klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bende geçen ay klomen kullananlardanım.bugun hasta olmam gerekiyordu olmadım merak edip test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı sizce ne yapmam gerek ?
canım sen hamiş olabilirsin ay inşallah öylesindir bence git bi hastaneye kan testi yaptır onda kesin çıkar canım benim

veyatta tavuk yap tüm tavuk al onu düdüklüde 15 dakka pişir sonra çıkar bir borcama al üstüne tereyağ sür sonra baharatla şey var bu knor ların baharatlı et çeşnileri var onlardan al üzerine içine iyice sür ver fırına kızarana kadar pişir çok lezzetli oluyo ben kayınbabama yaptım adam bayılacaktı nerdeyse sonra onun yanına da havuç mezesi yap çorba ohhh mis gibi yemek işte :KK9::KK9:

ben hiç bütün tavuk yapmadımmm.. önce bunu yalnızken yapmam lazım.. bak aklıma soktun bugün mü denesem bunu kocişe

geç sen dalganı geç ben sana burda yemek yapmana yardımcı olayım sen geç dalganı bidaha yok sana yemek tarifi falan :KK19::KK19:

yaaa kızım ben seni korudum bee.. üstüne gitme dedimm. seda dalga geçiyor bakk.. arkadaşım yapma bak bi tek sen verdin bana tarifler... canımsın :KK16::KK16:

yaa ben de misafir olsam bunları başka hiçbir yemeğe değişmem :) uğraştırıcı şeyler...ama ne bileyim böyle misafir gelince fırın yemeği falan düşünüyor insan.. ama bunu da yapabilirim köfte,patates, çorba, pilav salata vs.. iyi bir menü. sağol tatlım.. sen bol bol ye bu kızartmalardan:KK9::KK9::KK9:

ben yiyorum sen merak etme bak o tavuğu da yapabilirsin çok lezzetli oluyo canım dene derim eger hiç yapmadıysan bitanem zaten fırın yemeği düşünüyor muşsun:KK1::KK1::KK1:

burası kalabalıklaştı. az daha kalırsam hiç bırakamıcamm. ben doktora gidiyorum kızlar.. görüşürzz:KK16::KK16::KK16:
"nimetcim yardımların için tşk:KK16::KK16:"

ben hiç bütün tavuk yapmadımmm.. önce bunu yalnızken yapmam lazım.. bak aklıma soktun bugün mü denesem bunu kocişe

olur yap bende hiç yapmamıştım ilk kez kayınbabaya yedirdim çok güzel olmuştu ilk yapmama rağmen havuçlu meze yapmasını da biliyorsundur onuda yanına yap kocana yedir bak nasıl hayran kalıyo:KK9::KK9:

yaaa kızım ben seni korudum bee.. üstüne gitme dedimm. seda dalga geçiyor bakk.. arkadaşım yapma bak bi tek sen verdin bana tarifler... canımsın :KK16::KK16:

Bi sor ama ben sana niye menü vermedim ben 10 aylık evliyim toplasan 15 gün yemek yapmışımdır son iki aydır hiç yemek yapmadım o yüzden yani aşk olsun :))zendure inş Dr güzel haberlerle dönersin

Bi sor ama ben sana niye menü vermedim ben 10 aylık evliyim toplasan 15 gün yemek yapmışımdır son iki aydır hiç yemek yapmadım o yüzden yani aşk olsun :))zendure inş Dr güzel haberlerle dönersin

bak işte tarif veriyorum git yap evine gidince biz burda yardımcı oluruz hanımefendi benimle dalga geçiyo yap sen böle yap:KK19::KK19::KK19::KK19:

Ya benim moralim çok bozuk içim sıkılıyo hiç bişey yapmak gelmiyo içimden depresyondamıyım neyim :KK25::KK25::KK25::KK25:

bak işte tarif veriyorum git yap evine gidince biz burda yardımcı oluruz hanımefendi benimle dalga geçiyo yap sen böle yap:KK19::KK19::KK19::KK19:

Yaa küsme üzülürüm sonra geç geliyoruz hem yorgunluk bende geç saatten sonra ağır geliyo yemek anlayacağın biz evi otel gibi kullanıyoruz sadece uyumak için geliyoruz

X