klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yeme o zaman aklım kaldı zatii:KK37: Saka saka:KK19:

Kullanma kızz ben zaten pirincle makarna almıyorum maglum diyet yuzunden.:KK50:
Ben yazıyı yazana kadar arkadas gitmiş gelmez daha bakalım gelcekmi gelmıcekmı? Ya girip ıdrar testini soyleyıp kan yaptırmaya gidip gelmeyenlere kızıyorum:KK47: Yani bizim listede olmayanlara tamam o an listeye giremezde hani tanımadıklarıma diyim gelip bilgi alıp gidenlere kızıyorum ama bu arkadas yapmaz oyle gibime geldi.en azından anlattı.

yok yok ben onu baska bır topıkten daha tanıyorum :) yapmaz ole bır sye :))) olmadı en fazla hamılelerın topıgıne gecer:))) ben her yerdeyım nasıl olsa bulur getırırım sana :)

yeme o zaman aklım kaldı zatii:KK37: saka saka:KK19:

kullanma kızz ben zaten pirincle makarna almıyorum maglum diyet yuzunden.:KK50:
ben yazıyı yazana kadar arkadas gitmiş gelmez daha bakalım gelcekmi gelmıcekmı? ya girip ıdrar testini soyleyıp kan yaptırmaya gidip gelmeyenlere kızıyorum:KK47: yani bizim listede olmayanlara tamam o an listeye giremezde hani tanımadıklarıma diyim gelip bilgi alıp gidenlere kızıyorum ama bu arkadas yapmaz oyle gibime geldi.en azından anlattı.

aşkolsun ya bak hakkımda neler diyosun :KK43:( üzüldüm şimdi. tamam ne yapalım yani klavyem biraz yavaş olabilir ......

zaten o listeye daimi gelenler yazılmalı bence.hem bizim için de takip kolay olur
Evet canım bakalım olmadı devamsızları cıkarırız zeynepe deriz.
yok yok ben onu baska bır topıkten daha tanıyorum :) yapmaz ole bır sye :))) olmadı en fazla hamılelerın topıgıne gecer:))) ben her yerdeyım nasıl olsa bulur getırırım sana :)
bizim teşkilat iyi calısıyor heryerde buluruz dimi:KK34:

ya fark etmişsinizdir normalde gelip boyle yazanlara cvp yazmıyorum eskıden dilim yandı ufliyerek mişalı ama bu arkadas hamile gibi geldi kanım isindi ondannn sevdim yanii:KK19:

aşkolsun ya bak hakkımda neler diyosun :KK43:( üzüldüm şimdi. tamam ne yapalım yani klavyem biraz yavaş olabilir ......
canım şiddiyım hamile olsanda gel yardımlarına ıhtıyacımız olur ama sıkılmazsan bizden:KK34:sahsen ben cok sıkıcı biririm bastan soylıyım :KK60:
koci geliomuş kaçtım ben sofrayı hazırlim
byyy
Ne diyelm hayirlisi ne ise o olsun,ama ilk önce bebek drm ben..

evet canım bebek onemli onun için cıktım zaten işden bakalım su asılamayı atlatalımda:nazar:
kızlar ben cıkıyom cepden gelirimm gene:KK54:

sevgili dert ortaklarım; komşu aradı oğlu ödev sormaya gelcekmiş. ben bi 15-20 dk yokum. haber vereyim dedim. sonra bak kaçtı gitti demeyin :))

kızlar muhabbetiniz bol olsun...galiba bir hamile haberi verecek arkadşımız umarım yolu açarda arkasından bizde geliriz :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Bu arada yarın sabah kontrole gidiyorum bakalım Dr ne diyecek bügün belim çok ağrıyo bakalım neye alamet dualarınızı eksik etmeyin

X