dediğin gibidir. şuan yerimde duramıyorum ama boşuna ümitlenmek de istemiyorum. eğer ki hamileysem en ince detayına kadar anlatır yardımcı olmaya çalışırım :))

Canım bugün de adet olmadım ama... demin dayanamyp testi yaptım..silik çizgi falan da yok =/ heralde adetim gecikiyo..olmadı sanırım..yine de adet olmadık candan ümit kesilmez diyorum..belki idrarda daha çıkmaz ha?offfff
tabii cıkmama ihtimali cok yuksek canım ister kan ver sonucu ögren kurtul istersen biraz daha bekle ama elinde sonunda test yaptırcaksan yarın yaptır derim.:KK23:

test yaptırmaya kosmıcaksan anlat işde (yarına kadar nasıl dayancaksa:KK19::KK19: )

bulunduğum yer mahrumiyet bölgesi olduğu için bu saatte kan testi yaptırabileceğim bir yer yok sanırım :) bu ay adetin 3. günü günde 2 tane olarak klomen kullandım ki SAT 18 marttı. sonra 27 martta çatlatma iğnemi oldum gece 12.00 de. 29 martta öğle 12.00 de aşılamam yapıldı. doktor aşılamadan sonra gün aşırı ilişki önerdi. ama o kadar ağrım oldu ki kasıklarımda yapamadık malesef :))
şuanda da iğnenin 15. aşılamanın ise 13. günü
dayanamayıp bu akşam idrar testi yaptım ki sabah idrarının daha sağlıklı olduğunu bile bile. sonuç bu. hala bi belirsizlik :)))

bulunduğum yer mahrumiyet bölgesi olduğu için bu saatte kan testi yaptırabileceğim bir yer yok sanırım :) bu ay adetin 3. günü günde 2 tane olarak klomen kullandım ki SAT 18 marttı. sonra 27 martta çatlatma iğnemi oldum gece 12.00 de. 29 martta öğle 12.00 de aşılamam yapıldı. doktor aşılamadan sonra gün aşırı ilişki önerdi. ama o kadar ağrım oldu ki kasıklarımda yapamadık malesef :))
şuanda da iğnenin 15. aşılamanın ise 13. günü
dayanamayıp bu akşam idrar testi yaptım ki sabah idrarının daha sağlıklı olduğunu bile bile. sonuç bu. hala bi belirsizlik :)))

arkadasım özel hastane varsa 10 20 tl ne kadarsa ver ögren derim.eşin evdemi? götursun yanii bu arada hayırlı olsun .analı babalı buyusun inş. :emir_bebek:sonucu mutlaka haber ver acık soylıyım ben haber vermeyenlere cok kızıyorum.yani hamileyim diyip kacanlara sen onlardan olma :KK34:

arkadasım özel hastane varsa 10 20 tl ne kadarsa ver ögren derim.eşin evdemi? götursun yanii bu arada hayırlı olsun .analı babalı buyusun inş. :emir_bebek:sonucu mutlaka haber ver acık soylıyım ben haber vermeyenlere cok kızıyorum.yani hamileyim diyip kacanlara sen onlardan olma :KK34:

yok canım ya ne özel hastanesi. sadece acil hastalara bakılan bir yer var. ben gidip hamilemiyim diye kan testime bakın desem. beni dövüp yollarlar heralde. ayrıca hastanede roman mahallesinin ortasında :) eşim de nöbette. gidersem ne olur tahmin et artık :)) sonucu mutlaka yazacağım. gündüzleri çalışıyorum ama gece sizlerleyim :)

olmaz mı:)balina etliyim bende:p

165 boy 72 kilo
yeme o zaman aklım kaldı zatii:KK37: saka saka:KK19:
taze fasulye pısırdım. Yanınada bulgur pılavı artık pirinc kullanmayacagım:)

kullanma kızz ben zaten pirincle makarna almıyorum maglum diyet yuzunden.:KK50:
ben yazıyı yazana kadar arkadas gitmiş gelmez daha bakalım gelcekmi gelmıcekmı? ya girip ıdrar testini soyleyıp kan yaptırmaya gidip gelmeyenlere kızıyorum:KK47: yani bizim listede olmayanlara tamam o an listeye giremezde hani tanımadıklarıma diyim gelip bilgi alıp gidenlere kızıyorum ama bu arkadas yapmaz oyle gibime geldi.en azından anlattı.

yok canım ya ne özel hastanesi. sadece acil hastalara bakılan bir yer var. ben gidip hamilemiyim diye kan testime bakın desem. beni dövüp yollarlar heralde. ayrıca hastanede roman mahallesinin ortasında :) eşim de nöbette. gidersem ne olur tahmin et artık :)) sonucu mutlaka yazacağım. gündüzleri çalışıyorum ama gece sizlerleyim :)

AAAA BURDAYMISS NEYSE YAPMAZ OYLE DEMİŞTİMMEn Büyük KK

X