klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

günaydın canım. hoşgeldin

kız ben sana dün cevap yazacaktım telin sarjı bitti kaalakaldım öle dedim bilgisayardan yazayım e kocişşte flim izliyodu yazamadım. sen şimdi diyeceksin ki televizyonla bilgisayar ne alaka bizim bilgisayar tv ye bağlı ondannnn:KK52::KK52::KK52::KK52:

kız ben sana dün cevap yazacaktım telin sarjı bitti kaalakaldım öle dedim bilgisayardan yazayım e kocişşte flim izliyodu yazamadım. sen şimdi diyeceksin ki televizyonla bilgisayar ne alaka bizim bilgisayar tv ye bağlı ondannnn:KK52::KK52::KK52::KK52:

olsun şekerim. sorun değil. olur öyle şeyler.. ben zaten topicte nasıl bu kadar vakit geçiyoruz ona bile şaşıyorum. bekarız sanki :KK9::KK9:

olsun şekerim. sorun değil. olur öyle şeyler.. ben zaten topicte nasıl bu kadar vakit geçiyoruz ona bile şaşıyorum. bekarız sanki :KK9::KK9:

benim koca her girdiğimde diyo bu ne lan her gün burdasın sen senin işin yok mu diyo bende var var işte çocuk yapmaya çalışıyoruz işte diyorum oda bu topikten mi yapacaksınız çocuğu diyo :KK1::KK1::KK1:

benim koca her girdiğimde diyo bu ne lan her gün burdasın sen senin işin yok mu diyo bende var var işte çocuk yapmaya çalışıyoruz işte diyorum oda bu topikten mi yapacaksınız çocuğu diyo :KK1::KK1::KK1:

bizimki de ben de giricem kadınlar kulubüne. ben de karımın sıkıntılarını paylaşıcam diyor. ben de dedim "girrrr, bir daha çıkamazsın sonra:KK1::KK1:"

kızlaaarr yarın ne yemek yapayım görümcemeee? üfff yaaa bana misafir geleceği zaman stres yapıyorum ne yapacağımı bilemiyorum.bana bir fikir verin.

Son düzenleme:
kızlaaarr yarın ne yemek yapayım görümcemeee? üfff yaaa bana misafir geleceği zaman stres yapıyorum ne yapacağımı bilemiyorum.bana bir fikir verin.

canım bana misafir geldiğinde ben genellikle köfte yapıyorum kıymalı köfte tava da kızartıyorum yanına patates falan yine kızartıyorum çorba salata tamamlıyorum basit gibi duruyo ama çok ağır:KK1::KK1::KK1:

bende geçen ay klomen kullananlardanım.bugun hasta olmam gerekiyordu olmadım merak edip test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı sizce ne yapmam gerek ?

veyatta tavuk yap tüm tavuk al onu düdüklüde 15 dakka pişir sonra çıkar bir borcama al üstüne tereyağ sür sonra baharatla şey var bu knor ların baharatlı et çeşnileri var onlardan al üzerine içine iyice sür ver fırına kızarana kadar pişir çok lezzetli oluyo ben kayınbabama yaptım adam bayılacaktı nerdeyse sonra onun yanına da havuç mezesi yap çorba ohhh mis gibi yemek işte :KK9::KK9:

canım bana misafir geldiğinde ben genellikle köfte yapıyorum kıymalı köfte tava da kızartıyorum yanına patates falan yine kızartıyorum çorba salata tamamlıyorum basit gibi duruyo ama çok ağır:KK1::KK1::KK1:

yaa ben de misafir olsam bunları başka hiçbir yemeğe değişmem :) uğraştırıcı şeyler...ama ne bileyim böyle misafir gelince fırın yemeği falan düşünüyor insan.. ama bunu da yapabilirim köfte,patates, çorba, pilav salata vs.. iyi bir menü. sağol tatlım.. sen bol bol ye bu kızartmalardan:KK9::KK9::KK9:

X