klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

cumartesi dr gitmiştim bu ay gelişme var yumurtalarında demişti 2 gün iğne verdi pazartesi kontrole gel bakalım dedi kontrole gittim gelişme yok cmrtesi günküyle aynı.Yolumuz ağırlaşacak artık önümüzde ki ay göbekten iğne eğer sonuç alamazsak ki sanırım dr de ümitli değil umutsuz konuştu tüp bebek dedi..Perşembe bir daha bakalım belki geç gelişim gösterir dedi ama umutlu değilimi de ekledi....Cümleler boğazımda düğümlendi gözlerim doldu sustum konuşamadım kapıdan çıkarken hamile bir kadın geldi neden BEN dedim isyan etmiyorum şuan çalışıyorum hem çalışıyorum hem gözyaşlarım süzülüyooo gözlerimden,eşim gayet normal gibi davranıyor ama biliyorum ki içinde fırtınalar var ne yapsam ne etsem bilmiyorum elim kolum bağlı biri bana bişey söylesin ağlamayayım lütfen

cnm boyutu neydi?

benimde tek yumurtam oluşmustu ama boyutu 12mm.doktor bu boyutta çatlamaz dedi ama kestirip atmadı sen yinede 1 hafta ilişkide bulun kocanla dedi.sende ilişkiyi aksatma cnm ne olur ne olmaz

Kendini yıpratma sadece sabır bu bekleyişler bitecek inşallah. eşler genellikle öyledir ben adet olduğum Zaman oturup ağlamıştım eşim gayet normal bir şekilde üZülme neden yıpratıyorsun kendini bi daha ki ay olur demişti ama benim içimde de fırtınalar kopuyordu onlar biraz daha oluruna bırakıyor biz daha çok yıpratıyoruz kendimizi lütfen sende ağlayıp üzülme

Bende pko var düşünsene ben en son üç ay önce adet olmuştum doktora gittim tedavi için bana adet olmam için ilaç ve klomen vermişti ben ya yanlışlıkla klomeni içmiştim çok üzülmüştüm yanlış içtim diye sonra Dr gittim senin yumurtan oluşmuş ve çatlamış dedi ilişki olmuşsa bebek olur demişti tabi ben hiç öyle birşey düşünmediğim için ve bilgim olmadığı için ilişkide olmadı . Söylemek istediğim şey şu en son üç ay önce adet oldum ve sadece klomen kullanarak yumurtam oluşmuş ve çatlamış bende ümitsiz kimse olamazdı ama Allah'tan ümit kesilmiyor işte bir şekilde yüzümüzü güldürüyor yanımızda olduğunu hissettiriyor

bende de pco var maalesef 6 ay bebek olmayınca doktora gittiğimde öğrendim. Kilo tüğlenme vb yok fakat yumurtalar büyümüyor. şükür ilaçla büyüdüler fakat gebelik oluşmuyor. 1 yıl korunmuştuk şimdiki aklım olsaydı asla böle bişey yapmazdım insan isteyince zaten olacak zannediyor ama hiç öyle değilmiş yaşayınca anladım

Bugün tıkanma noktasındaydım sanırım dr çıkışlarında hep böyle oluyooo hele bugün kü çook zordu herşey Allah'tan,hayırlısını iyisini doğrusunu o biliyor..Allahım bana ve benim gibi olup bekleyenlere sabır ver onları geri çevirme ...

Amiiiiinn.bende Perşembe kontrole gidicem adetin 11. günü inşallah güzel haberler alırız

mrb arkadaşlar bugun dr daydım yumurtaların çok iyi dedi ilaç tam etkisini göstermiş ikizin olucak dedi nasıl sevindim anlatamam umarım dedigi gibi ikiz olur dr um çok umutluydu bu ay tutacak diye çatlama ignemide yaptım geldim nolur dualarınızı eksik etmeyin hem çok sevinçliyim hem korkuyorum acaba tutması için yapılacak bişey varmı bi fikri olan varmı arkadaşlar

mrb canım çok sevindim inş tutarda bizede umut olursun tutması için benim dr um ilişkiden sonra belin altına yastık koy ve bacak bacak üstüne atıp öyle biraz dur demişti istersen sende dene derim hakkımızda hayırlısı inş

Sevindm cnm.insallah doktrn dedgi gbi olur.tedavide ilk ayın mydı?klomen mi kullandn?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…