klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ayyy canımm yaaa.. çok üzüldüm. bizimkiler de hiçbir şey yapmadılar. eşim yaptı çalışarak hatta hala düğün borcumuzu ödüyoruz ama onlardan da senin yaşadığın şeyler gibi durumlar görmedim. kayınvalidem hep söyler size bişey yapamadık diye.. ne kadar zormuş durumun? nefret etmek de haklısın ayrıca. ben anlamıyorum bu insanları yaaa. nasıl bu karakterde olabiliyorlar. yaa madem bu kadar borç taktın, düğünde hiçbişey yapmadın bari insanları evinde huzuruyla bırak.. seninle araları nasıl canım?

kız daha ne terbiyesizlikler bunlar hiç bişey ben 2 sene görüşmedim sonra kendileri gene bayramda aradılar barışmak için bende bayram günü küs durulmaz günaha girmiyim diye barıştım ama çok yüz vermiyorum yüz bulsalar benden çıkmazlar

kız daha ne terbiyesizlikler bunlar hiç bişey ben 2 sene görüşmedim sonra kendileri gene bayramda aradılar barışmak için bende bayram günü küs durulmaz günaha girmiyim diye barıştım ama çok yüz vermiyorum yüz bulsalar benden çıkmazlar

eşin ne diyor peki bu duruma? onun da annesi babası sonuçta? onun için de çok zor

bebetom ben daha adet olmadım o yüzden diger tarih daha belli değil normalde 7 si idi ama geciktim çok şiddetli ağrım var sökülecek gbiyim

eşin ne diyor peki bu duruma? onun da annesi babası sonuçta? onun için de çok zor

o sen yerden göğe kadar haklısın diyor bana ama onların yüzüne hiç bişey diyemiyorum aşırı derecede pasif kayınpederim yok benim kaynanamla bi kaynım var bide eltim bunları yapanda bu kaynanam eltim kaynım üçlüsü benim eşim kaynımdan büyük olduğu halde hiç bişey diyemiyor ona bizden önce evlendi evlendikten 1 ay sonra işten çıktı 1 sene çalışmadı benim eşim baktı bide üstüne çocuk yaptı karısını özel hastanede doğum yaptırdı parasını benim eşim ödedi gık bile demedi öffffff daha neler anlatsam günler alır vallahi

o sen yerden göğe kadar haklısın diyor bana ama onların yüzüne hiç bişey diyemiyorum aşırı derecede pasif kayınpederim yok benim kaynanamla bi kaynım var bide eltim bunları yapanda bu kaynanam eltim kaynım üçlüsü benim eşim kaynımdan büyük olduğu halde hiç bişey diyemiyor ona bizden önce evlendi evlendikten 1 ay sonra işten çıktı 1 sene çalışmadı benim eşim baktı bide üstüne çocuk yaptı karısını özel hastanede doğum yaptırdı parasını benim eşim ödedi gık bile demedi öffffff daha neler anlatsam günler alır vallahi

ayyy elif yaaa..:18: vallahi Allah yardımcın olsun canım yaa.. ne kdar zor bir durumdasın arkadaşım. valla ben yaşamıyorum çok şükür ufak tefek şeyler dışında. biz en başta sıkıntı yaşadık. ben açığım diye beni istemediler. ama şimdi gördüler her şeyi. kardeşlerin içinde en iyi giden evlilik bizimki. ama senin durumun içime dert oldu valla. eşin de biraz dişini göstersin. o yapamıyorsa bile sen yap. sonuçta karşındakiler bu dilden anlıyorsa yapacak bişey yok.:KK47::KK47::KK47:

ayyy elif yaaa..:18: vallahi Allah yardımcın olsun canım yaa.. ne kdar zor bir durumdasın arkadaşım. valla ben yaşamıyorum çok şükür ufak tefek şeyler dışında. biz en başta sıkıntı yaşadık. ben açığım diye beni istemediler. ama şimdi gördüler her şeyi. kardeşlerin içinde en iyi giden evlilik bizimki. ama senin durumun içime dert oldu valla. eşin de biraz dişini göstersin. o yapamıyorsa bile sen yap. sonuçta karşındakiler bu dilden anlıyorsa yapacak bişey yok.:KK47::KK47::KK47:

boşver canım üzme kendini benim için ben alıştım artık öyle tuhaf insanlar ki yüzlerine tükürsen yarabbi şükür derler ama uzak duruyorum bayramdan bayrama görüşüyorum

kaynanama geldim herseyi anlattim basdan sona rahatladim artik ohh birazda onlar dusunsun tek basima daha fazla tasiyamicaktim.istiyim diye heveslendirme calismalarinada son vercekler artik :KK9: :KK9: cok iyi kadin valla oyle teselli ediyoki beni rahatlatti biraz.

en ıyısını yapmıssın canım. ne guzel artık destekcılarınde olur:)))

gelişiyo ama netice aynı be canım sonuç yok ortada aşılama düşünüyodum aslında ama bu ay ekstradan 2000 tl masraflarımız çıktı aşılama işide kaldı malesef gene klomen kullanıp 1-2 ay daha deniycem mecburen
canım ben asılamamı devlet hastahanesınde yaptırdım orda sadece ılac ıcın 300 lıra verıyorsun o kadar. orayı dusunmez mısın...

canım ben asılamamı devlet hastahanesınde yaptırdım orda sadece ılac ıcın 300 lıra verıyorsun o kadar. orayı dusunmez mısın...

ya aslında geçen sene kasım ayında zeynep kamile gittim kenan sofuoğlu diye bi doktoru çok övdüler ona gittim hatta benim kilo fazlam var baya bu insülin direncinden dolayı adam bana direk sana kesinlikle hiç bişey yapamayız önce kilo ver bu ilaçlarla daha çok kilo alırsın öyle hamile kalırsanda riskli olur çok dedi gönderdi bende bi daha gitmedim şimdi dahiliye doktoruna gidiyorum bi yandan da kilo vermek için 10 kilo verdim 3 ayda aslında normal kiloma dönene kadar bebek işini erteliycektim ama dayanamadım gene başladım Allah seninde emeklerini karşılıksız bırakmasın inşallah bir an önce gelir bebeğin

X