klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Normal olarak yarın günüm ama benim belirsz.doktr dmsti 15nisana kadar bekle adt olmazsan gdip test yaptrirsn eger gebelik yoksa söktrücü kullanrsn dedi.

Sen hemen niye umutsuzluğa kapılıyorsun ki daha hem gününe var gemde idrarla yapılan test çok doğru sonuç vermiyor ki hem erken o testte belli olmaz ki

benimde bat a2 gün var kasığım ve belim ağrıyor bilmiyorum umutsuzluğa kapılmaya başladım galiba:KK19::KK19::KK19:gerçi adete yakın belirtiler hamilelik belirtisiyle aynıymış bir umut işte :KK5::KK5::KK5:

bi sayfada 3gün 4gün hatta 6 gün öncesinde pozitifi görenleri okudum bende deneyim dedim ama yookk:KK43:
hayırlısı olsun canım Rabbim bizleride görür zamanı gelince ol dediği zaman olur inşallah .herşeyden önce rahatsızlığın iyileşsin sonra bol bol günler var olmazsa aşılama denersin :KK34:

kızlar yeni geldim doktordan,moralim çok bozuk,benim yumoşlar uyumuş bu ay da boşa gitti...

günaydııın kızlarr.. nasılsınız bugün? üff ben fenayım. bademciklerim şiş :KK43: ilaç da alamıyorum

canım üzülme yaaa. ben de yaşadım aynı durumu. klomen her zaman işe yaramıyor. bir dahaki ay takviyelere geçersin

muhammedomer'e

canım arkadaşım üzülme. dur bakalım. kan testinde bile gebeliği çıkmayan var bir arkadaşımın görümcesi. bir de bence daha erken. benim bildiğim adet gününün geçmesi gerekiyor idrar testi için.:114::114::114:

bir de ben senin adını ilk gördüğümde muhammed ömer adında bir oğluşun var sanmıştım. o yüzden bu rumuzu aldığını düşündüdüm :KK1:

muhammedomer'e

canım arkadaşım üzülme. dur bakalım. kan testinde bile gebeliği çıkmayan var bir arkadaşımın görümcesi. bir de bence daha erken. benim bildiğim adet gününün geçmesi gerekiyor idrar testi için.:114::114::114:

insan bi garip oluyor.durgunlaşıyorsun,tek kelime çıkmıyor ağzından:KK50: sıkıldım yoruldum her ay bi belirti aramaktan...:KK14:

insan bi garip oluyor.durgunlaşıyorsun,tek kelime çıkmıyor ağzından:KK50: sıkıldım yoruldum her ay bi belirti aramaktan...:KK14:

ah canım bilmez miyim ama dur bakalım daha yeni evlisin. o kadar yıpratma kendini.
ben de birazdan doktora gidicem yumoş çıkmış mı diye.. korkuyorum :2::2:
dewy'den haber yok hala. test yaptı mı acaba?

X